Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 19.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Или защо чужденците са по-българи от българите.нови  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 01:07



Първо да се представя. Аз съм част от екипа, който прави тайминга на РАЛИ БЪЛГАРИЯ. Ние сме 30 човека.
Това което ме дразни е, че разни "специалисти" от форума са вечно недоволни.
Няма значение какво се прави. Все нещо не им е добре.
Тази година ФИА обзървър бе Бибингер - има репутацията на педант маниак :)(По-строг и от Вупола обявен за "полицая" на ФИА)
Точно този човек по думите на всички, които контактуваха с него и основавайки се на личните ми разговори с него бе "шокиран" от нивото на което се прави ралито. Той ми каза че тук се правят неща, които ги няма никъде по света. Дори в последния ден непрестанно се изненадваше колко добре е изградено всичко. И когато към тези думи като съпоставим смешните пари, за които се прави - разбирате основателното ми дразнение (за да не използвам по-силни думи ).
Пичове ако не искате да сте п..ки уважавайте българските постижения!



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българите. [re: redzone]  
Автор sla ()
Публикувано22.06.04 08:57



Здрасти!!!
Кеф ми става като чета такива редове
Браво - ей от това и аз полудявам и много, ама много се нервя. За тъпата българска черта да се плюе и ругае, да се умаловажава и незачита. НИЕ НЕ УВАЖАВАНЕ СЕБЕ СИ, А ИСКАМЕ ДРУГИТЕ ДА НИ УВАЖАВАТ!!! Ами като вземат да плюят Царски, Янакиев, сега Танев - а те хората си дават парите, времето и си рискуват живота заради нас (няма значение кой колко може и какво е постигнал). Да не би да ви стана готино като Царски не участва и не видяхме още една кола А7, а???



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българите [re: sla]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано22.06.04 09:30



два размазани мегана не ти ли стигат, та още един искаш?

============================================

Редактирано от _RaPiD на 22.06.04 09:37.



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българите [re: _RaPiD]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано22.06.04 09:30



Пичове.........Съгласен съм,че е глупаво и ненужно да се плюе по някого и неведнъж съм го заявявал.Не мисля обаче че,критиката (когато е истинна,навременна и градивна) е нещо,което трябва да дразни.Винаги грешките (независимо за какво става въпрос) се виждат най-добре отстрани.Ако успеете да отсеете дребните дрязги и извлечете правилни изводи,мисля че догодина ралитата (а и не само те) ще бъдат още малко по-добри.
В крайна сметка всеки се учи от грешките си,а Вие (както и ние) не сме безгрешни.Винаги е имало и ще има пропуски и недоглеждания.Трудно (дори и невъзможно е) всичко да бъде изпипано от-до.Не смятам,че някой омаловажава труда Ви,а дори и да го прави нормално е винаги да има недоволни.Може би тук е момента да си зададете въпроса защо са недоволни и как да избегнем негативните реакции.:-)))
Личното ми мнение е,че се прави прекалено МНОГО с адски МАЛКО пари,но винаги може да бъде още ПО-ДОБРЕ.:-))))
В този смисъл-искрените ми поздрави за това,което съумяхте да изградите и тази година и пожелания за изкачване на още едно стъпало към перфекционизма в следващите състезания.:-)))


Не е важно да си безсмъртен,важното е да не умреш от скука!



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българитенови [re: ГOCПOД]  
Автор sstan (винпромаджия)
Публикувано22.06.04 09:39



Господ направо ми взе думите от устата /от клавиатурата/



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българите. [re: redzone]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 10:19



Здрасти Sla, приятно ми е да те чуя. Благодаря и за останалите мнения! Това, което казвате е така. Всяка година се учим от грешките от предходните. Тази имаше доста нови неща и съответно нови проблеми.
1. Идеята ни за GPS в сайта на ралито има нужда да се пипне!
2. Интернет трасето изградено само за 2 дни до Боровец също!
3. Старата ни идея за SMS инфо ще се запази и вече имаме нова която ще зарадва всички фенове максимално!
4. И нещо, което ни изненада силно е голямото натоварване на Официалния сайт на Рали БЪЛГАРИЯ - за което вече работим по-въпроса!
има и още други проблеми, но те са доста по-дребни...



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българите. [re: redzone]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 10:39



И ако нулите се научат да карат цена няма да има организацията



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българите. [re: redzone]  
Автор txl ()
Публикувано22.06.04 10:49



Здрасти,

Предполагам, че под разни "специалисти" от форума визираш мен (тъй като аз писах критично за сайта на ралито) и чувствам, че трябва да ти отговроя. Само не знам откъде да започна...

разни "специалисти" от форума са вечно недоволни. Няма значение какво се прави. Все нещо не им е добре.
Винаги съм се стремял да не влизам в тази категория хора. Ако съм написал нещо критично, било е с най-добри намерения, уверявам те. Написал съм го, защото - тук се повтарям - искам да се промени нещо - да бъде по-добре. Може би искам твърде много - не знам. И все пак аз се убедих лично, че сайтът на ралито имаше проблеми в неделя и се отваряше определено трудно и след доста опити... От доста години вече ралито ни влиза в световния рали шампионат, и струва ми се, че още доста години ще продължава да влиза
(дано тук греша). Последната пречка за това е сайтът - и все пак, виждал ли си неработещ сайт на рали от световния? Аз не съм. И пак стигнахме да парите . С какви пари разполагат те и с какви ние в България. Ако ние имахме техните възможности, щяхме да сме няколко пъти напред, тук няма нужда да ме убеждаваш - сигурен съм. И все пак, аз се надявам, че дори и с тези скромни възможности, някои неща биха могли да бъдат по-добре. Това е, което искам аз и затова пиша тези post-ове. Vladi писа, че сеиозни сигнли за проблеми със сайта не са имали (него не го познавам, явно и той е сред организаторите). Аз се убедих с очите си, че имаше. И какво, ако не го бях написал по-добре ли щеше да е?

Предполагам, че доста банално звучи всичко това. Чесно да си призная, слабо ме интересува дали е банално или не.

Той ми каза че тук се правят неща, които ги няма никъде по света. Дори в последния ден непрестанно се изненадваше колко добре е изградено всичко.

За това нещо аз се радвам не по-малко от теб. И дано продължавате (имам предвид организаторите, сред които си и ти) в този дух - какво по-хубово от това!

P.S. Толкова неща исках да напиша в този post и поне половината не можах. Както и да е, надявам се само да разбереш това, което се опитвам да кажа.

Редактирано от txl на 22.06.04 10:55.



Тема Re: Или защо чужденците са по-българи от българите. [re: txl]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 11:16



Oк сега виждам, че нямаш лоши намерения което ме радва. Благодаря за критиката (Имаше неща които не бяхме предвидили, като проблемите с сайта например).



Тема Сайта е добър!!! [re: redzone]  
Автор sla ()
Публикувано22.06.04 11:52



Има какво да се желае - например от визуална гледна точка, но все пак това е въпрос на вкус - и на едни би се харесал такъв, на други не.... Единствената ми критика (конструктивна) е относно новините на сайта - с тези бюлетини е добре - даже много добре, но някакси са единствено и само за двата дена от ралито - би било добре - да се започне от преди това - с заявки, коментари и т.н. - а не да гадаем тука из форума - кой дошъл, кой не.... а също и след това - пак мнения, коментари и т.н.
Иначе основната си функция сайта изпълнява перфектно - просто 6, защото ми се е налагало да следя цялото рали по интернет - и мога да ви кажа че бях много по информиран и всичко беше перфектно. Просто браво на момчетата там.
Незнам какви проблеми е имало този уикенд - но нали знаете човек се учи от грешките си - и това надявам се няма да се повтори :-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.