Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 26.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Za pali stari stolici  
АвторSHUMENEC (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 18:19



Тука е голяма лудница. Това рали ще е най-якото от много години насам. Ще идват Митко Илиев, Ясен Попов, Крум Дончев, Георги Янакиев, и още много добри пилоти. Най- добрите сащо ще са тук Мартин Сурилов и Данчо Данчев



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: SHUMENEC]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано09.07.04 19:04



Както винаги шуменската публика е най-вярна! И както винаги уверена в своите пилоти! Успех на вашите момчета, и на всички останали!



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: DAMON]  
АвторSHUMENEC (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 19:08



В Шумен има много талантливи пилоти. Но няма много спонсори за сажеление. Аз съм сигурен че ако има спонсори Шуменските пилоти могат много повече. Виждал сам ги как карат и какаж потенциал имат.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: SHUMENEC]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано09.07.04 19:12



Много голяма часто от авто спорта е пари приятелю!



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: DAMON]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано09.07.04 19:15



спонсорите са най важната част в тоя спорт обаче при нас те са много малко, иначе не само шуменските пилоти са талантливи, а и може да си много талантлив но нямаш ли кола...

-----




Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: _RaPiD]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано09.07.04 20:11



Абе Асенчо,шуменските са "най-великите в света бе бате".Шуменец,много да ме извиниш,ама сега по велики от софийските няма.Те са най-добрите,да бе,видяхме и данчони на интерспийд със саксото колко беше зад Ясен,айде моля ти се стига,че тук 4-ма човека го четеме и се скъсъхме да се хилиме.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: K_Power]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано09.07.04 20:16



хмхмхмхм...вие , там , четиримата за софианци ли се броите ?

Айде стига , а ... като шуменската публика няма друга и това е факт. Вместо да се скъсвате от смях , вземете се научете от тях как да сте толкова всеотдайни в подкрепата на любимците си .



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: D_]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано09.07.04 20:24



Ма че аз незнам кой е по всеотдаен от мен към подкрепата на тия тримата отдолу.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: K_Power]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано09.07.04 20:41



искаш да кажеш , че от години ходиш на всяка тяхна поява ?
подкрепяш ги по оригинални начини , може би?
и то без да налагаш агресивно мнението си?

кое от всичко точно за годините на които си?

опитвам се мило и дружелюбно да кажа , че можеш само да им се възхищаваш

и ако всички , във всички градове бяха като тях щяхме да си имаме кръг от Световния



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: D_]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано09.07.04 21:29



Това как ти се струва дето го развявах на ралито.









<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от K_Power на 09.07.04 21:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от K_Power на 09.07.04 21:30.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: K_Power]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано09.07.04 21:49



похвално , но като натрупаш опита на шуменските фенове и архив със години снимки с това знаме , те пак ще са с опита си пред теб...не създавай конфликти , а просто се радвай , че винаги е имало хора като тях

най-малкото тук не е мястото за коментари от рода на четирима "софианци" от Банкя ви се хилимЕ



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: D_]  
Авторn3 (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 22:00



ne 4e 3a6titavam k_power no koi 6YMENETZ ima plaka 3a kola na koiato pi6e RALI 3LATNI PIASATZI 1980god az li4no 6te myia podaria



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: n3]  
Автор txl ()
Публикувано09.07.04 23:06



Моля те, пиши на кирилица. Не можах да ти разбера мисълта...




Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: txl]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано09.07.04 23:43



У хубаво като има такава плака, да не би сам да е отишъл да я вземе. Нямам нищо против, но все пак нека имаме нужното уважение, защото когато Пауъра достигне поне до половината оттова, което са видяли шуменци ще мине мноооого много време. Нищо лично, но нека се уважаваме.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.07.04 02:17



А пък я сега ти ми кажи,колко от шуменци са видели толкова колкото мен на мойте години.Ходих 2002,2003,2004 на рали България,2002 и 2003 на писта Кюстендил,писта София - 1998,1999,2000,2001,2002,2003 и тая година 2004 ше гледам.Ше ходя на Хеброс и може би на планинско Пещера.Не си харча парите за да събирам за гориво та да ходя по състезания,и накрая те са най-големите фенове....шуменците.Вие кво искате от мен бе хора,та аз съм на 14 години,въобще не ми трябва да трупам опит,аз не отивам на състезание за да трупам опит.Отивам за да си правя кефа,но не може да се класифицират феновете,кои са били по-добри,кои не.Всеки който е отишъл на състезание му правя евалата,независимо,че казва Пежо 307 макси или Пежо 306 врц,отишъл е на състезание,значи му е гот.Само шуменци все едно викат като минава някоя бегачка,вие си нямате и на представа как се дера като минава някой от тези тримата долу.Нямам нищо против шуменци,но не са най-добрите в света.

Редактирано от K_Power на 10.07.04 02:22.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: P.Solberg]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано10.07.04 02:30



А Защо като ревнахте всички че Танев си искал номер 111 , никои не попита
защо на колата на Данчев пишеше " ДАНЧОНИ" вместо името му ?
Може така да е по регламент , ама като не разбирам само си питам ?
А и не съм 100% сигурен така ли беше , ама май така си беше




Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.07.04 02:42



Така беше да,верно,що не му пишеше името.То някой ако иска значи може и КОМПИРА да си залепи на джама.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано10.07.04 08:29



Така, първо никой не ти е казал нищо за ходенето. Но тези хора от 30 години ходят на състезания и доста неща са видели. И ти не си пропускал явно, но идеята беше защо беше това изречение - тука 4 софиянци се смеем. И като се смеете ,какво много ли сте важни.
А относно второто, в международни състезания няма право да носи номер различен от този, който са му дали организаторите. А изписването на името на страничните стъкла не е задължително.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.07.04 10:31



Като казвам,че се смеем се смеем на следното изречение."Тук са пристигнали много добри пилоти като Крум Дончев,Ясен Попов,Гераджиев,а и най-добрите били там Сурилов и Данчони"



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано10.07.04 12:23



не може да се класифицират феновете,кои са били по-добри,кои не

Много точно си го казал, браво. Сега ако спрем да ги класифицираме и всичко ще е перфектно.




Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: P.Solberg]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано10.07.04 15:32



Може и да не е задължително , ама аз никога не съм виждал "бегачка" без имената на екипажа .



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: FX7]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано10.07.04 19:00



Като стано въпрос за имената виж рали Акрополис 2004, какви имина имат гърчолята!!!



Тема Re: Do K_Powerнови [re: f_tabaton]  
АвторDrug shumenec (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 22:38



Ade kato prikazva6 mnogo kaji znae6 li ne6to za kolata na dana4oni na interspeed v kakvo sastoianie e bila 4e iasen koko bil pred nego.parvo dan4o kara parvite tri otse4ki na dva cilindara za6toto injektorite za gorivoto sa bili razvaleni , vtoro skorosnata mu kutia e bila mnogo skapana i treto sled kato po4na da raboti 6to gode dobre na 4etiri cilindara toi v niakoi otse4ki bie6e iasen.kato ne znaete ni6to nedeite prikazva mnogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Do K_Powerнови [re: Drug shumenec]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.07.04 23:55



Знам,че е Саксо С1600 и повече не ми трябва да знам.А ти като си толкова отворен виждал ли си кола работеща на 2 цилиндъра,то тресе кюфка,едвам върви,а пък да изключиме да се състезава с нея.

Редактирано от K_Power на 11.07.04 00:17.



Тема Re: Do K_Powerнови [re: K_Power]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано11.07.04 01:16



Когато моторетката тресе и кюфка на 2 цилиндъра не се казва "върви" а ФЪРФИ :)))
А на Акрополис имената какви им бяха по джамовете , че това рали го проспах нещо?:)))

Редактирано от FX7 на 11.07.04 01:15.



Тема Re: Do K_Powerнови [re: K_Power]  
Авторn3 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.04 01:16



mom4eta 3a6to taka se davkate edin dryg ...az kato 4oya begt4ka da raboti na tri tzilindara sartzetome bole6e abak katoia 4yia 4e ne i stiga gorivovo napravo otka4am.......triabva da si mnogo dobar 3ada ra3bere6 na edna takava kola kakvoi lipsva



Тема Re: Do K_Powerнови [re: Drug shumenec]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано11.07.04 01:20



А знаеме всичко , и за инжекторите и за чартъра и за всичко се знае тук.
Само не знаеме "ДАНЧОНИ" кво ще кара на хеброс ? :)))



Тема Re: Do K_Powerнови [re: n3]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано11.07.04 01:30



Е майтап да става ,то механиците ако не ги боли сърцето за 3 цилиндъра ...
Поне аз к'вото си пиша е ей така .
Ама не ми липсва цялото уважение към ВСИЧКИ занимаващи се с този спорт
Ама колкото и да си добър това са едни " железа " случва се и да вървят , а и да Фърфят се случва . Много е сложен този спорт , ама ти най добре го знаеш.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: K_Power]  
АвторOGlTO (Нерегистриран)
Публикувано11.07.04 18:49



SOFIANSKI MALOUMNICI PARVO NAU4ETE IMENATA NA KOLITE I POSLE MI PRIKAZVAITE KOI PO GOLQM FEN. PEUGEOT 306 MAXI I PEUGEOT 307WRC



Тема Re: Do K_Powerнови [re: FX7]  
Авторdrug shumenec (Нерегистриран)
Публикувано11.07.04 19:03



Dan4o 6te kara sa6toto subaro kato na stari stolici i se molq kolata da e zdrava i gledaite ko tava.Celiq sezon 6te e s tova subaru



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: OGlTO]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано11.07.04 19:37



Много грубо бе бате , уж сте културни хора.:)))
Ако го прочетеш ПАК И ПАК И ПАК и....ПАК може и да се сетиш какво е имал предвид Палара .
Ама по добре утре като изтрезнееш

Редактирано от FX7 на 11.07.04 19:45.



Тема Re: Za pali stari stolici/К_ПАЛЪРнови [re: K_Power]  
Автор Б.TИPИ (евро шампион)
Публикувано13.07.04 18:24




Верно много се очакваше на България от него,ама.....

Редактирано от Б.TИPИ на 13.07.04 18:25.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: K_Power]  
Авторf-power (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 20:11



И ти да ме извиниш, обаче ако не си чувал , колите имат и технически проблеми... Заради такъв проблем са свалили от колата на Данчо за да сложат в тази на Ясен, а пък и вече от клуба са решили да не наемат Саксо.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: f-power]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано20.07.04 00:34



Историята я знаеме , ама "Ситроен Саксо какъвто и да е" какво общо има с Ясен ?(освен че го кара )
По добре да споменеш нещо за отбора от които" Данчони "са взели автомобила под наем.
А че са решили прави са , даже малко късно .



Тема Re: Do K_Powerнови [re: K_Power]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 10:25



Е това е то шоп,от 3 години ходил на рали-и всичко му ясно.И между другото с тоя твой Гвоздейков ме разбиваш,когато спрат да го бият ладите ,тогава ми го хвали,може и да се научи да кара,ама тука да ми го правиш на велик....



Тема Re: Do K_Powerнови [re: gogo]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано20.07.04 19:34



Gogо, то Жорето си кара, ама не се връзвай на К-Пауъра - все пак още момчето е в критическата, ще се научи след време.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Do K_Powerнови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.07.04 01:17



Къв ти е проблема с мен бе пич.Нали тоя форум е за обсъждане и за изказване на мнения,аз си казвам мойто мнение.



Тема Re: Za pali stari stoliciнови [re: SHUMENEC]  
АвторAlex (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 21:41



Zdravei,az sam ot Shumen i sam bivsh navigator na Tabaka,ako poznavash Dancho lichno,pozdravi go ot men.Ot 10 godini sam v Garcia,kazvam se Sasho.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.