Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 22.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ясен Попов на картинг :))  
Автор RaPiD* (DMS Фен!)
Публикувано09.05.04 14:34



Вчера на картингите на ДМС дойде фаворитът на много хора Ясен Попов.
Бях си взел фотоапарата и за това реших да направя няколко

за феновете. Беше със семейството си и караше с дъщеря си с една ръка, но доста добре. Даже и си взех. . Каза че очаква да му докарат Citroen C2 Super 1600 може би до рали България, но за сега е със Saxo-то. Яд го е за WRC-тата. Вика, не се усеща мощност в колата, караш само на обороти, не е като WRC-то като дадеш газ да усетиш сила, да го хлъзнеш хубаво. Но това ще е. Аз му викам, гадно е че няма никво отразяване и спонсори, и че сега се събираме хора в клуба и искаме да го сваляме Янакиев, и той вика, че няма да е лошо, да се оправят малко нещата. Голям пичага е дано пак да дойде и да се видим. А преди няколко дена и Янакиев младши мина, ама той не ме кефи особено.


More And More - A Life's Philosophy

Тема Re: Ясен Попов на картинг :))нови [re: RaPiD*]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано09.05.04 18:47



Айш Рапиде, недей да казваш такива неща бре. Да се слави името Янакиево да пребъде във вековете, той е единствен. Ние не можем да го свалим, защото той е ЕДИНСТВЕНИЯ. Без него спорта ще загине, безкрайните софри няма да ги има вече. Недей така ни е добре на нас - 1, 2 хубави коли. За кво ни са повече и без това сме гадни зависливи хора, за кво да завиждаме на пилотите като Илията. Недей така моля те.



Тема Re: Ясен Попов на картинг :))нови [re: P.Solberg]  
Автор s w r t (Ф Е Н)
Публикувано09.05.04 19:46



че трябва да има кадрови промени,трябва.най-подходящ за шеф е Б.Дунев ,ама сама птичка пролет не прави.трябва ВСИЧКИ да се махнат и да се започне на ново,и по модерен начин да се прави всичко



Тема Re: Ясен Попов на картинг :))нови [re: s w r t]  
Автор RaPiD* (DMS Фен!)
Публикувано09.05.04 20:07



или той или Чубриков въпреки че е доста възрастен вече
но за сега само ще набираме хора за да се разрастне клуба
а на Илията как да не му завидиш просто, такива успехи има...Look Down




Тема царянови [re: RaPiD*]  
Автор M A N D U R K O (шамандурко)
Публикувано09.05.04 20:13



кат е сам нема кои да го бие(погледнете А/8 на Кюстендил,Русе,Търговище)



Тема Re: царянови [re: M A N D U R K O]  
Автор RaPiD* (DMS Фен!)
Публикувано09.05.04 20:37



да обаче е голямата работа хаха, интересно ми е кво ше кара сега на рали като не може с ВРЦ




Тема Re: царянови [re: RaPiD*]  
Автор M A N D U R K O (шамандурко)
Публикувано09.05.04 21:40



Нали си има форд ескорт гр.Н, ама не ми се верва да се качи на него,защото и на планинско и писта и на рали ще го СКЪСАТ



Тема Re: царянови [re: M A N D U R K O]  
Автор reno1 ($$$$$$$)
Публикувано09.05.04 22:26



Ей,пичове Царя го бива,е не чак толкова колкото изкарва,ама.................Иначе мн.лесно е да бутне6 някой от стола и после да се качи6,ама кво ще правиш след това не се знае(поне аз не знам алтернативи за развитие на спорта дадени от някой)



Тема Re: царянови [re: reno1]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано09.05.04 22:56



Абе айде стига сте го спрягали тоя Царски. Все едно ви е изял обяда! Кара си човека и толкова! Да не му е лесно и на него!? Ако го няма него няма да е по-добре...



Тема Re: царянови [re: DAMON]  
Автор RaPiD* (DMS Фен!)
Публикувано09.05.04 23:47



странно, всяка тема независимо за какво е зъвршва с нещо на тема Царски





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.