Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 02.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Писта София 2004нови [re: K_Power]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано24.09.04 23:25



Значи ... правите са безкрайно дълги и толкова тъпи за гледане .
Ако искаш да погледаш екшаните заставаш на завоя на края на стартфиналната права (много е як влизат по 6 коли едновременно ).
Другите две места са доло на влизане в тунела , а на излизането и качването на България е още по яко (там където Ясен се разби миналата година ).
А на правите колите достигат максималната си скорост още по средата и хич не е интересно да гледаш как цапат. Виж като имаше мотори преди беше друго (точно там бяха интересни ).

Редактирано от FX7 на 24.09.04 23:27.



Тема Re: Писта София 2004нови [re: FX7]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 23:33



Освен изброените от теб места е интересно и края на спускането.



Тема Re: Писта София 2004нови [re: plm]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано24.09.04 23:37



Края на спускането съм го упоменал като :влизане в тунела , ама мани т'ва , кажи за С2000 в другата тема .



Тема Re: Писта София 2004нови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано24.09.04 23:41



Батка,ти или не четеш добре или не искаш да ме разбереш.Написах,че съм бил точно на старта по миналата година,на около 10 метра от старта.И ги виждах как излизат с лъзгане от завоя.А една година бях в края на правата точно където взимат завоя.Само не отивайте на моста.Мое да се виждат от няколко гледни точки,но си далеч от колите и все едно гледаш телевизия,там си е тъпо просто.А и под моста е много гот,щот там влизат с голяма скорост и ги отхвърля леко,там се въртя миналата или по миналата една октавия и едно жигуле.На завоя до бокса бях миналата година и не ми хареса особено,а и там са скарите и ти е**** майката,опушват като за световното и има точно там много "старшита",които застават пред теб и не виждаш,а също има и реклами опънати на тревата които ти пречат да виждаш точно излизането от завоя.Там се врътна един Ескорт Н4 и щеше да стане голямо мазало.Но много ме дразни като я забавят по 30 минути и тогава стартират,то егати от студ ше им замръзне водата в радиаторите,а и ше спукат блока от студ.Дано да мине без никакви инциденти,мисля,че беше Горчо,2002 Ескорта стигна точно пред финала и изгасна,мина финала с 15-20 километра.Много беше ефектно Ясен с Форда една година когато спука гумата и кара мисля 7-8 обиколки на джанта и даже завърши трети,ако нещо сейвнатото не е в грешка.То си е най-интересното,просто там си се вижда кой кой е

___________



Тема Re: Писта София 2004нови [re: FX7]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 23:55



Казвам,ама бавно пиша.



Тема Re: Писта София 2004нови [re: M A N D U R K O]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано25.09.04 00:00



Ааа Мандурко чайче не пиеме бре , ти да не въртиш кръстачката че седиш на този завои ? . Там е хубаво когато Горчо не кара и е интересно около него , ама за гледане не змам , а и места нема ....
Ама виж ако е за бира , ама по добре водка да се съберем някъде там



Тема Re: Писта София 2004нови [re: K_Power]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 00:01



Когато Ясен кара с ескорт от JM Engineering,и спука гума бях при чехите и те постоянно питаха -ама той защо не спира...На тях им беше жал за колата,а той направи шоу.



Тема Re: Писта София 2004нови [re: plm]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано25.09.04 00:14



Не шоу а спектакъл направо изнесе , ама така е тя Ясен си е трошач на коли.
А като кара с тойотката направо красота (хлъзгането на Ореол показа ).
Единствено Царя има най много победи доколкото си спомням , само Стоян Колев го биеше здраво докато караше и всички го мразеха щото е "дърт" ,а той си караше доло горе добре пред противниците .



Тема Re: Писта София 2004нови [re: FX7]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 00:23



С тойота, на писта софия една година ,много добро каране направи и румен дунев.Тогава митко кара с ескорта и двамата имаха 1 и 2 време на тренировките,но митко се счупи на 3-4 обиколка.



Тема Re: Писта София 2004нови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано25.09.04 00:29



Стоян Колев ги разцепваше направо,аз съм му гледал 4 състезания на Колев и 2 писти.А когато Ясен кара и няма проблеми с колата бие.Незнам защо,но Яската го оприличавам със Колин Макрей.Тему викат на Колин - Лудия Макс или Колин Макраш,нашия е същия,един от най-бързите и лудите,просто ненормален,което ме радва адски много.

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.