Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 05.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фен клубнови  
АвторPS_28O (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 15:16



Знам че преди имаше фен клуб на Митко. Дали го има още и ако да някой знае ли как да го намера.


p.s. Аз сам най-големия му фен и сам обеден че ако Крум не земе Maxi , Митко ще спечели в Пловдив



Тема Re: Фен клубнови [re: PS_28O]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.07.04 15:53



"Аз сам най-големия му фен и сам обеден че ако Крум не земе Maxi , Митко ще спечели в Пловдив".Момче много неподготвен се изказваш.Ти гледал ли си резултатите от първия ден на рали България,митко с корола ВРЦ,а Крум с Максито,Крум беше преди него.А и сети се,че на Стри Столици Ясен спечели два етапа.Така че Митко няма да го бие.



Тема Re: Фен клубнови [re: PS_28O]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано21.07.04 16:35



Крум сигурно ще кара с неговото Макси, а не с това, което вземаше под наем от Италия...



Тема Re: Фен клуб [re: DAMON]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.07.04 17:59



Не сигурно,а него ше кара точно бабичката MAXI V1



Тема Re: Фен клубнови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано21.07.04 18:29



Абе Пауъре айде моля ти се без оригинални изказвания от рода на еди кой си кога бил след и така нататък. ПС не знам да има такова нещо, но ние може да си създадем и аз съм голям фен на Митко, но ще ви разочаровам, че Крум е наел Максито от Италия, така че става страшно. Но ако вали победителят може да е един.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Спецялно за най-големия в този спорт K_Powerнови [re: K_Power]  
АвторPS_28O (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 19:56



Младо момче, не ми говори за това когато Митко е карал Королата , защото тава му беше първия път когато е карал толкова силна кола и не знам дали знаеш или не , обаче никак не е лисно. А да ти припомна ли за онзи етап в неделя кадето с Королата зе 46 сек. на поляка , А ?
А за ясен да не се засягаш ама нема никав шанс за нищо.



Тема Re: Спецялно за най-големия в този спорт K_Powerнови [re: PS_28O]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано22.07.04 23:51



За кое няма шанс бе ср****?А да ти припомна и че тогава Крум се качи за първи път на Максито.



Тема Re: Спецялно за най-големия в този спорт K_Powerнови [re: K_Power]  
АвторPS_28O (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 11:40



Младо момче, аз против Крумчо нямам нищо против. Той е пич , и си кара добре. Кефи ме . Ама Ясен Попов и най-омразния след Царя.



Тема Re: Спецялно за най-големия в този спорт K_Powerнови [re: PS_28O]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано23.07.04 12:03



Еми ти си тъпак.А и Митко не се качил за първи път на толкова силна кола,2001 с кво беше,а?Сеата не си ли го спомняш



Тема Re: Спецялно за най-големия в този спорт K_Powerнови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано23.07.04 13:24



Пауъре моляти се бре момче - мисли преди да казваш нещо. Просто ръсиш глупости на поразия, нито си запознат с фактите, нито нищо. Недей да спориш за неща, които не са ти известни.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.