Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 01.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Рали "Япония" - до сега  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано03.09.04 20:08



ПЛМ е прав, че напоследък се обръща много внимание на разни скандали и скандалчета, а забравяме истинския спорт...
Днес не успях да следя ралито, но както виждам от старта води Солберг. Интересно е, че много от пилотите са променяли записки при вторите си минавания. Втори остава Льоеб само на 12 сек. трети Гронхолм на 17 сек. Марко Мартин е четвърти чак на 43 сек. след Маркус. Тоши Арай със серийното Субару е само на 44 сек. след WRC-то на Антони Вармболд.
Кажете нещо интересно ако има да не съм забелязал от състезанието...



Тема Re: Рали "Япония" - до сеганови [re: DAMON]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано03.09.04 20:44



Абе стоя си пред компютъра снощи и гледам (третия етап мисля, че беше) ..
Солберг изостава на 3:59 минути .. и се чудя какво ли е станало и в следващия момент (след 2-3 минути) пак си е първи, даже с първо време за етапа! Как стана тая работа не можах да разбера! Иначе изпуснах само 2 етапа днес .. единия се падаше в 9 часа сутринта (наше време) а другия беше последния за деня - 13:28 (наше време).
Не съм очарован от ралито, защото ги няма Мицубиши, няма ги и Шкода (разбира се, те си тестват за доразвитието за следващата година, но много гадно се получи, че точно в едно рали ги няма и двата отбора), + това ги няма нито PWRC, нито JWRC. От PWRC не може да не се види името на Тошихиро Арай и познатите, поне на мен от Рали Германия - Фурио Нутахара (Митсубиши Лансер ЕВО7) (който за сега дава много добри времена) и Карамийт Синг (не знам точно как се пише) (Протон Перт). Също така там е и победителят от Рали Албена 2001 - Армин Кремер, само че с Мицубиши Лансер ЕВО 8, а не с някой Форд Фокус WRC, както сме свикнали да го виждаме обикновенно. За частниците с WRC-та, които карат на всяко рали заедно със заводските си събратя участва само Антъни Уармболт, който, както знаете беше на Рали България 2002 и в събота отпадна, но това е друга тема ...
От JWRC тук са единствено Пер-Гунар Андерсон (Сузуки Игнис С1600), който вече е извън сметките и Крис Аткинсон, също със Сузуки Игнис С1600. Вижда се и името на Веса Микола, който/която (просто не знам какъв пол е) е от отбора на Аткинсън. Дали това не е син/дъщеря не известния от 70-те и 80-те години Хану Микола ще оставя да каже някой по-отворен по темата.
Еми това е виждането ми за ралито, нека някой друг да даде мнение ..

Редактирано от beta_racing на 04.09.04 02:31.



Тема Re: Рали "Япония" - до сеганови [re: beta_racing]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано03.09.04 21:35



Според мен се получава добро рали - 90 заявки все пак. Лансъри, Субарута не е като да няма. Иначе за Вармболд какво да ви кажа- много пари, но нищо. Че на Аржентина или Финландия беше, Джиджи Гали го биеше с група Н. Тоз е голяма трагедия.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Рали "Япония" - до сеганови [re: beta_racing]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано03.09.04 23:19



Интересно е как Митсубиши се скатаха точно за домашното си рали за да не се издънят пред родна публика.



Тема Re: Рали "Япония" - до сеганови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано04.09.04 00:54



Като Герата.Но на мен ми беше много интересно как дават резултатитеза 1,2,3,4 етап,пишат,че 5 и 6 се карат а за 7 дават,че го е спечелил Лоеб.явно и при големите стават яки проблеми.

12 лева - маркер




Тема Re: Рали "Япония" - до сеганови [re: DAMON]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано04.09.04 01:49



Да, и аз това си мислех DAMON :)



Тема Втория деннови [re: DAMON]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано04.09.04 21:25




Днес Пешо Солберг продължава да води вече убедително с малко над минута на Льоеб. Браво на Петер! Трети обаче излезе Мартин на 31 сек. след Льоеб. Утре Марко сигурно ще атакува второто място. Сайнц е четвърти на 25 сек. след Мартин, а Гронхолм пети на 11 сек. след Матадора. Тук ще има здрава борба за второ - трето място.
Солберг е спечелил повечето етапи пред родната публика на отбора му. Льоеб отново показва, че е еднакво бърз на всякакви настилки, а Мартин е имал проблеми цял ден със записките му, които никак не ставали. Цяло чудо е как е трети. Същия проблем е имал и Дювал. Изоставането на Гронхолм се дължи на проблеми със скоростната кутия в един от етапите, където кутията е блокирала на трета предавка и е загубил минута от това. Подобен проблем със кутията е имал е Рованпера.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.