Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 30.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: P.Solberg]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано02.09.04 16:26



на мене ми се струва че палара ще се роди в по долният клуб на F1 , там пцувни и такива неща много се котират



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано02.09.04 16:36



Да ти обясня защо Митко спечели, а Ясен бе трети, за Герата не се сещам кой беше. Първо, група Н е много по-бърза в такива условия, каквито наблюдавахме на ралито. Второ, Митко е много добър на дъжд и мисля, че го показа. Иначе тази минута, която сложи на Ясен си е от каране и фактора, който ти казах горе. Защо Герата е толкова далеч, не знам. Умора, не толкова добре познаване и адаптиране с трасето. Не знам.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 18:06



Ше пиша в клуб Формула 1,когато си променя мнението,че Формулата е ебати простотията,значи аз,необразованият ще продължавам да си пиша тук при вас аристократите.

12 лева - маркер




Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 18:09



Ще ти кажа защо,вече някой написа тая фраза и ми хареса много,че от Герата не става и чеп за зеле.

12 лева - маркер




Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: K_Power]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано02.09.04 18:15



K_Power я ми обясни защо от Герата "не става и чеп за зеле" ? а? много се съмнявам че можеш да караш по добре от него ако въобще можеш да караш де....Нито като човек го познаваш,не си приказвал с него...не мога та разбера как можеш да определиш един човек какъв след като не си имал почти никакъв контакт с него...ако съдиш само от това което се пише по медии те и пресата ....то това говори за тебе дали въобще трябва да продължаваш да си отваряш устата......(за такива приказки които изприказва до сега де)!!!

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 18:39



Приятел,имат приятели които го познават и съм убеден в това.За твоя информация мога да карам,а ти можеш ли да сменяваш скорости или съединител,просто е така,с баща ми рекорда ни е Форд Ескорт,съединител и скорости за 1 час и 53 минути.А и на годините на Гераджиев със сигурност ще карам по-добре от него,ще се убедите,смейте ако искайте се насерете от смях.И моето мнение,= да се спре с тея клюки,само да се казват неща които могат да се докажат,щото ми писна да слушам кой пръднал,кой се насрал и така нататъка.

12 лева - маркер


Редактирано от K_Power на 02.09.04 18:42.



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: K_Power]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 20:11



Не успях да го гледам,но явно сливенското състезание е било интересно.
Не се учудих на добрите времена на Митко.Явно е,че си връща формата,колата е по-добре с настройките,сливенските отсечки са много технични и се правят големи разлики,а той ги знае и кара много добре,и отгоре на всичко е било мокро ,с листа и мъгла.Ами ако беше и тъмно?Това е ралито.
Другият,който е карал силно е Ясен.Той познава добре отсечките,кара много силно при тежки условия,времената му с тази кола са много добри,но с друга кола би направил значително повече.
За мен са обясними резултатите на Гераджиев.Ако караше и Иван Маринов щеше да го бие много.Вярно е момчето се учи ,но вече не е първа младост.При него много неща дойдоха наготово.И друго нещо-какво е това огромно самочувствие на добър пилот,та да кара св.ш?Ами,когато започна да кара св.ш.сигурно е бил с най-малко старта на рали в този шампионат.Явно парите му дават самочувствие.(парите на всички българи).Ако сте следили тазгодишните му резултати в св.ш.мислите ли,че следващата година ако кара ще има подобрение?Аз съм убеден,че няма да има.



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: plm]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 20:25



Забравих Таневи.Не бих се учудил,ако 2005 карат св.ш.



Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: plm]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 21:59



Абе моля ти се бе бате,много са ми ясни.Танев с баща с верига хотели в Австрия,със Събару Импреза гр.Н от продрайв Англия,от Англия и момчето не може да бие Герджиев.Сигурно ще карат световен шампионат.Гераджиев просто не е такъв пилот за какъвто се мисли.

12 лева - маркер




Тема Re: дали правилата са за всичкинови [re: K_Power]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано02.09.04 22:14



K_power-e Основно ти подклаждаш темите напоследък. От тая тема 90 процента са твоите боклуци. Намали си малко постовете да не ги намалям аз! Хората си приказват човешки и ти се намесваш, обругавайки всеки и за всичко! Айде ако обичаш да престанеш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.