Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 22.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Sosser 2004 - update  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 21:37







Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: redzone]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано11.08.04 00:38



Ей това е работа на време . Браво ... де да беше така по всички мероприятия на федерацията



Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: FX7]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 13:32



"Ей това е работа на време . Браво ... де да беше така по всички мероприятия на федерацията"

За да има малко повече разбиране от ваша страна искам да ви кажа някои неща. БФАС или Федерацията не може да е отговорна за не добре свършената организационна работа от страна на някои организатор. Традиционен пример за добра организация е рали Сосер - Сливен. За разлика от Хеброс - традиционно не добра организация. Примери положителни и отрицателни много... Няма да изреждам повече!
БФАС организира Рали България и Писта София на останалите места помага, но не е основен организатор.



Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: redzone]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано11.08.04 17:15



Че Сливен си има перфектна организация така е, но не знам дали забелязохте кой ще е наблюдател - нашия общ любимец Ерки Воупала. Да ни е честито!!!

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: P.Solberg]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 18:26



Da zabelqzahme go oshte predi nqkolko meseca



Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: redzone]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано11.08.04 19:37



Единственото лошо нещо според мен е ,че на ден едва ли ще може да се гледат повече от 4 макцимум 5 отсечки въпреки че за да гледаш 5 май ще ти трябва пропуск за организатор едва ли не...А иначе що се отнася до графика с времената на отсечките едва ли че мога да го взема по рано от когато ще го обявят в официалният сайт на ралито.когато вземах картите на трасето г-н Чанев и Сие имаха много работа...изготвяха пътната карта на ралито и по всичко личеше че времето никак не им достига...незнам дали всяка година е така...ама ми се струва че тази година маи са започнали всичко малко по късничко....а иначе Чанев ми каза че сред заявките има........турци,гърци,италианци,чех....

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: Rally Fan]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано11.08.04 20:28



Еми толкова бе Чавдаре. Минала година ако си спомняш първия ден гледахме 4, а втория като бях с Николай 5. Просто няма как повече да се гледат.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: Rally Fan]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано11.08.04 22:02



Абе още не съм гледал сериозно картата и графика, но на пръв поглед ще се гледа по малко от миналата година. Тогава беше супер. Иначе, Чавдаре от опит ще ти кажа, че 4 пъти на ден си е отлично гледане, така че не виждам какво се оплакваш! Обаче тия 5 пъти май са хипотетични тая година...



Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: DAMON]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано12.08.04 19:07



А бе мога да се гледат 5 отсечки: СС1,СС4,СС5,СС7 и СС8....обаче растоянието от СС7 ( Молова Гора) до СС8 (Стара Река) дрябва да го вземем за около 25 мин ..........а това ми се струва почти невъзможно дори и да караме като Крум Донцхеж така че маи ще си останем с гледането на 4 отсечки(СС1,4-Българка;СС6-Качулка;СС8-Стара Река), които са може би на атрактивните отсечки в цялото рали!!!!

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Re: Sosser 2004 - updateнови [re: Rally Fan]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано12.08.04 19:30



Еми че кво по - добро от това питам аз?

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.