Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 22.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПРЕДЛАГАМнови  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано26.08.04 14:43



Така или иначе обсъждаме пилоти,екипажи,трасета,прояви и т.н. и т.н.,нека си направим и награди на клуба.В смисъл разделени на рали,писта и планинско,да кажем:най-бърз за сезона,най-атрактивен,най-добър дебют за нов пилот и т.н. и т.н.
Ако Ви се занимава и имате идеи за категориите нека Деймъна да направи една нова тема(или няколко) най-отгоре,в която всеки да може да гласува.И все пак-изчакайте още малко да се очертае финала на сезона във всички дисциплини.:-)
Остава да видим дали Ви допада идеята.:-)



Тема Re: ПРЕДЛАГАМнови [re: ГOCПOД]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 16:39



И аз не веднъж съм се замислял но ще трябва да са по-точни категориите.Някак си най-бърз не е много удачно.Но най-добър дебютантспоред мен е задължително да има.
Мисля си че в този спорт в който повечето от участниците дават без да получават - една морална подкрепа от феновете ще е добър стимул.



Тема Re: ПРЕДЛАГАМнови [re: sstan]  
Автор K И K O (пикльо)
Публикувано26.08.04 17:29




ОК!Много яка идея!



Тема Re: ПРЕДЛАГАМ [re: sstan]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано26.08.04 18:55



Под най-бърз не разбирам "Краля" както го нарече едно хлапе в Пещера,а пилот който си скъсва задника за да изцеди максимума от автомобила си.:-)
В смисъл-най-бърз със собствения си автомобил или иначе казано- мистър по-по-най от нищо нещо-)



Тема ХА - ИНТЕРЕСНОнови [re: ГOCПOД]  
Автор sla ()
Публикувано27.08.04 00:55



А може и да стигнем по далеч - т.е. да даваме релана награда (от името на РАЛИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ) - нещо като ИНМАРСАТ - който дават за звезда на ралито (макар че при тях може и да има и парично изражение).....



Тема Re: ХА - ИНТЕРЕСНОнови [re: sla]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано27.08.04 09:00



Такава идея има вече...



Тема Re: ХА - ИНТЕРЕСНОнови [re: DAMON]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 11:00



Идеята наистина сме я обсъждали вече но наближава края на сезона и ако ще става нещо поне трябва да се изяснят правилата.ИНаче доколкото си спомням хората от "Провадийската агитка" вече са давали подобна награда.



Тема Re: ПРЕДЛАГАМнови [re: ГOCПOД]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 17:36



идеята е много добра,аз имам да добавя още награда за наи-голям измамник от съзтезателите ако може аз вднага ще му осигуря наградата




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.