Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 23.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предложениенови  
АвторPS_28O (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 09:16



Прочетох темата за писмото до министерството и се замислих че може би трябва да се направи и някво писмо до медийте. Тъй като според мен някой вестници и телевизии не считат рали сторта за спорт и в емисийте си не споменават обсолютно нищо. Например БТВ и 7 дни спорт( кадето има по 2 страници всеки ден за формула 1 и веднъж в месеца по 2 реда за ралита). Трябва да им се подскаже че по този начин ще помогнат на спорта( разбира се това тях не ги интересува , но все пак). Аз сам сигурен че ако не се интересуваш специално не можеж да разбереш кога има рали в българия.



Тема Re: Предложениенови [re: PS_28O]  
АвторPS_28O (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 09:50



Извинявам се за темата , защота май в другата обсаден точно тоя въпрос. Ако искате я махнете



Тема Re: Предложениенови [re: PS_28O]  
Автор Ferjancz (Slivova Drinker)
Публикувано19.07.04 09:55



значи , писма са пускани до почти всички медии, но уви резултатът е "0" , почти всеки едни от нас е писал до някоя медия , но уви остава ме си като глас в пустиня! Кво да се прави като за жалост цялата работа опира до пари :)!напиши едно писмо до някоя медия и им предложи да ги спонсорираш в излъчването на някое рали да видиш да ли няма да ти обърнат внимание!!!!!!



Поздрави!
Ferjancz

Редактирано от Ferjancz на 19.07.04 09:57.



Тема Re: Предложениенови [re: Ferjancz]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано19.07.04 11:11



Виж приятел, аз лично пусках писмо до любимата ми БТВ и се надявах, че поне ще ми отговорят, но дръжки. Ако не започнеш писмото първо с финансовите неща и че ще ги спонсорираш, забрави. Това е реалноста.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Ами.... [re: P.Solberg]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано19.07.04 11:47



Като се замисля в последните 2-3 години списанието Клуб Ф1 пуска извънреден брой за рали България.Това е добре но само за това рали.И се питам неможили да го издават през целия сезон?Някой писал ли е до тях или пък трябва да се обърнем към клуб Ф1 да видим какво ще кажат те!?



Тема Re: Ами....нови [re: R@lly driver]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано19.07.04 13:10



Прекалено много разходи ще им се натрупат на Клуб Ф1, пари за издаване, нови служители. Надали ще се навият да направят такава инвестиция.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Ами....нови [re: P.Solberg]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано19.07.04 13:13



Абе знае ли човек!Все пак няма нито спесание нито вестник пък камо ли по Тв-то да чакаш да ти пуснат нещо!Незнам нямам думи!



Тема Re: Ами....нови [re: R@lly driver]  
АвторPS_28O (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 14:14



Незнам в каква държава живеем , обаче ми се струва тъпо като отида на рали България и по отсечките да виждам само оператори от АБ Моторс , а не от някоя национална телевизия.



Тема Re: Ами....нови [re: PS_28O]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано19.07.04 15:27



Абе ти не виждаш ли,че не могат да извадят един автобус от една река.Па то кранища и щяло да струва между 50 и 80 хиляди евро.Тва ако закачи влекача на чичо ми ше го издарпа па те.... а ти за отразяване на нещо говориш.Скоро няма да се оправим.Ма то и със световния е така,вижте кога излъчват репортажите:в 1 или 2 през ноща.Тоя свят с тея пари е полудял.



Тема Re: Ами....нови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано19.07.04 15:34



Да задам един въпрос - някъде имаше ли и 5 минутен репортаж от това рали?

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.