Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 13.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Star of the Rally  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.06.04 16:35



По мои си впечатления, аз давам наградата на Ради Козлеков.

А пък за веселяк на ралито определям екипаж 77 - тия хора са карали по една туристическа карта, минавали са по трасето един път и в общи линии дори не са познавали района - питали са накъде трябва да идат за следващия етап :-)
Ама все пак добре се движеха :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор Ferjancz (Rally fan)
Публикувано21.06.04 16:45



ако е верно това, което казват за Радослав Петров , че това му е първо рали , аз давам приза на него , защото както се видя вървеше 10-ти с този форд, оставяйки след себе си пилоти с доста по-високипретенции :))))


Поздрави!
Ferjancz



Тема оу верно бе!нови [re: Ferjancz]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.06.04 17:00



Петров беше абсолютно непознат на всички - дори хора като Жоро Славейков се чудеха къф е тоя :-)
Освен това не знам дали видяхте, ама тоя Форд беше на Царски.

А пък за Козлека - ако не беше тая спукана гума, според мен той щеше да бие в N, ама пуста гума и кола - те естествено не са я карали изобщо, тренирали са един ден, а тая гума просто не са знаели как да я сменят бързо и затва са довършили етапа тъй...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано21.06.04 17:04



Овации заслужава и отбора на СТС и Тошко Тодоров , че Успя да мине цяла Застава та и една Лада А5 даже . Нищо че има два ВАЗА пред него , те са в друг клас все пак



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 17:08



Ников с тва Поло миналата година се движеше по-добре.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано21.06.04 17:09



Определено звезда на ралито е Радослав Петров. Той показа страхотно каране и ако не беше грешката на Церово, спокойно щеше да е доста напред.

Boyla Automotorsport

Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано21.06.04 17:13



трябва да се отбележи и Румен Дунев - доста ни изненада ... малшанс си беше 12-тот място , 8-9и по му прилягаше



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.06.04 17:33



Ох, Сашо с тая Застава направо направи некви чудеса - тва със 100% сигурност беше най-слабата кола, да не говорим, че на шейкдауна му изгоря разговорното. Та и на него целта му беше да завърши - не знам обаче дали е доволен :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор ssim (новак)
Публикувано21.06.04 18:01



Men lichno mi haresa kak karaha Krum i Iasen.Za Krum mi beshe pochti iasno che shte kara iako,no Iasen karashe prosto na raba-pone na zavoite na koito az gledah.Ne kazvam che drugite sa karali slabo,daje naprotiv.....



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано21.06.04 19:32



Добри думи заслужава и Мартин Сурилов - първо Рали България за него доколкото знам, и победа в Н3... Доколкото ми е известно Мартин беше карал само Стари Столици с Лада. Браво на него!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: DAMON]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.06.04 20:05



А някой да има снимки на Гвоздейката след скалата,а и преди.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: K_Power]  
Автор K И K O (пикльо)
Публикувано21.06.04 20:19






Там някъде май има още



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: D_]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано21.06.04 22:05



да с тая пистова Пума ако не беше тъпата гума щеше да е поне 10-ти. Ако беше Супер 1600 и тя с раздувка щеше да е по добре, тя е по тясна щото е пистова но пак караше страхотно

============================================


Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор RALLY PROV (непознат )
Публикувано22.06.04 01:08



ZA MEN ZVEZDA NA RALITO TRQBVA DA BUDE DANCHO DANCHEV.SUS SPUNATO SUBARU I 40 GRADUSA TEMPERATURA,EDVA STOEIKI NA KRAKATA SI=NA 9 MQSTO.ISTINSKI PODVIG



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: K И K O]  
Автор sstan (винпромаджия)
Публикувано22.06.04 09:44



По скоро като новобранец на ралито-Радослав Петров. Той показа едно много добро каране /пък какъвто и да беше този Форд/



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 11:18



Star of the rally- феновете по селата, особено между летището и Боровец, бяха разпънали и знамена, като видеха състезателна кола и много им се радваха, даже и на мен ми се кефеха, понеже откъм звук го докарвам и ме бъркаха. Имаже и други дето им се искше да за звезди, по преходите, едно трабанче в момин проход така се беше амбицирало, бая време държеше Кавиоли зад себе си. Италианеца сигурно се е чудел що за животно е това картоненото пред него.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано22.06.04 11:45



Според мен приза *Star of the Rally* заслужава Радослав Петров, защото наистина водеше колата много добре и заемаше доста прилично място в генералното преди да отпадне!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: f_tabaton]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано22.06.04 20:26



абе вижте кво прочетох ве, тва верно ли е?

"Пилотът на "Форд Пума" Румен Дунев пък помогна на закъсал фен по пътя от сервизния парк в Долна Баня до щаб-квартирата в Боровец. Завършилият на 12-о място Дунев (+15:40,8 мин)и навигаторът му Христо Христов набързо отстраниха повредата в автомобила на любителя на състезанието."

А верно ли е че си е обърнал голфа Г60 като е тренирал, щото вчера го видех с на жена си голфа

============================================


Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано22.06.04 20:38



абе дали той е помогнал - не знам , ама , че е взел бензин от фен по пътя за да се качи до Боровец е истина

а за Голфа също е вярно , а колко пъти е обръщан през таван за последните няколко месеца при тренировки вече не се брои



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: D_]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано22.06.04 20:47



може нещо в замяна - бензин за помощ
е той пък що е нямал бензин и за коя кола?

============================================


Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано22.06.04 20:58



не знам , не знам .... така се е получило :)



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано23.06.04 09:47



свършил му е бензина на път за финала в боровец след последния сервиз. доколкото знам не е вземал бензин от никой (мисля, че за такова нещо се дисквалифицираше), май са събрали остатъците от резервоара и директно са го впръсквали с някви маркучета - поне тъй ми казаха, аз нищо не съм видял.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано23.06.04 10:41



е поне е било след състезанието

============================================


Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано23.06.04 16:42



Ами №40 Здравко Здравков ли беше!Много добро впечетление ми направи!Аз даже отначало си мислех че е Ники Златков но в последствие установих че е друг!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор Б.TИPИ (евро шампион)
Публикувано23.06.04 18:11



На 3 км от Боровец,колата на Дунев е била спряла ат страни на пътя,до нея е имало 2 коли на фенове.От едната (тъмен голф 2) са били точели бензин.
Това ми го каза приятелче,което е пътувало след края на сервиза(на тяхната кола) за Боровец.Спомена,че е имало готина катастрофа по пътя.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Б.TИPИ]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано23.06.04 19:02



АХЪ,имаше нещо такова,аз пътувах от Боровец към Костенец и видях колите,ама кво са правили не знам.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: R@lly driver]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано23.06.04 19:06



Номер 40 е Мартин Сурилов от Шумен, а Здравко Здравков е навигатора му. Според мен има бъдеще в рали спорта, тъй като това му е първо голямо рали, след като е карал само Стари столици през 2002 и 2003 година. За миналата година мисля, че е републикански в А6 на планинско! Дано си осигури добри спонсори!!!!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: f_tabaton]  
АвторHИKOЛAЙ (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 20:02



Минал е покрай ''шампион на планинско в А/6''.
Много добре се беше подготвил за това рали и естествено на много хора се хареса.Не съм го гледал как кара,но ми направиха впечатление:перфектните гуми и колата като цяло.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: W R X sti]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано23.06.04 20:22



по скоро е бил голха на жена му той е черен но е 3-ка
а не се учудвам че е имало катастрофа щото сички след ралито се правиха на състезатели и беше ужас

============================================



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано23.06.04 20:39



ДА бе това със "състезателите " беше страшна работа имаше и доста пияни и кви ли не , особенно селото от палатки под стената на тополница нямаше и един трезвен



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано23.06.04 20:50



И сега ако ми кажеш, че си бил там втория ден... щото и ние бяхме там!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор s w r t (Ф Е Н)
Публикувано23.06.04 21:07



Лошото е,че когато има такива състезания,повечето шофьори така се наточват от видяното,че после гледат да направят някакво впечатление на околните със собственото си каране и нормално е да стават такива бели.
Полицията точно тогава трябва да си гледа работата,ама те никога не става това.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: s w r t]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано24.06.04 09:15



Ами закриващата кола не мисля че трябва да се реже така, все пак тя не е състезателен автомил, ама двамата келеши, които я караха летяха по етапите!!!




Тема Re: Star of the Rallyнови [re: f_tabaton]  
Автор Ferjancz (Rally fan)
Публикувано24.06.04 09:36



ти мани как я караха , аз се издразних от това че минаваха много много след последният автомобил или поне на етапите , които гледахме ние.само последният ден мина както трябва!



Поздрави!
Ferjancz



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: DAMON]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано24.06.04 10:23



еееееее нищо се ще се засечеме някъде
От събота вечерта бяхме там , ама малко по нагоре се бяхме разположили точно на завоя на които Дунев беше изкривил мантинелата .



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано24.06.04 13:12



Браво!Много добре!Спали сме едно до друго!Да не бехте с един Голф!?



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: R@lly driver]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано24.06.04 13:31



Да бе ....... сивосинята ми "бегачка" :)
Вие с кво сте били , не ви ли осветихме с един много як прожектор по някое време като се понапихме



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано24.06.04 13:59



Ми май имаше нещо такова!
Значи ние бяхме 2 сливенски коли точно от другата страна на завоя!
Светехте по едно вре с един прожектор ама аде кат не се знаем...
С два Опела един Кадет и една Астра комби!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: R@lly driver]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано24.06.04 14:25



Аха точно на 15 метра сме били значи
За догодина предлагам да се измислат някви знамена раликлубБългария и всеки да си го бодне до палатката или на завоя на които е ,та да се вижда от километри



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано24.06.04 14:28



Обмисляме идеята!

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Paлaджия]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано24.06.04 14:30



Eми кво да се прави!Така ще!Кат не се знаем още ще гледаме на едно и също място и след това тука ще разбираме че сме били едни до други!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.