Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 24.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Новини!нови  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.09.04 14:58



Ситроен тестваха C4 WRC,която ще замени Ксарата в средата на следващата година.Тя е по дълга и по широка,но с по-малка колесна база.Карслос и Себастиен,може би ще тестват колата в следващите няколко седмици.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
За звезда на рали Япония бяха наградени организаторите му
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Юха Канкунен ще се състезава на Рали Дакар с Фолксваген Туарег.След тестовете които е направил на най-добрия офроудер създаван някога,Юха казал,че е много впечтлен.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
На Рали ВеликоБритания,Шкода ще се довери на Яни Пасонен,Армин Шварц и Тони Гардемайстер.Директорът на Шкода казва за Пасонен,че кара бързо и безопасно,а също се надяват да направят рекорди на някои отсечки,защото миналата година ралито беше през ноември,а сега е през септември и се надяват времето да е по-добро.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

____________________________



Тема Re: Новини!нови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано08.09.04 15:18



Доста е зле дизайнът на Ц4, поне според мен де, но все пак не това е важното, дано да е бърза






А по повод ширината, наистина и аз чета - 1800мм, WRC-тата имаха ограничение до 1770, променили ли са го?




Тема Re: Новини!нови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.09.04 15:31



Ксарата е по-добре според мен.Мисля,че ще направят грешка с тая Ц4-ка,както Пежо с 307-цата,по-бърза от 206 друг път.Ясно ми е,че трябва да се рекламират новите модели,но понякога си правят и антиреклама,както Митсубиши направиха.Много ми е кеф за Шкодата,фолксваген най-накрая се съвзеха в автомобилния спорт след славните години на Ауди Куатро спорт.

____________________________



Тема Re: Новини!нови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано08.09.04 16:20



Zashto si mislish, che 307 e po-bavno ot 206? Che ne e na vyrha - ne e, obache ako bqha ostanali s 206 shtqha da sa oshte po-zle. Vsichki otbori rabotqt i progresirat, ne si misli, che tazgodishnata Xsara ili Folus ne sa po-byrzi, otkolkoto sa bili minalata godina.

A VW moje i da sa se syvzeli, obache men me e qd za Skoda, zashtoto sa dalech ot slavnite si godini...

P.S. Pak problemi s kirilicata... :(




Тема Re: Новини!нови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.09.04 16:29



Са ше видиш батка догодина Фабиата ква ше е.100% съм сигурен,че ще е по-добре от Митсубиши.Те 206-цата можеха да я развиват още.Тя беше малка и поврътлива,а стоя параход.Един праход си отиде (Октавиа ВРЦ),друг дойде (307 ВРЦ)

____________________________



Тема Re: Новини!нови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано08.09.04 19:11



Време си и беше на 206 - откога я развиват, 1998 или 1999-а? Това са си пет години все пак... А за Фабията искрено се надявам, обаче честно казано съм песимист относно нея. Пежото 206 като го пуснаха и то даваше дефекти, обаче беше страшно бързо, а Фабията е по-добре от Октавията, обаче само толкова.




Тема Re: Новини!нови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.09.04 19:23



Абе щом Колин си е предложил услугите на Шкода за догодина,знам ли

____________________________



Тема Re: Новини!нови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано08.09.04 19:35



На Колин му се кара в Световния (разбираемо е), затова си ги оредлага услугите... Мен ако питаш обаче, в Шкода си е добре Гардемайстер, ако всемат и Паасонен също няма да е грешка.




Тема Re: Новини!нови [re: txl]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 20:18



В шкода 2005 със сигурност ще кара Шварц(ценят го,защото им помогна за разработването на колата-той може да си позволи да загуби цял сезон за това) и със сигурност няма да кара Гардемайстер.Ориентацията е към няколко пилоти-Пасонен,Колин,Креста...



Тема Re: Новини!нови [re: plm]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.09.04 20:57



Моето мнение е,че ще вземат Колин и може би Пасонен,ще го ползват за трети.Признайте си обаче,че Фабиата върви много.А и Шкода със Шварц им е най-доброто класиране,на Кения 2001 май трето място.А и чичо ми пита(кара Хюндай,а и работи в Хюндай сервиз,за него това е най-хубавата кола) ко става с Хюндай,май нещо няма да се състезават с тях.А и,разнасят се некви слухове,че от 2008 нямало да има ВРЦ-та,кво ше ги замени,дано са някакви по-силни коли.

____________________________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.