Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 02.07.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Двойницинови  
Автор пeтльo (Регистриран)
Публикувано18.09.03 20:51



Марко Мартин и Марк Марти... баси какво съвпадение - Марк Марти мисля, че беше навигатора на Карлос Сайнц, а Марко Мартин е некъв тъп естонец... Лично аз много уважавам френските създания, както и Италия, така че чакам с нетърпение...

п.п. в крайна сметка кой спечели, че последните дни го изпуснах? Пешо или Себастиян... щото квото гледах всеки ден си сменяха водачеството...

Ако не се научиш да летиш от първия път, никога няма да се научиш - Исак Нютон


Тема Re: Двойницинови [re: пeтльo]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано18.09.03 21:09



Естествено че моя човек, супер Пешо. А това за двойниците не го разбрах нещо.



Тема Re: Двойницинови [re: пeтльo]  
Автор burner (Бръммм...)
Публикувано18.09.03 23:52



"а Марко Мартин е некъв тъп естонец... "
Това е първата номинация за приза "Най-тъпа изцепка"
... Искам само да помоля онова фенче на Царя да несе обажда щото с сигурност ще грабне наградата :-))) ...



Тема Re: Двойницинови [re: burner]  
Авторkemafa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 01:52



abe mom4eta ia ne se zanimavaite



Тема Re: Двойницинови [re: P.Solberg]  
Автор пeтльo (Регистриран)
Публикувано20.09.03 23:00



Двойници по имена.... съвпадение на имената. Ако на Марко Мартин му се махне последната буква от имената му се получава навигатора

Ако не се научиш да летиш от първия път, никога няма да се научиш - Исак Нютон


Тема Re: Двойницинови [re: burner]  
Автор пeтльo (Регистриран)
Публикувано20.09.03 23:05



Аз се бъзиках, ама излезе малко тъпо... Все пак Фордовете ме дразнят, още повече и естонците. Идва от едно 0:0. Иначе само Ситроен и Пежо!

П.п. и Рено в Ф1

Ако не се научиш да летиш от първия път, никога няма да се научиш - Исак Нютон


Тема Re: Двойницинови [re: пeтльo]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано21.09.03 01:43



Те може и да те дразнят, но това не пречи Марко да е един от най-добрите в момента, да не кажа най-добрия!



Тема Дори Себастиян Уебнови [re: DAMON]  
Автор пeтльo (Регистриран)
Публикувано21.09.03 19:18



...е по-добър. Да не говорим за Карл Сайнц, Ричи Бърнс и Пешо Солберг.
И Колин Макрий

Ако не се научиш да летиш от първия път, никога няма да се научиш - Исак Нютон


Тема Re: Дори Себастиян Уебнови [re: пeтльo]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано21.09.03 21:41



Петльо не дей така,щото Мартин направи страшни състезания и просто не ти приляга и на теб да си затваряш очите, щото наистина Марко е от най - добрите пилоти в момента и бъдещ световен шампион.



Тема Emi Loeb ne napravi li dobri systezaniq?нови [re: P.Solberg]  
Автор пeтльo (Регистриран)
Публикувано30.09.03 15:04



Мога да ти кажа поне четири по-добри пилоти от Мартин. За мен да си от най-добрите пилоти е да си поне в тримата най-добри. Например в Ф1 Алонсо напрмер не е от най-добрите, макар и много добър. Това са различни понятия. И все пак е шести в класирането. Саинц, Бърнс, и...... Солберг са много над ласата му и те тримцата са най-добрите в момента във ВРЦ. А Уеб е 10-тина точки пред Мартин, така, че трудно може да сложиш естонеца пред французина. И мисля, че Маркус Грьонхолм също е близо до Мартин. Клин Макрий също има много опит. А, да. Липсва му много опит. Трябва още много да учи. ако ще става шампион, то това ще се случи най-рано 2006. Така че не можеш да наречеш Мартин сред "най-добрите". Освен това трябва и да кара добра кола, която Форд определено не е в момента - Ситроен и Пежо са много напред, а и Субару мисля дръпна след Австралия. А четвърти от седем коли изобщо не е добра позиция за марка, която иска да бъде първа - като Форд.

Не е важно дали пишеш каквото знаеш, важното е да знаеш какво пишеш.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.