Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 01.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОРЕДНАТА ПРОСТОТИЯ НА......нови  
АвторHИKOЛAЙ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 16:06



Господин Шукеров,за пореден път Вие и Вашият вестник доказахте пълното пренебрежение към българския автомобилен спорт. В последния брой на Вашия вестник отново се изгаврихте с труда на хората, занимаващи се с автомобилизъм в нашата страна. Не е нормално в един български вестник да се отделя повече внимание за презокеанския спорт, отколкото за едно събитие,свързано с родни спортисти. Вашият обзор за изминалото рали "Интерспийд" е леко казано безотговорно и смешно(както и цялото отразяване на българските автомобилни шампионати). Можехте да си направите труда да изнамерите малко информация за изминалото рали от хора,които са присъствали там, а не да ни цитирате постните резултати от официалния сайт на ралито. Вярно, че информация за отвъдокеанските състезания има доста в интернет и Ви е много по-лесно да си запълвате пространството във вестника с нея, но по този начин Вие жестоко обиждате хората, които милеят за автомобилния спорт в България.
Искрено се надявам, че някой ден в любимия ми автомобилен вестник ще мога да прочета по-подробна информация за състезанията, провеждащи се у нас.
с уважение: просто един фен





Това писмо пратих днес на дежурния редактор на вестник"авто труд"
Бях бесен на поредната простотия и илигофренско държание на БГ журналистите отразяващи спортни събития.Мнението ми за развитието на автомобилизма в България е следното: НИКОГА НЯМА ДА ТРЪГНЕ ТОЗИ СПОРТ НА ГОРЕ,ДОКАТО МЕДИИТЕ В БЪЛГАРИЯ КОРЕННО НЕ ПРОМЕНЯТ СВОЕТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ НАС
А вашето мнение какво е?Какво е спасението от дупката в която е попаднал този спорт?



Тема Re: ПОРЕДНАТА ПРОСТОТИЯ НА......нови [re: HИKOЛAЙ]  
Автор reno1 (чакам си WRX-са)
Публикувано26.05.04 17:05



Аз не ги къпувам тези вестници,защото тяхните статии са 95% гепени от интернет,а там ми излиза безплатно да ги прочета.
Няма оправия от дупката за която пишеш!!!!!
Може би,ако не им се обръща внимание на вестниците,тогава ще си променят статиите?



Тема Re: ПОРЕДНАТА ПРОСТОТИЯ НА......нови [re: HИKOЛAЙ]  
Авторt.s (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 17:12



napalno sam saglasen nito edna media ne spomena za tova sastezanie,kamoliza nikakav rezultat.napalno te podkrepiam



Тема Re:ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: HИKOЛAЙ]  
Автор Pro Rally Sport (Subaru fan)
Публикувано26.05.04 17:45



Предлагам всички ние да им запалим електронните пощи на:бТВ в лицето на екскурзианта Тодор Кирков ,на Ринг ТВ в лицето на оная свежарка,на НТВ ....... и на специализираните вестници, с подбни писма,аз лично почвам.



Тема Re: ПОРЕДНАТА ПРОСТОТИЯ НА......нови [re: t.s]  
Автор s w r t (Ф Е Н)
Публикувано26.05.04 17:57



То това,че в тези вестници няма собствена информация е повече от ясно!Изключение правят тестовете,ама нали при тях е голямата далавера за всеки един журналист
Иначе има алтернатива на безхаберието на пишещите братя:реклама на рали сайта,който след модернизацията направо ме РАДВА!!!
В него човек спокойно научава някои ЕКСТРИ и не е проблем да се следи развитието на шампионатите(все повече хора имат достъп до уеб пространството,което ги прави потенциални посетители)



Тема Re:ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Pro Rally Sport]  
Автор M A N D U R K O (шамандурко)
Публикувано26.05.04 18:17



Плашим се кво ще стане,ако всички им драснем по едно БЛАГОДАРСТВЕНО писмо-ще им се запалят МАЙКИТЕ бре!
Иначе това за сайта ми хареса,ако всички които имаме коли сложим по една малка рекламка на тях и ако навием някои и друг пилот да сложи малко адресче на бегачката си мога да ви кажа,че ще издуха ме всите медии в България.



Тема Re:ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: Pro Rally Sport]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано26.05.04 18:24



Нека оставим нищожната информация, поне да пишеха вярна, а доста от статията в така наречение автомобилен вестник е доста не вярна. Няма точно да изброявам кое, вие които сте я чели знаете.
Иначе Деймън и аз се опитваме по всякъкав начин да намираме информация, засега е доста скромно, но се надявам и за вбъдеще да продължаваме напред. Искам да ви помоля, който има някаква интересна информация или да се обръща към нас, или да спретне едно материалче. С радост ще му обърнем внимание и ще го публикуваме в сайта.

Boyla Automotorsport

Тема Re:ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: P.Solberg]  
Автор s w r t (Ф Е Н)
Публикувано26.05.04 18:47



Да това е перфектния вариант за пускане на информация.
Примерно на теб ти е далечко да ходиш на Кюстендил,но пичовете от София не е проблем да ти пускат някое инфо и то да се появява в саита,както и обратно.
Май на всичките състезания присъстват хора от форума тук,и не би трябвало да има затруднение за инфото.



Тема Re:ПРЕДЛОЖЕНИЕнови [re: s w r t]  
Автор K И K O ()
Публикувано26.05.04 19:17



И КВО?????
Никой нема да купува вестници????
Хубавото е,че ще има информация,ще я гледат повече хора(дай боже!!!НЕ ТИ,НЕЩО СЕ ЗАГУБИ БЕГАЧКАТА ЛИ ПРАВИШ?),ама гадорията е ,че онея пендели журналистите все ще са на мода а от тях много зависят работите в тоя спорт.



Тема Re:ПРЕДЛОЖЕНИЕ [re: K И K O]  
Автор sli_vka (плодче бе)
Публикувано26.05.04 21:09



Победителят в рали "Интерспийд" карал МИЦУБИШИ,а Маринов толкова бил бърз,че за малко да стане първи и след края на ралито казал,че конкуренцията е била слаба и не е имал проблеми с нея,само дето отнесъл 3 дървета ама си продължил.
Божкелееее!!!!И хората дават пари да четат тези простотии!!!
Владо драскай им по някой ред на емайлите та да не пишат такива измислици,хората доста ги четат.

Редактирано от sli_vka на 26.05.04 21:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.