Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 27.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нова система на www.rally-club.net  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано13.08.04 21:21



Току що приключих ъпгрейда по сайта. Вече новините са на php, като вкарването им може да става от всякъде и от всеки, на който е разрешено директно през web. Засега е в тестов период, така че ако забележите някакви проблеми очаквам да ме уведомите.
Ето и двете нови новини, които публикувахме за Шипка и Вино де Мадейра:






Тема Re: Нова система на www.rally-club.netнови [re: DAMON]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано15.08.04 12:17



Екстра,ссега ако го направите и на английски,ще сте непобедими.



Тема Евала Деймъне...нови [re: K_Power]  
Автор sla ()
Публикувано15.08.04 18:27



.... не за това конкретно, а по принцип. Хубаво че си ти, че да имаме свястен сайт, който смея да твърдя е на ниво..... Откаде този ентусиазъм, това свободно време.... БРАВО ОЩЕ ВЕДНЪЖ!!!

Знам, че Солберг ти помага - ако имаш нужда от помощ пиши в форума, защото не е редно 1-2ма човека да изнасят цялата тежест по поддръжката на един сайт..... (за тези който не са се заниавали - повярвайте ми това е много)



Тема Re: Евала Деймъне...нови [re: sla]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано15.08.04 22:10



От техническата страна засега се оправям въпреки, че никога не е излишна някаква помощ. Помощ по-скоро трябва от новинарската страна. Трябва повече хора да се включат в осигуряването на информация. Затова и внедрих тази система с новините - за да може всеки да ги добавя автоматично откъдето и да е... С една дума - трябват ни хора, които да пишат новини! Защото сайта ще е такъв, какъвто си го направим. И колкото повече хора - толкова по-добре!



Тема Re: Евала Деймъне...нови [re: sla]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано15.08.04 23:30



И аз винаги съм се чудел от каде намират тези нерви и време , а после винаги ще се намери някои недоволен от "репортажите ".
И от мен браво , и с каквото мога и аз бих помогнал , защото освен форума това е единственото място с новини и т.н. от този спорт .



Тема Re: Евала Деймъне...нови [re: FX7]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 00:14



vqrno e 4e tuk 4ovek moje da polu4i nai mnogo info za rally sporta v BG
BRAVO NA "DAMON MOTOR SPORT"
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.