Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 03.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Писта София 2004нови [re: K И K O]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.09.04 20:16



Евалата бате,правилно така към адаша ти.И аз го казвам същото.А и ти педигри такова,как ги замери,че са със 180 км,а ... с радар ли.Дебиш специалиста

___________



Тема Re: Писта София 2004нови [re: ГOCПOД]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано30.09.04 22:51



Не подкрепям стила на изразяване на КИКО, нито че се представя с ник-а на друг, но е прав за рисунката. Трасето минава през така нарисувания бокс и тогава се включва в околовръстното, а самият бокс започва едва след това.
Местото действително е много бързо и в завоя смело можеш да влезеш със скоростта събрана на правата без да връщаш, камо ли да спираш.
Когато го пробвах за първи път без връщане, веднага съжалих, че не съм с памперс.




Тема Re: Писта София 2004нови [re: Daihard]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано30.09.04 23:06



и аз мисля че боксовете са по нагоре, и завиват на вториа десен завой, малка корекция трябва

-----




Тема Re: Писта София 2004нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.09.04 23:28



Ма щом си съжалявал,да не би да си се ... насрал

___________



Тема Re: Писта София 2004нови [re: K_Power]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 00:12



Прав е Савата там е много готино,но ве4е много бубуни има по трасето и мисля 4е трябва или да се асфалтира или да се избере ново трасе .За мен наи-добрата писта си е писта-пловдив



Тема Re: Писта София 2004нови [re: дoдo]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 00:13



Дано пак да го организират това съзтезание



Тема Re: Писта София 2004нови [re: дoдo]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 07:57



Господ ли си не знам, аз не се заеждам а обяснявам на вас измислените Софиянци които всеки ден минавате от там и се правите на разбирачи,гледалите сте писта София,много сте деини тук във форума,а маи понятие си нямате от автомобилизам.С изклучение на 2-3 тук всички пишете само празни приказки.
Бокса не е там и повтарям че А 8 влиза около 180 .
Не бива селендурите като мен ,които са по 30 години в тоя бранш да ви учат.
Лек и хубав ден на всички от форума!!!!!!!!!!!



Тема Re: Писта София 2004нови [re: kiko]  
Автор Б.TИPИ (евро шампион)
Публикувано01.10.04 11:08



Нещо не мога да ви разбера!За завоя под ВИП-а ли става дума?
Ако става дума за него-няма кола в БЪЛГАРИЯ която да е с 180 под ВИП-а.
Ако ще на тея 30 още една 0 да сложиш не можеш да ме убедиш в тая лъжа.Брат ми с Н-ката на 140 по ВИП-а въобще не я е почуствал.Вярно,че ВРЦ-то по-добре седи на пътя,но с 180 км.......-ТОВА не е Ф/1 и Шуми



Тема Re: Писта София 2004нови [re: Б.TИPИ]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано01.10.04 11:15



Не бе баце,то ако го слушаме тоя то трябва колите под випа да цапат.Знам,че на стартфиналната права се правят над 200,ма на Бояна Яската ако се бяга,ше го питам и ше видим кой прав и кой крив и кой на кой ще се извинява

___________



Тема Re: Писта София 2004нови [re: K_Power]  
АвторKlKO (Нерегистриран)
Публикувано01.10.04 17:14



Маи не можете и да четете."На влизане"да точно под ВИП трибунатра се влиза със същата скорост както по правата.Във втората фаза завоя се затвара и скороста пада около 80.С такава се излиза и на старт финала.Говора за А-8 където остнаха 2-3 коли заедно с тия от хобикар с изтекла хомогациа.
Залагам 100 към 1.Чакам оферти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.