Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 13.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано22.06.04 20:58



не знам , не знам .... така се е получило :)



Тема Re: Star of the Rally [re: _RaPiD]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано23.06.04 09:47



свършил му е бензина на път за финала в боровец след последния сервиз. доколкото знам не е вземал бензин от никой (мисля, че за такова нещо се дисквалифицираше), май са събрали остатъците от резервоара и директно са го впръсквали с някви маркучета - поне тъй ми казаха, аз нищо не съм видял.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Vladi]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано23.06.04 10:41



е поне е било след състезанието

============================================


Тема Re: Star of the Rally [re: _RaPiD]  
Автор R@lly driver (ентусиаст)
Публикувано23.06.04 16:42



Ами №40 Здравко Здравков ли беше!Много добро впечетление ми направи!Аз даже отначало си мислех че е Ники Златков но в последствие установих че е друг!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор Б.TИPИ (евро шампион)
Публикувано23.06.04 18:11



На 3 км от Боровец,колата на Дунев е била спряла ат страни на пътя,до нея е имало 2 коли на фенове.От едната (тъмен голф 2) са били точели бензин.
Това ми го каза приятелче,което е пътувало след края на сервиза(на тяхната кола) за Боровец.Спомена,че е имало готина катастрофа по пътя.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: Б.TИPИ]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано23.06.04 19:02



АХЪ,имаше нещо такова,аз пътувах от Боровец към Костенец и видях колите,ама кво са правили не знам.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: R@lly driver]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано23.06.04 19:06



Номер 40 е Мартин Сурилов от Шумен, а Здравко Здравков е навигатора му. Според мен има бъдеще в рали спорта, тъй като това му е първо голямо рали, след като е карал само Стари столици през 2002 и 2003 година. За миналата година мисля, че е републикански в А6 на планинско! Дано си осигури добри спонсори!!!!



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: f_tabaton]  
АвторHИKOЛAЙ (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 20:02



Минал е покрай ''шампион на планинско в А/6''.
Много добре се беше подготвил за това рали и естествено на много хора се хареса.Не съм го гледал как кара,но ми направиха впечатление:перфектните гуми и колата като цяло.



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: W R X sti]  
Автор _RaPiD (DMS Фен!)
Публикувано23.06.04 20:22



по скоро е бил голха на жена му той е черен но е 3-ка
а не се учудвам че е имало катастрофа щото сички след ралито се правиха на състезатели и беше ужас

============================================



Тема Re: Star of the Rallyнови [re: _RaPiD]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано23.06.04 20:39



ДА бе това със "състезателите " беше страшна работа имаше и доста пияни и кви ли не , особенно селото от палатки под стената на тополница нямаше и един трезвен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.