Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 20.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Star of the Rally  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.06.04 16:35



По мои си впечатления, аз давам наградата на Ради Козлеков.

А пък за веселяк на ралито определям екипаж 77 - тия хора са карали по една туристическа карта, минавали са по трасето един път и в общи линии дори не са познавали района - питали са накъде трябва да идат за следващия етап :-)
Ама все пак добре се движеха :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rally [re: Vladi]  
Автор Ferjancz (Rally fan)
Публикувано21.06.04 16:45



ако е верно това, което казват за Радослав Петров , че това му е първо рали , аз давам приза на него , защото както се видя вървеше 10-ти с този форд, оставяйки след себе си пилоти с доста по-високипретенции :))))


Поздрави!
Ferjancz



Тема оу верно бе! [re: Ferjancz]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.06.04 17:00



Петров беше абсолютно непознат на всички - дори хора като Жоро Славейков се чудеха къф е тоя :-)
Освен това не знам дали видяхте, ама тоя Форд беше на Царски.

А пък за Козлека - ако не беше тая спукана гума, според мен той щеше да бие в N, ама пуста гума и кола - те естествено не са я карали изобщо, тренирали са един ден, а тая гума просто не са знаели как да я сменят бързо и затва са довършили етапа тъй...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rally [re: Vladi]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано21.06.04 17:04



Овации заслужава и отбора на СТС и Тошко Тодоров , че Успя да мине цяла Застава та и една Лада А5 даже . Нищо че има два ВАЗА пред него , те са в друг клас все пак



Тема Re: Star of the Rally [re: Paлaджия]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 17:08



Ников с тва Поло миналата година се движеше по-добре.



Тема Re: Star of the Rally [re: Paлaджия]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано21.06.04 17:09



Определено звезда на ралито е Радослав Петров. Той показа страхотно каране и ако не беше грешката на Церово, спокойно щеше да е доста напред.

Boyla Automotorsport

Тема Re: Star of the Rally [re: Vladi]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано21.06.04 17:13



трябва да се отбележи и Румен Дунев - доста ни изненада ... малшанс си беше 12-тот място , 8-9и по му прилягаше



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.06.04 17:33



Ох, Сашо с тая Застава направо направи некви чудеса - тва със 100% сигурност беше най-слабата кола, да не говорим, че на шейкдауна му изгоря разговорното. Та и на него целта му беше да завърши - не знам обаче дали е доволен :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rally [re: Vladi]  
Автор ssim (новак)
Публикувано21.06.04 18:01



Men lichno mi haresa kak karaha Krum i Iasen.Za Krum mi beshe pochti iasno che shte kara iako,no Iasen karashe prosto na raba-pone na zavoite na koito az gledah.Ne kazvam che drugite sa karali slabo,daje naprotiv.....



Тема Re: Star of the Rally [re: Vladi]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано21.06.04 19:32



Добри думи заслужава и Мартин Сурилов - първо Рали България за него доколкото знам, и победа в Н3... Доколкото ми е известно Мартин беше карал само Стари Столици с Лада. Браво на него!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.