Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 16.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Българи талантинови  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 20:51



Отварям тема за талантите.Според мен абсолютен е Валери Великов(бог дпр)
Той наистина беше невероятен.Но защо не беше в нац.отбор?Ами попитайте кап от БФАС .защото те са същите.Преди това е Р.Петков.Преди това е ИЛ.Чубриков.пРЕДИ НЕго Йордон Топлодолски.Това е мое мнение и съм убеден.Имам мнение ии за новите мамини синчета -митко.крум.илия.румен.георги.Техните родители колкото им помагат толкова им пречат.Примери много-Чехия победител ЯУн Копецки 21г.РоманКреста 29г и т.н.



Тема Re: Българи талантинови [re: plm]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.07.04 21:03



Абе аре стига с тея простотий бе.Деймъне затвори тая тема моля те!Мамини синчета,първо ако трябва да са синчета,то не са мамини ами трябва да са таткови.И да те питам аз тебе пич готин те какво са виновни,че бащите им са пилоти.Ти явно завиждаш,че твоя баща не е пилот и за това.Какво му е на Митко Илиев,второ място на Корсика,четвърто в Кипър,миналата година стана трети на Сан Ремо,шампион на българия и носител на източната купа.Крум,в световния нямаше късмет момчето.Миналата година имаше трето място на рали България и шампион на адриатическата купа,тази година си върви пак към същите успехи и стана трети на Рали България.За Илия няма да говоря и аз не го харесвам ма като му чуя Ланчата или Форда как гърми лага и ми става кеф.Румен,предполагам,че имаш предвид Румен Дунев.Състезаваше се в Пума къп и даваше доста добри резултати,на рали България тази година завърши на достатъчно добро място.А за кой Георги имаш предвид,да не би да е Гвоздейков,шампиона на България в Н3 и носителя на адриатическата купа ли.И на Георги Гвоздейков баща му доколкото знам не е бил пилот.И какво им пречат родителите незнам,имат си деца и хората си ги гледат,може би ти се иска и твойте родители да ти бяха дали толкова.И Деймъне втори път моля,затвори тази тема.

Редактирано от K_Power на 29.07.04 21:05.



Тема Re: Българи талантинови [re: K_Power]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 21:28



az ne moga da razbera kakvo i e na temata !!!
i za6to triabva da se zatvori



Тема Re: Българи талантинови [re: plm]  
Автор txl ()
Публикувано29.07.04 21:34



Ами аз съм твърде млад за да мога да ти кажа нещо съществено за пилоти, които са карали преди 20 години или повече... Обаче напоследък доста се интересувам от тази тема... Можеш ли да ми разкажеш нещо повече за Валери Великов? Навсякъде, където го споменават описанието е едно и също - невероятен пилот, талант, едновременно с това скромен, отзивчив, ЧОВЕК. За Радослав Петков съм чувал и чел общо взето същите неща... Можеш ли да ми разкажеш нещо повече за тях, а и не само за тях... За Илия Чубриков има изписано доста повече, за него съм чел на доста места (е айде не доста, обачи има тук там). Иначе мисля, че трябва да се добави и Георги Петров в списъка, а и въобще май доста таланти сме имали... Илия Бонев например също. За Демир Славов също знам, че е имал проблеми с федерацията и за това май се е отказал... Стоян Колев пропуснахме... Всъщност, колкото и да изброяваме, все ще пропуснем някого.

За "мамините синчета", които изброяваш - може и да им пречат в някаква степен родителите (естествено не съзнателно), но не е случайно, че не малко от българските пилоти в момента са наследили това от бащите си. Просто в България няма школи за деца, за да се откриват и развиват талантите. Единствено (не единствено де, но почти) тези, които имат някакви по-дълбоки корени в спорта - като изброените от теб, имат шансове да започнат отрано с автомобилния спорт. Като говорим за примери - Тони Гардемайстер влезе в световния на 18 години... Правете сметка от кога е започнал да кара. Така че, татковците в един по-късен момент може и да пречат по някакъв начин, но поне в началото са направили доста много за развитието на синовете си.




Тема Re: Българи талантинови [re: plm]  
АвторPLM (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 21:43



имА мОлбА ЗА ЗАТВАрЯНЕ НА ТЕмАТА.Това няма да реши проблемите.ОК.но поддържам мнението си.Готов съм на коментар в др2уга тема .тъй като тази е затворена.



Тема Re: Българи талантинови [re: PLM]  
Автор txl ()
Публикувано29.07.04 21:54



Темата е активна и се съмнявам да бъде затворена... Така че, не се притеснявай да пишеш. Естествено, по-добре ще е да минем без израза "мамините синчета", защото това най-малкото показва неуважение към труда на тези пилоти... И все пак не мисля, че тези думи бяха казани с лоши чувства и пренебрежение. Нека продължим разговора с малко по-ведър тон.


Редактирано от txl на 29.07.04 21:58.



Тема Re: Българи талантинови [re: txl]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 22:22



Мога много да кажа.Митко имаше огромен потенциал.Затова му помагах.Но от владо получи таван.Вече е късно Крумчо -защо мислите .че тази година единствено у нас забраниха врц и и а8 за реп.ш.Ще ви издам тайна-тази година е подготовка на митко и колата за св ш 2005



Тема Re: Българи талантинови [re: plm]  
Автор txl ()
Публикувано29.07.04 22:28



Митко имаше огромен потенциал.Затова му помагах.Но от владо получи таван.

Това за Владо Илиев и аз съм го чувал, може би е вярно.. Обаче трябва да отбележим, че е ако не е бил Владо Илиев, Митко вероятно не би стигнал въобще до световния... Т.е. Владо Илиев определено му е помогнал много в началото, но после може би...

Мога много да кажа.

Ако си от София, ще ми е много приятно да се видим някъде есента и да поговорим на тема рали.




Тема Re: Българи талантинови [re: K_Power]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано30.07.04 00:06



Еиии палар само едно магаре ли се казва марко бе , ама ти ревна повече и от него .
Споко бре човека не е имал предвид Георги (абтомобилотрошачката) според мен.



Тема Re: Българи талантинови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.07.04 01:10



Е кви катастрофи е направил,на рали България и на Хеброс.Сега все пак ако имаш спомени сети се Колин в световния колко Ситроена прати в рая.Един на Финландия,един на Акрополис май имаше и още доста.Хари Рованпера,в Швеция нацепи Пикалисто и на Финландия отсече дърветата.Недейте да си мислите,че не може да кара,все пак вижте титлите които има.Всеки си има лошите моменти това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.