Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 24.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: Daihard]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано27.09.04 16:21



Добре си се е справил Камбуров , като няма кой да го притеснява от зад си кара добре, а и дава си газ момчето .
Сава на писта София кой ще го пилотира снарядчето ?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: Daihard]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано27.09.04 16:58



Ми за това написах ,че всичко това съм го чул по телефон.
Много ще се кефя ники и ко. да не батисат с тяхните експерименти готината въшка(на писта София предполагам сам ще разбереш да ли са пипали колата)Но нека не говоря предположения.
За дайхата ми казха,че на правото не било такава сила-Кроса го е прескачал без проблеми,но на завоитеГОЛЯМА РАБОТА.
Абе кво да говоря като не съм бил там,на Шумен ще го видя това дахо как върви в ръцете на Клюна-и бъди сигурен,че ако не са го понаточели до сега,много скоро ще го.......(знам,че звучи лудо,но в четвъртък вечерта скоростите на колата бяха долу-едва ли са били свалени с цел разучаване,поне това видях аз)
За Цецо и Румен моя човек е имам напредвид съмненията за читавостта на новия мотор на Румен,но мнения които чувам са прекалено пристрастни в полза Цецовите плюваници пред определен кръг от хора.
Като си бил там,кажи честно пъвите лади в а/5 с 1.3 мотори ли бяха?
Според приятелите ми-май не.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано27.09.04 17:39



Цецо не си даваше зор, пазеше си колата защото за него беше важно да завърши, то е ясно че втори, остава и на София да завърши втори и става шампион в А6. Не че Румен караше бавно... А относно читавостта на двигателя му, нека го отворят бе, той Бончо сам предложи да го отворят за да няма съмнения, но отказали защото нямало подадена контестация. Нека го отворят за да видят че ДМС играе честно. Доста ладета ми се видяха съмнителни за класа си но не казвам нищо. Виж на Мичкина просто абсурд да е Х2. Лъзга здраво на обратния като ВРЦ-то и го задържа на правата.

-----




Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано27.09.04 17:45



Ще пуснеш ли педеефа , та да си направим изводи .
Имаше ли битка между Гьошев и Мичкин ?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор K И K O (пикльо)
Публикувано27.09.04 19:42



Поне за една лада съм сигурен,че беше читава:на Хр.Парашкевов(А/6)-скива ли колко време държеше ЛУБРИКАТА(А/5),ако бях на мястото на тоя пилот направо щях да го метна в бордюра още на втория завой,само му спираше бегането.
Мичкина на края май го мериха?Верно ли е излезнал 1600 кубика(както и Гьошев)?
Като дърпане обаче в А/5 и А/6 нямаше някоя лада да испъква с много повече от другите.ЛУБРИКАТА доста дръпна в класирането,но на техническия преглед не беше с онова извънземното моторче-поне на Кюстендил го познах в на Господа колата(та се батиса),а на другия ден нали го качиха в оная червената лада и тоя Янко си ги минаваше всички все едно са спряли.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано27.09.04 21:41



Предпочитам да не се ангажирам с мнение за фалшивост или не на някой колега без да е проверен.
Не забравяйте обаче, че ладовите 1300 мотори са с къс ход спрямо диаметъра на буталото. Тези мотори са зле откъм въртящ момент(издишат на баирите), но се развъртат по добре от 1,6 моторите на равно. Дори в миналото, когато първите коли задължително са падали на чаршафа, не веднъж 1300 моторите са вървяли пред 1600 на писта.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: Daihard]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 21:57



savata e prav
dobre napraveniq 1300 izob6to ne e za podceniavane



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: K И K O]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано28.09.04 11:03



Колата си е кола , ама има и "задкормилно устройство" все пак .....
Виждаш Гьошев как "мачка" , на пещера я качи ладата като ланча делта на горе .
Сега пак , същото положение .
И е верно 1600 е , и Мичкин е бил толкова на стара загора . Кубатурата е основен , но не и единствен критерии.
А Янко ги минаваше на Кюстендил , ама да го видя да дърпа ръчна като Щерев , или да я дига на две гуми като Кипрински ? ( междо другото такова нещо за пръв път виждам , на два три пъти аха и да я капичне на страни ).


Редактирано от FX7 на 28.09.04 11:10.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: FX7]  
Автор K И K O (пикльо)
Публикувано28.09.04 14:15



Къде Кипрата е бил на две гуми?Май на Стара Загора не караше той?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: K И K O]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано28.09.04 14:25



За Кюстендил говориме , и то само в събота я вдигаше , невероятна атракция направи . На всяко минаване на обратния ладата беше на две гуми .
После каза че така държат гумите че не може да се хлъзне колата и затова се вдига .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.