Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 27.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Туко що пуснах един имейл до ...  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.09.04 16:03



... "Зона Спорт"-предаването за футбол...а извинете за спорт по БТВ,ето и съдържанието му:
Здравейте,пише ви Кристиян Павлов от Рали Клуб България www.rally-club.net .Та въпросът ми е:Защо във предаването ви се говори само за футбол,само и единствено футбол.Това не е единственият спорт в България.Защо не излъчихте кадри или поне да бяхте казали,че Крум Дончев е станал шампион на България като стана втори на рали Сосер Сливен,или това не е важно,по важно е че са играли Видима Раковски с Белите орли.Има едно рали България за което казвате нещо и то даже в спортните новини не казахте абсолютно нищо.Автомобилният спорт в България не е едно Рали България и една Писта София.Има планински шампионат,има рали крос шампионат,пистов,рали шампионат.А и за световния шампионат не давате нищо.Знам,че с това писмо нищо няма да променя,но поне имайте доблестта да ми отговорите.Можете да ме намерите в http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=178&Board=rali&page=0&view=collapsed&sb=5 с ник:K_Power

____________________________



Тема Имейл до "Спортен Свят"нови [re: K_Power]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.09.04 16:16



Ет го и него,почти същият е,но все пак вижте го:

Здравейте,пише ви Кристиян Павлов от Рали Клуб България www.rally-club.net .
Въпросът ми е,защо предаването ви се казва "Спортен Свят",би трябвало да се казва така защото е свързано с различни спортове,а вие давате само футбол."Цар футбол",е какво му е царското,защо подценявате рали спорта.2 часа и полувина футбол и накрая ако останат 5 минути,ще кажете нещо за световния шампионат.Тази година защо пренабрегнахте Рали България,сигурно защото имаше европейско.Еми като има европейско да не е най-важното международно мероприятие,ми тогава България беше домакин на кръг от Европейския Рали Шампионат,това не е ли по-важно от това как са играли,примерно Полша и Чехия.Много добре ми е ясно,че с това съобщение няма да направя нищо,но поне имайте доблестта да ми отговорите на писмото.Можете да ме намерите в форума на Рали Клуб България,с ник K_Power:http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=178&Board=rali&page=0&view=collapsed&sb=5


____________________________



Тема Re: Имейл до "Спортен Свят"нови [re: K_Power]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано09.09.04 18:40



Дано не изпращаш много такива мейлове насам-натам, че клуба за смях става...



Тема Re: Имейл до "Спортен Свят"нови [re: Aвaтapчe]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано09.09.04 20:18



Абе то лошо няма ама не е ефективно така или иначе...



Тема Re: Имейл до "Спортен Свят"нови [re: DAMON]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 09:14



Абе то наистина лошо няма ама точно по това време.....Сезона вече приключва а до другия време мноооого.Смятай че до догодина никой няма да си спомня за тези е-майли



Тема Re: Имейл до "Спортен Свят"нови [re: sstan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.09.04 11:04



Ти да не мислиш,че това са първите и последните имеили.

____________________________



Тема Re: Имейл до "Спортен Свят"нови [re: K_Power]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано10.09.04 11:32



pone se postaraj da nqma prawopisni i stilistichni greshki - shtot inak hem ne prai dobro wpecatlenie, hem nikoj ne ta zima naseriozno - hem podbiwash renometo na rally-club.net



Тема Re: Имейл до "Спортен Свят"нови [re: Aвaтapчe]  
Авторrally_m (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 19:25



Vajnoto e 4e pone se ma4i da napravi ne6to za rali-sporta!!!



Тема Re: Туко що пуснах един имейл до ...нови [re: K_Power]  
Автор co_pilot ()
Публикувано15.09.04 15:10



Много добре си сторил с тези mail, които си пуснал до двете спортни предавания. Но аз бих ти предложила да пуснеш подобни maili и до двете т.нар. СПОРТНИ РАДИЯ на България. Защото и те твърдят, че се занимават само със спорт, но кой точно.....!!!!! ТО е ясно - ЦАР ФУТБОЛ или ЦАРИЦАТА НА СПОРТОВЕТЕ-ЛЕКАТА АТЛЕТИКА. Вярно, че чрез радиото не можеш да видиш хубавите моменти в този спорт, защото всичко трябва да се види и усети, но все пак да съобщават имената на победителите. А защо спряха репортажите по РИНГ??? И нали и тя беше спортната телевизия на България!?
Въобще спортните редакции с под всякаква критика.
Един ден, дано само е по-скоро, ще има истинско отразяване на автомобилните състезания!!!!



Тема Re: Туко що пуснах един имейл до ...нови [re: co_pilot]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано15.09.04 15:36



Предполагам, че това ще стане скоро, но стискайте палци.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.