Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 24.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Песта русе класиране ?нови  
Авторez (Нерегистриран)
Публикувано19.04.04 14:40



Знае ли някои класирането . И ако някой е ходил да сподели това онова .



Тема Re: Песта русе класиране ?нови [re: ez]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано19.04.04 14:47



Първи над 1600 см3 е Вальо Антов. Царски отпадна обиколка преди края заради някакъв проблем с колата - също като миналата година. До 1600 см3 първи е Румен Дунев... Интересно е само отпадането на царя. След 5 обиколки някъде колата почна да пуши отзад вдясно и той продължи така. Накрая спря да пуши и колата едва вървеше и обиколка преди края просто спря...



Тема Re: Песта русе класиране ?нови [re: DAMON]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано19.04.04 20:49



Вярно е.Води се отпадане след 14-та обиколка на около 300м. преди финала.
Преди това пушеше сериозно въпреки,че вървеше добре.Резултатите не са изкарани още в страницата,но ако те интересува някой конкретно-питай.Имам резултатите на всички,включително тренировките-)




Не е важно да си безсмъртен,важното е да не умреш от скука![r/red]



Тема Re: Писта русе класиране ?нови [re: ГOCПOД]  
Автор NismoGT-R34 (DMS Фен!)
Публикувано19.04.04 22:08



я кажи откъде ги взе? ти къде седеше? може да сме се видели аз бях на старта при караваната и снимах. Тодор Дунев е пръв в А7 и втори над 1600cc, а брат му е пръв в А6, като направи 17 секунди и повече разлика на хондата. Царя много яко отпадна просто максимално се накефих като почна да гори масло. Щото в Събота беше страшно надут, самочувствието на макс, голямата работа просто. Ама за пореден път Илийчо показа къв е слабак. Квато и кола да кара няма да спечели. Са като оправят малко двигателя на Тодор ще ги научи много добре. Тоя път имаше късмет че пежото което е 100 к.с повече, отпадна. Е как пък и няма аз само се молех да се завърти и то така и стана де, даже спря. Еййй много ме бива в тия работи. Царя също го проклех явно муахахах. Нее само като си помисля че с WRC не победи и ми става смешно и как Антов го мина в началото. Добре че има много прави... Ама пак не стана работата. Много яко и ефектно гърмеше ама за кратко. Утре ще видя за резултати ама щом Господ има нека той да ги каже. Много добро състезание се получи. Яд ме е че наказаха Кипрински 30 секунди после 1 секунда не му стигна да снате пръв. Караше много бясно ама се прееба с някъв фалстарт дето не видях. Румен също трябва да го накажат ама да видим, то като е свършило всичко - край.


More And More - A Life's Philosophy

Редактирано от NismoGT-R34 на 19.04.04 22:16.



Тема Re: Писта русе класиране ?нови [re: NismoGT-R34]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано19.04.04 22:40



Ха, че той Царски в началото го пусна Антов! Това беше просто за парлама... Той даже се обърна да го види как го минава.



Тема Re: Писта русе класиране ?нови [re: DAMON]  
Автор NismoGT-R34 (DMS Фен!)
Публикувано20.04.04 00:02



Боли ме фара за тоя надут нещасник. Няма ли да се откаже най-накрая. Само се излага. Направили му кола като за световно и пак се осира. От тоя пилот не става! Мисли се за голямата работа, а е едно нищо. Само се фука и кво пак не завърши. Да го духа. Тва е моето мнение за него. Ако не се правеше на интересен и важен и си мълчеше като другите пилоти нямаше да го мразя и не само аз, но той сам си го прай.


More And More - A Life's Philosophy

Тема Re: Писта русе класиране ?нови [re: NismoGT-R34]  
Автор sstan (винпромаджия)
Публикувано20.04.04 09:20



Абе царя си е Царя.Всеки път едно и също, не виждам никакъв смисъл да го обсъждаме.Пък и нямаше много други неща за гледане освен неговите пушеци.



Тема Re: Писта русе класиране ?нови [re: sstan]  
Автор NismoGT-R34 (DMS Фен!)
Публикувано20.04.04 09:42



абе гледам бая от нас са били. някой снима ли нещо?


More And More - A Life's Philosophy

Тема Re: Писта русе класиране ? [re: NismoGT-R34]  
Автор sstan (винпромаджия)
Публикувано20.04.04 10:00



Един приятел на Дамон направи няколко снимки.



Тема Re: Писта русе класиране ?нови [re: sstan]  
Автор Pro Rally Sport (Subaru fan)
Публикувано20.04.04 10:20



Да ви кажа ,че най-голямо впечетление ми направи Кипрински ,страшно каране от началото до края.Още от начало се хванаха с Веско Лазаров и започнаха да карат на ръба,но после на Веско му се прецака задна дясна гума и върна,но Кипрински продължи много яко, дори подгони Саксото.Много се кефих и от зад имаше 4 лади, броня до броня от начолото до края.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.