Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 16.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има възможност...  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано01.07.04 10:40



....да кача в нет-а avi файл,снимам с фотоапарат на Узана от един мой добър приятел и колега.Клиповете (2 в последствие обединени в един) са снимани от неговия състезателен автомобил по време на първата и втората тренировка с фотоапарат 1.3 мегапиксела.Проблема,е че явно кодеците са ми скапани,защото когато се мъча да го направя гледаем започва да накъсва от време на време.Файла e 74МВ и може да бъде качен в free.techno-link,откъдето може да си го изтеглите.
Въпроса ми е-има ли смисъл и проявявате ли интерес към това,имайки предвид,че реалната скорост на автомобила изглежда занижена на клипа,накъсва понякога и качеството не е особено добро?

Файла вече е


Не е важно да си безсмъртен,важното е да не умреш от скука!

Редактирано от ГOCПOД на 01.07.04 12:39.



Тема Re: Има възможност...нови [re: ГOCПOД]  
Автор Ferjancz (Slivova Drinker)
Публикувано01.07.04 10:53



е Господи как да нямаме интерес , за такива неща имаме интерес винаги:))))))) качвай не му мисли много . а за кодеците в нета постоянно излизат нови така , че няма страшно:))))))



Поздрави!
Ferjancz



Тема Re: Има възможност...нови [re: Ferjancz]  
Автор reno1 (гадина)
Публикувано01.07.04 12:00



Въй не задавай такива въпроси,ако искаш да го пуснеш едвали някой тук ще има нещо напротив да го види.
ама много искам да го видя това записче

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от reno1 на 01.07.04 12:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от reno1 на 01.07.04 12:16.



Тема Re: Има възможност...нови [re: reno1]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано01.07.04 12:29



Точи се..:-)
Извинявам се за лошото качество и благодаря на колегата,който си направи труда да снима.Не е лесно по време на тренировка да уцелиш точното място,откъдето да започнеш втория клип (фотоапарата спира сам след около 3мин.:-))



Тема Re: Има възможност...нови [re: ГOCПOД]  
Автор reno1 (гадина)
Публикувано01.07.04 12:35



Дай адресчето!
Ако ми кажеш кой е оператора,ще го черпя по бира.



Тема Re: Има възможност...нови [re: reno1]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано01.07.04 12:46



-)
Промених първото ми съобщение и вече го има там.Оператора беше помолен от мен да го даде и беше така любезен да го направи-)
Аз имам грижата да го почерпя.:-)
Очаквам мнения.



Тема Re: Има възможност...нови [re: ГOCПOД]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано01.07.04 14:32



Не забелязвам отзиви.:-)
Това значи,че не Ви е харесал клипа или просто е тегав за сваляне?:-)



Тема Re: Има възможност...нови [re: ГOCПOД]  
Автор reno1 (гадина)
Публикувано01.07.04 14:56



Ама много е тегав бре,още малко и ще ти кажа.



Тема Re: Има възможност... [re: ГOCПOД]  
Автор reno1 (гадина)
Публикувано01.07.04 15:06



Добро е !Возил съм се в бегачка и мисля,че малко бавничко изглежда на запис,явно е от камерата.Брато кви беха тея коли по трасето?Ебати,че то на самия завой зрителите си остават колите!
Много се надявах да мерна някой част от колата,та ако мога да позная пилота,ама ....
Браво,ако направите нещо такова и от Кюстендил ,ще бъде много яко.



Тема Re: Има възможност...нови [re: ГOCПOД]  
Авторtreza (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 17:21



ne moje da se iztegli ot tozi survur. kvo da pravq?golqm mi e merak da go svalq.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.