Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 18.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Personal ... beta racing  
АвторOgyWRC (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 19:32



Redovno preglejdam foruma i opredeleno ne mi haresva, kogato vidia napisano edno izrechenie i ogromna snimka pod nego ... ako e svarzana s temata OK, no inache e dosadno ... tova e samo dobronameren savet. Ta i v tvoia sluchai gledam edna snimka postoianno i v edin moment se setih, che vaprosnta krasota e izliazla ot moiata camera. Pak dobre ... ta nali za tova gi pravia tezi snimki, da im se kefite. No se okaza, che tochno na tova proizvedenie (sas samiat N.Paunov) sam slojil copyright (c) i to po povod, che vidiah moi snimki na niakolko nonBG site-ove.
NE ME RADVA TOVA, CHE SI CROPNAL/OTRIAZAL OT SNIMKATA TOCHNO AVTORSKITE PRAVA I PONEJE VIJDAM, CHE ZNAESH MNOGO, NADIAVAM SE SAM DA SI NAPRAVISH IZVOD.

Za da zavarsha po-priatno, shte vi uvedomia, che skoro shte postna linkche kam moi galerii sas snimki (za da ne tovaria na Damona serverite )



Тема Re: Personal ... beta racingнови [re: OgyWRC]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано04.09.04 21:00



Твоите снимки се очакват с огромен интерес! Съветвам те да ги защитиш добре не толкова от това да ги видиш в чужбина, а от това, че ги ползват български медии по най-безсрамен начин. Иначе ние изпратихме някои снимки в чужбина след Рали България и трябва да питам txl дали не е имало и твои. Ако е имало, искрено се извинявам за това, че не сме те питали. Според мен, обаче няма нищо лошо да се пращат снимки в чежди сайтове, лошото е когато се ползват в наши медии без изобщо да ни питат...



Тема Re: Personal ... beta racingнови [re: OgyWRC]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано05.09.04 01:38



Съвета ми харесва Огняне :), защото мислех да махам снимката вече. Отрязах логото (съжалявам ), но наистина е уникална. Аз не бях в петък на първият етап и не знам как така нашето Мицубиши е било пред двете Пежа и Соловьов преди закрития парк - за това съм я и сложил. Като хостнем сайта както трябва ще сложим много снимки, а твоите снимки ще са си СЪС ЛОГОТО!!!

Редактирано от beta_racing на 05.09.04 01:39.



Тема Re: Personal ... beta racingнови [re: beta_racing]  
АвторOgyWRC (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 10:28



Momcheta vsichko e OK ... samo tova cropvane me beshe vpechatlilo!
Za reda na podrejdane e prosto ... tova e vlizaneto ne kolite v parka predi starta ;-), a i snimkata ne e tolkova unikalna, naj-malko zashtoto ima oshte edna takava ... ako iskash, beta_racing dai edin mail i shte ia pluchish.
Shto se otnasia do chujdite stranici ... i az im prashtam redovno snimki i si mislia, che niama nishto losho ako sa podpisani (pone takava e praktikata).
Damone, oshte predi mesec ti prigotvih edin disc, no vse ne mi ostava vreme da ti zvanna v Tarnovo ... no diskche sam dal na Valio.



Тема Re: Personal ... beta racingнови [re: OgyWRC]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано07.09.04 12:39



Ще взема от Вальо, той каза, че има...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.