Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 17.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Малко снимки на гуминови  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано29.07.04 23:39



Аз отивам за два дена на банкет и ви оставям да поразмишлявате върху три снимки:







Тема Re: Малко снимки на гуминови [re: DAMON]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано30.07.04 11:22



Извинявам се, но кой ги е направил тези снимки и на кого са?

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Малко снимки на гуминови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.07.04 19:30



И аз за същото се извинявам!



Тема БРАВО УЕ ДАМОНЕ... [re: DAMON]  
Автор sla ()
Публикувано30.07.04 20:29



.... ето това е - вижте как изглежда маркирана гума - пълен смях.... казах го но пак ще го повторя - МАРКЕРА СЕ ТРИЕ С ПЛЮНКА БЕЗ АБСОЛЮТНО НИКАКАВ ПРОБЛЕМ!!!
ЗА КАКВО МАРКИРАНЕ ГОВОРИМ - и само да уточня нещо ТЪЙ КАТО МНОГО ХОРА ПРИЕХА МАРКИРАНЕТО КАТО ХИПЕР ИДЕЯ ЗА ИСТИННОСТ И СЕ ОПИТАХА ДА НАТРАПЯТ - ЩОМ ИМА МАРКИРАНЕ, ДА СЕ СПАЗВА (в което има логика разбира се) ЩЕ ВИ КАЖА КАК СЕ ИЗВЪРШВА ИСТИНСКО МАРКИРАНЕ НА ГУМИ - както е в световния шампионат - първо всяка гума има сериен номер - като в ДВУСТРАНЕН ПРОТОКОЛ се записва номера на всяка гума и представител на тима (другата страна на протокола) - той се подписва за това че гумите са маркирани. Така се прави и няма проболеми - просто с това маркиране такива неща ще стават....



Тема Re: БРАВО УЕ ДАМОНЕ...нови [re: sla]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано30.07.04 23:41



Сла не може по някви снимки и то не се знае даже кои ги е снимал и кога ( нищо че имат дати ) да се правят генерални заключения за ситуацията около герата . Аз не съм навътре в нещата с гумите , ама при всички срещу един , значи има нещо много гнило в единия .
А може би под задължително маркиране се разбира точно това което ти рецитира : с двустранен протокол (а с маркера да не е доброволно?)
Ама аз питам всички : ТОВА АКО БЕШЕ СЕ СЛУЧИЛО НА ЦАРСКИ ИЛИ ТАНЕВ щеше ли да има поне един човек от форума които да ги защити ???



Тема Re: БРАВО УЕ ДАМОНЕ...нови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.07.04 23:40



Пропусна Янакиев,Танев все щеше да се намери да го защити някой,ма предполагам,че въобще нямаше да има никакво съчуствие



Тема Тц тц ...нови [re: FX7]  
Автор sla ()
Публикувано31.07.04 14:10



Ама аз питам всички : ТОВА АКО БЕШЕ СЕ СЛУЧИЛО НА ЦАРСКИ ИЛИ ТАНЕВ щеше ли да има поне един човек от форума които да ги защити ???

Бате - готин си - ако ти се прави труда иди в Архива и виж темите за Царски - буквите на клавишите ми се изтъркаха от писане именно да защитавам Царски :-)) даже заради нападките на другите - аз му станах голям фен



Тема Re: БРАВО УЕ ДАМОНЕ...нови [re: FX7]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано31.07.04 22:39



В отговор на:

ТОВА АКО БЕШЕ СЕ СЛУЧИЛО НА ЦАРСКИ ИЛИ ТАНЕВ щеше ли да има поне един човек от форума които да ги защити ???




Приятелю, едно искам да знаеш от мен! В момента в който аз спра да защитавам истината и да заставам на някоя страна безпричинно ще си плюя на "пръстите" и няма да ме видиш никъде! Бъди сигурен, че ще има кой да защити въпросните хора при определени обстоятелства! Уверявам те!

Колкото до снимките. Да - няма как да се докаже нищо по тях, наистина. Просто ги сложих да се видят от всички.



Тема Re: Тц тц ...нови [re: sla]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано01.08.04 00:41



Ха ха , ама Герата и Царски са ти съграждани все пак....
Днес видях Янакиев и ми стана малко неудобно да го питам за какво точно става дума , ама като видя Ясен непременно ще го попитам , а тои не си трае гаранция , но в случая той не е видял нищо , абе работата е ясна 99% гадост.

Редактирано от FX7 на 01.08.04 00:51.



Тема Бате прав си!!!нови [re: FX7]  
Автор sla ()
Публикувано01.08.04 01:34



Определено това, че са пловдивчани оказва влияние - нормално е, но мога да ти кажа че със същата сила бих спорил и за всеки друг пилот..... Умирам когато видя "татини момченца", връзкари и т.н., когато се плюе някой пилот....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.