Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 17.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Току що се прибирам от Сосер...нови  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано29.08.04 21:35



Преди малко се върнах от ралито. Като информация нищо не мога да кажа, тъй като не съм слизал от Сливен и сигурно знаете повече от мен. На пръв поглед Крум става шампион с това второ място, за което мога да го поздравя! Браво и на Митко за победата. Супер представяне и за братя Попови - без малко второ място.
Иначе мога да кажа, че ралито беше наистина тежко. Ние бяхме на Стара река и двата дена - времето беше мъгливо с много ниска видимост, студено, валеше ситен дъжд, асфалта беше разлигавен. На маста по на ниското е било най-вероятно и сухо, което прави ралито много трудно.
Имам малко снимки тъй като в тези условия много трудно се снима, ще ги кача утре. Това е засега!



Тема Re: Току що се прибирам от Сосер...нови [re: DAMON]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано29.08.04 22:17



Крум е шампион, Митко с първа победа, подиум за братя Попови - супер рали. Иначе за пореден път полицаите се показаха като пълни неразбирачи от рали. Отново пичовете се презастраховаха с по половин-един час въпреки уверенията, които ми даде лично директорът на полицията в Сливен. Мисля, че това е достатъчно. Иначе ралито наистина беше много трудно и е хубаво, че нашите момчета успяха да покарат и в такива условия, за да свикват.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Току що се прибирам от Сосер...нови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.08.04 23:28



А Ю Рали наще няма ли да го карат?Крумчо си е шампион,тва е,мое да ти е тъжно Солберг ма си е така,илиев е с 24 точки,а Крум с 43,Крум и да не кара и Митко да спечели на Ю рали пак е шампион.Яската става с 18 точки,Маринов си остава с 19,а Гераджиев незнам кой завърши и дали въобще завърши,ако е завършил в точките е трети,Яската остава пети,но догодина ще е по-добре.Гошко е в на кучето задния двор.Дано догодина колата на Крум не създава проблеми,аз с Иво не съм се чувал,но вчера получих СМС,че Крум е завършил някой етап с дим,някой да знае нещо повече,а и Влади написа,че се е сменяла скоростна кутия,някой ако знае нещо да казва.


Гера,маркира ли гумите?

Тема Re: Току що се прибирам от Сосер...нови [re: DAMON]  
АвторБoян (Нерегистриран)
Публикувано29.08.04 23:45



Наистина му димеше колата и даже до колкото знам са го дърпали с въже до сервиз парка . Маринов също имаше проблеми Стара Река Раково караше с Авариини повечето имаха проблеми но най зле бяха Гърците които решиха да не земат завоя :) Направиха зрелище поне на публиката но на тях нищо им нямаше доста зле обаче пострада ладата на братята Славови която се беше забила челно в скала ... имасхе и доста други одарени :)



Тема Re:НАЙ-ЯКОТО СЪСТЕЗАНИЕ!!!!!нови [re: DAMON]  
Автор co_pilot (СЪДИЙКАТА)
Публикувано30.08.04 10:24



Това беше най-якото рали за тази година!!! Напрово се кефя максимално!!! И аз бях на Стара река. Отвратително време!!! От 3-4 години не е било такъв студ като онзи ден.
Искам да поздравя НАШТО МОМЕЧЕ - КРУМ и да кажа, че е най-най-ДОБРИЯ!!! На последното минаване на СТара река ги отвя всички до един. Съжалявам за Ясен и Дилян, но тава е състезание. И както се изцепи някой в сервизния парк Крум не е карал, а е летял на последната отсечка. Но той е НАШТО МОМЧЕ!!!
И искам да поздравя и най-добрият навигатор Вуйчето. Щастлива съм, че го познавам и, че имам щастието да ми е родител!!!
ще чакам снимки от отсечката и пак да кажа
БЕШЕ НАЙ-ЯКОТО СЪСТЕЗАНИЕ ТОЗИ СЕЗОН.
ЩАСТЛИВА СЪМ, ЧЕ СТАНАХ ЧАСТО ОТ НЕГО!!!!!



Тема Re: Току що се прибирам от Сосер...нови [re: Бoян]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано30.08.04 10:26



Eй Пауере, ама да си толкова огриничен - не може да бъде. За какво да ме е яд, че Крумчо е шампион. Та аз точно това исках да стане, можеш да питаш Деймъна. За това и толкова се радвам на това рали, защото и тримата пилоти, за които викам се качиха на подиума. А относно колата на Крум, той каза че на всеки сервиз са подменяли по неща. Деветте минути са били зариди смяна на 5-та и 6-та предавка, а това за бутането не е вярно, защото иначе щеше да бъде дисквалифициран.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re:НАЙ-ЯКОТО СЪСТЕЗАНИЕ!!!!!нови [re: co_pilot]  
АвторAURlOL (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 10:37



abe batka kvo e obstoto mezdu tehnikite na jasen i krum .a krum v mnogo pati e kazval (a i basta mu )4e jasen e N1.



Тема Re:НАЙ-ЯКОТО СЪСТЕЗАНИЕ!!!!!нови [re: AURlOL]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано30.08.04 10:47



Тука съм абсолютно съгласен с теб.Ясен караше през цялото време страшно атрактивно но доклкото разбрах се е завъртял на Стара река като не съм напълно сигурен.



Тема Re:НАЙ-ЯКОТО СЪСТЕЗАНИЕ!!!!!нови [re: AURlOL]  
АвторFlash (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 10:48



Ебаси, как ме яд че ме домързя да отида до Сливен. Сигурно е било мнодо яко като ви гледам писаниците.



Тема Re:НАЙ-ЯКОТО СЪСТЕЗАНИЕ!!!!! [re: co_pilot]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано30.08.04 15:23



Не беше лошо състезание въпреки, че в него нямаше нещо крайно изненадващо. За публиката не бяха особено добри условията заради времето и точно на Стара река нямаше много зрители.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.