Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 03.07.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тц....нови [re: Vladi]  
Автор OZ RAClNG (Кристиян Павлов)
Публикувано01.12.03 22:25



O bate vladi,s tebe kvo stana ta te niamashe naposledak,az sam kristian.



Тема Re: Тц....нови [re: Vladi]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано02.12.03 07:59



не само - Тойота Супра , Нисан skyline и прочие ... позват комбинацията суперчарджър-турбокомпресор-колектор , която дава доста полезни ефекти



Тема Re: ANTI LAGнови [re: burner]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано02.12.03 08:03



споко , аз не искам да съм механик хич ... а и теб си те бива , съмнява ме да може да си намери пилота на Самарката друг



Тема Re: а стига , де!нови [re: off-road]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано02.12.03 08:07



ами намират се и некорумпирани полиция ... все по-често между другото

я направо ми кажи какво разбираш от бъгита ... Карерата и ЗАЗ-ката бяха просто пример за онагледяване

п.п. честито за кирилицата , несравнимо по-приятно е да се чете



Тема Re: а стига , де!нови [re: D_]  
Автор off-road (xищниk)
Публикувано02.12.03 09:13



аз попринцип не давам пари на полицайте,преди като ме спрат за нещо и кажат...Ми ще пишеме акт...и чакат...да им дам нещо...а аз им викам...ми пишете,и те пишат.имам около 10тина,ама не съм ги плащал още...но миналата година нямаше как,прябваше да има дам)))
какво разбирам от бъгита ли???ми почти нищо( не съм правил до сега),но ти с твойте писания ме пообърка още повече)))не ми каза какво искаш да кажеш с ОТПРЕД И ОТЗАД???първо каза да съм го правил 4х4,после да сложа двигателя отпред...



Тема Re: а стига , де! [re: off-road]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано02.12.03 09:51



хм...чети ме малко по-внимателно - " Най-подходящи за случая са двигател и скоростна кутия от нещо със задно или 4х4 , надлъжен двигател , заради по-добрия баланс. " ... акцентът тук е върху "надлъжен" , а другото е обяснение от къде можеш да го вземеш.

отпред и отзад ... какво е неясно?! ... разположение върху рамата спрямо посоката на движение.



Тема Виждам, че си ти :-)нови [re: OZ RAClNG]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано02.12.03 10:29



И не съм изчезвал, тука съм си :-)
Много поздрави у вас (и у нас де :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Тц....нови [re: D_]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано02.12.03 10:30



е то в тоя вид суперчарджъра се явява като анти лаг - в смисъл лага си го има, ама нали суперчарджинга работел по-ефективно при ниски обороти, тъй че там компенсира ниската ефективност на турбото...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема бтв. за любознателните :-)нови [re: D_]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано02.12.03 11:14






Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: ANTI LAGнови [re: OZ RAClNG]  
АвторNlKl (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 11:26



ПО ВЪПРОСА ЗА АНТИ ЛАГ МОЖЕ ДА СЕ ПОСТАВИ ,НО ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕРАБОТИ ТУРБИНАТА И ОЩЕ ДРУГИ НЕЩА .ТРЯБВА ДА МИ КАЖЕШ ЗА КАКВА КОЛА СТАВА ДУМА ТОЧНО И ЩЕ ТИ ДАМ ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ ВКЛЮЧИТЕЛНО И ЗА ЦЕНАТА . ЗДРАВЕЙТЕ !
ЗА ВСИЧКИ ПОЧИТАТЕЛИ НА ТУНИНГА И РАЛИ СПОРТА!
НИЕ СМЕ ОФИЦИАЛНИТЕ ВНОСИТЕЛИ НА SPARCO + Ferodo Racing.
ПРИ НАС МОЖЕ ДА НАМЕРИТЕ МНОГО ИНТЕРЕСНИ НЕЩА : - СПИРАЧНИ
НАРЯЗАНИ ДИСКОВЕ , КЕРАМИЧНИ СЪЕДИНИТЕЛИ , ОЛЕКОТЕНИ МАХОВИЦИ >> И МНОГО ДРУГИ .....
ПИШЕТЕ НИ ИЛИ НИ ПОСЕТЕТЕ
НИЕ СЕ НАМИРАМЕ НА АДРЕС ;
гр. ВАРНА - ул.КАРАМФИЛ № 28 , тел :052/87 20 16
е-маил :nikikarbg@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.