Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 04.07.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Май няма правила за никои ?нови [re: K_Power]  
АвторAlyasov (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 19:06



Без коментар
Приател нищо лично казвам това което съм видял ,а относно поканата ще я пропусна случайно мога да ги видя тези неща и при мен.........



Тема Re: Май няма правила за никои ?нови [re: Alyasov]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 19:55



Браво!!!Съжалявам приятел,но се изказа неправилно,радиатор и интеркулер е едно и също.

12 лева - маркер


Редактирано от K_Power на 02.09.04 19:57.



Тема Re: Май няма правила за никои ?нови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано02.09.04 20:35



Добре бе хора, дайте снимки, дайте видео искам да го видя това. Аз като видя нещо интересно го снимам.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Ти щотонови [re: P.Solberg]  
Автор jamie (новак)
Публикувано02.09.04 23:09



правиш компромати :-РРР
Абе защо ли ми става смешничко - ся ша излезе че половината клуб кътат Т4-ки под дюшека ! Я малко обратно в реалността.




Тема Re: Ти щотонови [re: jamie]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано02.09.04 23:24



Бате Миро,мое да ти е смешно ама Т4-ката ми е точно под леглото,а интеркулера е до него.Освен Т4-ката имам още маховик от Мазда,съединител,притискателен диск,две кашончета от спирачни дискове пълни с релета и един шкаф отрупан със фарове и стопове от Фолксваген Костенурка

12 лева - маркер




Тема Абенови [re: K_Power]  
Автор jamie (новак)
Публикувано02.09.04 23:34



имаш ли идея че Т4 ще го вдигаш с 2 ръце и е малко по-голям от главата ти ?




Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.09.04 00:01



Ма той наистина е по-голям от главата ми и го вдигам с две ръце,но май е Т3,ше ти пратя снимка

12 лева - маркер




Тема Re: Ти щотонови [re: jamie]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано03.09.04 00:57



Хи Хи .... ти пак ли се правиш на техничар нещо ?



Тема Re: Ти щотонови [re: jamie]  
Автор Ferjancz (Slivova Drinker)
Публикувано03.09.04 09:42



не ти стига да се заяждаш в клуб лада , та и тук почна!



Поздрави!
Ferjancz



Тема Re: някой не играе чеснонови [re: Rally Fan]  
Автор co_pilot (СЪДИЙКАТА)
Публикувано03.09.04 10:35



Не знам какво са снимали хората на Гераджиев и каква контестация са подали, но искам да попитам какво правеше един от сервизните бусове и една кола още на "СУПЕР ПИЛОТА ГЕРАДЖИЕВ" на бензиностанцията Петрол след СС15. Нали ще играем по правилата??? Сега ме е яд, че отидах ме да гледме финала, а не останах ме там, за да видим как, може би пак, се сменят маркирани с немаркирани губи или се върши нещо, което представи си е в реда на нещата и всичко е по правилник.
И не Гераджиев да е сърдит и да не говори на някой си!!! Аз ако бях на мястото на всички пилоти и навигатори, аз нямаше да му говоря. А не той да се прави на много велик и известен. И че в случая с Хеброс те са невинни, а всички останали, с маркираните гуми, не карат по правилник!!!
Питам се дали някога ще получим отговор на този въпрос!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.