Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 28.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Rally Sosser 2003 - New infoнови [re: T_o_6_e]  
Автор P.Solberg (Rally fen)
Публикувано09.08.03 11:21



За стари не ми е известно да има някъде сложени, но нови на сайта на ралито и на сайта на клуба





Тема за снимкитенови [re: P.Solberg]  
Автор T_o_6_e (Невярващ)
Публикувано10.08.03 12:39



Ако направя нещо интересно сега на "Сосер" към кого да се обърна да ги изпратя и види и евентуално да ги качи на сайта?

Errare humanum est.


Тема Re: за снимкитенови [re: T_o_6_e]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано10.08.03 13:03



Ако имаш снимки и имаш бърз интернет ще ти дам паролата за достъп до дата.бг и ще ги качиш там... Ако нямаш ще ми ги дадеш някак си на мен и аз ще ги сложа.



Тема Re: за снимкитенови [re: DAMON]  
Автор T_o_6_e (Невярващ)
Публикувано10.08.03 19:43



Имам си бърз достъп и 100МВ на сървър на Canon имам така, че ако има нещо интересно от Сосер, ще го кача там и ако решиш да ги прехвърляш на сайта. Само въпрос - с какви размери (препоръчителни) да е файла и в kb и в пиксели.

Errare humanum est.


Тема Re: за снимкитенови [re: T_o_6_e]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано10.08.03 19:59



Ами най-добре е 800х600 на jpeg - около 100 КВ. Няма смисъл да са по-големи, защото има хора с бавни връзки.



Тема FREE SMS INFOнови [re: redzone]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 09:59



Otnovo shte ima FREE SMS INFO za rally SOSSER - SLIVEN 2003. Ako imate nqkakvi predlojeniq kak moje da se podobri tazi usluga shte vi byda blagodaren.



Тема Re: FREE SMS INFOнови [re: redzone]  
АвторRALLY (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 10:57



Bravooooooo!!!



Тема Re: FREE SMS INFOнови [re: RALLY]  
АвторAURlOL (Нерегистриран)
Публикувано19.08.03 13:33



e tova e edna mnogo dobra novina za razlika ot tazi 4e niama da doidat klasni piloti ot stranstvo.



Тема Re: FREE SMS INFOнови [re: AURlOL]  
Автор D_R_l_V_E_R (рали фен)
Публикувано19.08.03 22:16



Super e taia novinaПоздравления за добре свършената работа отново.Предложнието е да си остане така.Добре си е и така но ако на някой му хрумне нещо...



Тема Re: FREE SMS INFOнови [re: D_R_l_V_E_R]  
Автор sla ()
Публикувано20.08.03 02:51



Браво за sms новините. А Ориол защо няма да дойдат класни пилоти, знаеш ли нещо, кажи го де.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.