Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 29.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема INTERSPEED ?нови  
Авторprodrive (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 12:07



на 7.05 беше последния срок за подаване на заявките за Рали Interspeed
мисля че вече тряба да е излязал някаде предварителния лист с участниците в ралито :) Проблема е че не мога да го намеря този лист. Ако някои има информация по случая нека да помогне. Между другото се разбра че Еркан Казас ще участва на Интерспиид с CITROEN C2 понеже автомобила е нов в неговия клуб , тои иска пръв да види за какво става вапрос и след това да го дава под наем :)



Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: prodrive]  
Автор txl ()
Публикувано13.05.04 12:08



Ами на сайта на ралито все още няма публикувани заявки, и аз ги чакам от няколко дена...





Тема Re: INTERSPEED ? [re: txl]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано13.05.04 12:15



Ами и аз ги чакам от доста време. Иначе доколкото знам от българските екипажи 100 % сигурни са Крум Дончев, Георги Янакиев - младши, Гераджиев, Танев и Гвоздейков. Казаха ми, че няма да има много коли в това състезание.



Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: P.Solberg]  
Автор3O7WRC (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 12:25



Информация от последния час: 22 бълг. екипажа, Прокурора няма да ходи защото не му пуснали заявка. Макар че е6и му мамата, кой трябва да се грижи за неговите заявки? На Царя цариците ли?

Аз лично копирах бланката от сайта на Ю-рали, смених само името на състезанието с логото на 10.Интерспийд Шкода Рали, попълних я, подписах я, подпечатах я и я оставих на бюрото на Валя Пантелеева в БФАС. Сега чакам да ми надебелее вратът, понеже сам съм си свършил работата



Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: 3O7WRC]  
Автор txl ()
Публикувано13.05.04 12:32



Митко Илиев пак ли пропуска?



Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: txl]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано13.05.04 20:18



Не вярвам, доколкото знам има желание да стартира в състезанието, колата е вече при него. Дано здравословното му състояние да му позволи да се състезава.



Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: 3O7WRC]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано14.05.04 09:16



Издънката е пълна!



Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: DAMON]  
Автор txl ()
Публикувано17.05.04 17:50



Разгеле:





Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: txl]  
Автор Paлaджия ()
Публикувано17.05.04 18:07



Сериозно Българско участие се очертава , дано всички които са подали заявка да се явят на старта и да стигнат до финала .
И да се надяваме че някой от нашите хора ще го спечели .
Успех на всички .

Редактирано от Paлaджия на 17.05.04 18:08.



Тема Re: INTERSPEED ?нови [re: P.Solberg]  
АвторFen na DAN4ONl (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 20:26



Do kolko znaete ne znam oba4e moga da vi kaja 4e i DAN4ONI 6te kara sas sigurnost sas saxoto Kit Kar a iasen 6te kara Super 1600 a Kazas 6te si kara C2to i vaprejki tova 6te stane osporvano sastezanie!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.