Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 28.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: дали правилата са за всички  
АвторMouton (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 22:31



първо помисли и после пиши. аз бях там и видях за разлика от теб, явно. никаде не пиша че митко е бутал крум с 120, достатъчно е леко да го удари за да се засили малко, и какво си мислиш че крум в неделя нямаше да може да изпревари митко, не просто не искаше, защото митко му помогна да заварши в това състезание и да е вече шампион. мога да ти кажа че 2000г. на стари столици митко кара с пежо и след преслав имаше проблеми, тогава един друг състезател го буташе по същия начин за да стигне до сервиза. това сега няма значение. мисълта ми беше, че някой от състезателите се наказват без доказателства, а други правят показни нарушения без да бъдат наказани. Къде отиде морала за които всички говориха????
спирам да коментирам случката, написах това което видях и знам, който както иска да приема нещата.



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: Mouton]  
АвторФoлkcвareнa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 22:41



....

Редактирано от DAMON на 02.09.04 22:08.



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: Mouton]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 22:49



Аз видях и най - отговорно казвам,че Крум влезе в закрития парк на
3 цилиндъра ,а доста след него дойде Митко .
На излизане Максито не успя да запали и Крум ,заедно с навигатора едва го избутаха да подмине часовата контрола , защото комисаря им каза че само в зоната на сервизния парк имат право на теглене и всякаква помощ от страна
на екипа им.

А в неделя свалиха скорости и смениха некви строшени колелета , и то за 29 минути , разказа им се играта на механиците тези два дена.

Жалко за отпадането на Иван Маринов , имаше голям шанс



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: Фoлkcвareнa]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано02.09.04 00:15



Добре де Герата ще го обсъждане на края на сезона , ама ти като си толкова запознат що не кажеш за какво точно е подал контестация срещу Митко и Ясен ?
Ебати..... до сега не съм чувал някои да каже че Ясен нарушава правилника умишлено , и това е един от малкото човеци които даже не знаят какво се прави по колата , а само се качват и карат и то карат и омазват .
Ама много ми е интересно от къде Митко дръпна толкова на това рали пред Ясен и Герата и др. , като го видяхме всички на Хеброс как се "влачеше" с тази машинаааааа .
А това за интеркулера по добре да не го беше казвал , тук не става въпрос за челен удар.



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: Пeпи]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано02.09.04 01:00



А бе няма ли някой да го докаже тоя спор със снимков или видео матерял....така си е много сухо обвинение не мислите ли ...

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 02:03



Ясен да не знае кво се прави по колата.Абе мойто момче,не си мисли,че Яската яде доматите с колците.


Гера,маркира ли гумите?

Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 02:07



Абе снимков,видео.Мисля,че всичко е ясно,просто ако беше Царя или Герджиев да се съмняваме,ма тук става дума за Крум Дончев и моето мнение е,че в него не може да се съмняваме.


Гера,маркира ли гумите?

Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 02:13



Мисля,че всичко е ясно.Оня пловдиски идиот както го резнаха за гумите се чуди май с кой да се заяде.А ФХ7,незнам ти какво си мислиш,че тея брони са от желязо,как ше бута кола,с неговата,ма,неее просто съм изморен от спорове,вече не ми дреме кво пишете,ако искате пишете,че Митко е бутал Максито на Крум от София до Сливен,нямам нерви просто,а и Деймъна ми изтри двете мнения и просто,пишете си,бълвайте още и още простотий.


Гера,маркира ли гумите?

Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано02.09.04 09:54



Нека не наричаме никого идиот, защото просто няма смисъл. Както казва Деймън - "Истината е някъде там и надали някой ще я разбере".

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: P.Solberg]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано02.09.04 10:47



ЕЕеее прекалявате вече! Само следя кво пишете - и само глупости и обиди!
Като не може да се теглят - ще се бутат!
Някой ми беше разправял за такава случка, как някакъв джип е бутал някакъв състезател! Като не е забранено да се теглят, що да не се бутат! Е ясно е че броните се натрошават, но важното е да се продължи!
-----

Редактирано от _RaPiD на 02.09.04 10:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.