Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 21.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Едни говорят за рали, други работим...  
Автор Bandolero (el horible)
Публикувано29.07.03 14:52



Привет, пичове, миналата година имах и аз време да пописвам във форума под ник 206WRC (да му се спука турбото на тоя дето ми крадна ник-а и си го сложи за сигнатура... майтап, бе, само да му изпуснат гумите злобни тийнейджъри).
Е, спрях да пиша по една проста и тривиална причина... време нанай! За моя радост рали-фенщината ми се изроди в нещо много по-запълващо - вече съм член на УС на АСК. И дай боже... да успея да се подготвя за навигатор за следващата година.
За какво става въпрос - виж класирането в

на "Хеброс" (снощи пихме шампанско от купите).
Та мисълта ми е - защо всички гледате само горните класове? За непосветените - досега екипажът на нашия клуб-дебютант спечели класа си на Интерспийд и Хеброс (на България отпаднахме заради полуоска) и планинските на Узана и Шумен (в предните кръгове не стартирахме). Не е малко, мисля си, за половин сезон. Ама за това никой не го ебе... от вас поне.
Не всеки може да има възможностите на Автотранспорт или Булгартабак или Боила, примерно. Но пък смятам, че всички постижения заслужават адмирации.

Поздрави от СТС Моторспорт за всички рали-маниаци в България.

Редактирано от Bandolero на 29.07.03 15:09.



Тема Re: Едни говорят за рали, други работим...нови [re: Bandolero]  
Автор PSolberg (Rally fen)
Публикувано29.07.03 16:52



Предполагам, че става дума за екипажа на Юлиан Ников. Наистина, трябва да почнем да отделяме малко повече място и за по- малките класове. Но наистина поздравления от мен, като се има впредвид, че бихте доста сериозна конкуренция в лицето на Ярисите, които наистина вървят доста здраво. Пожелавам Ви да продължите в същия дух и на Сосер отново на първо място.

Bulgari iunaci


Тема Re: Едни говорят за рали, други работим...нови [re: PSolberg]  
Автор Bandolero (el horible)
Публикувано29.07.03 17:14



Благодаря ти, PSolberg. Дай боже, да стане.
Ярисите наистина вървят много здраво, биехме ги и на България, обаче се прееба тампона на ск.кутия, увисна двигателят и като се пръсна карето еба мамата на цялата полуоска. И Яриса на Ксургиас спечели.
Сега го бихме здраво, че накрая и Апостолови оставихме на 3 секунди в генералното.
Каня те на следващата Узана'2004, голям купон става. Па ако си направиш някой Хобикар, може и като участник да дойдеш



Тема Re: Едни говорят за рали, други работим...нови [re: Bandolero]  
Авторftabaton (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 18:37



Браво на Ников и Казаков за класирането. аз специално никога не забравям малките класове защото миналата година бях в отбора на ЕВРОКОМ и също бяхме в клас А5. Тази година сме с по-мощна кола но на Хеброс нямахме късмет и отпаднахме.



Тема Re: Едни говорят за рали, други работим...нови [re: ftabaton]  
Автор PSolberg (Rally fen)
Публикувано29.07.03 18:49



Ами браво, че сте били и Апостолов при положение, че той бе със Ситроен Саксо, което е много добра кола. Ами догодина предполагам, че ще мога да посетя всичките кръгове от шампионатите, защото тогава ще взема книжка. Това е и причината заради,която не съм станал още пилот, но като гледам много много не ми се оттдава и засега само на компютърните игри се задоволявам.
А FTabaton да ти питам, заради какво точно отпаднахте, гледам на снимките нещо по предното окачване ли имаше или не знам.

Bulgari iunaci


Тема Re: Едни говорят за рали, други работим...нови [re: PSolberg]  
Авторftabaton (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 19:38



Oтпаднахме на 50 метра преди края на СС2 в стахотна мъгла на излизане от ляв завой колата се удря в от дясно в скала или нещо такова както разбрах от навигатора ни Васко Христов при който удар се къса носачя и се вади шенкела.



Тема Re: Едни говорят за рали, други работим...нови [re: Bandolero]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано29.07.03 22:00



Никога не съм забравял малките класове. Казаков след като слезе в сервиза веднага дойде да си види резулатата и го поздравих специално! Отлично представяне! Колата изглежда е добра... Продължавайте напред момчета! Колкото повече такива като вас толкова по-добре. И между драгото с теб трябва да се запознаем. Аз съм от Търново и имам доста често път кам Габрово...
Иначе ако ще говорим за по-ниските класирания трябва да се спомене и за нашия екипаж от Търново - Емил Денев, Валентин Бонев с автомобил Опел Корса гр. N2. Победители в гр. N2, втори в генералното в група N и в момента водачи във временното генерално класиране на гр. N на рали с автомобил N2.



Тема Re: Едни говорят за рали, други работим...нови [re: Bandolero]  
Автор burner (Бръммм...)
Публикувано30.07.03 01:41



Гарантирам ти че следя ниските класове . Даже на моменти повече от другите :-) ...



Тема Прокурора-обвинител:нови [re: DAMON]  
АвторBandolero (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 11:06



... осъдил всички в класа да му гледат пушека. Между другото, дали на майтап или наистина, ама чух че Емил ни направил запитване след Хеброс дали Полото се продава... Е, може и да му излезе късмета.
А пък ако дойдеш на Сосер гледай в сервиза на Ников за синя фанелка на СТС Рали Тим на гърба на очилат бандит с хусарска брадичка. Шансът да съм аз е 99,9%. И аз ще се радвам да се запознаем, щото пък съм Търновски възпитаник и Търново винаги ме е палило. Ама нещо ми зачезнаха познатите от там, че не съм наминавал отдавна.



Тема Е, то какво излиза?нови [re: ftabaton]  
АвторBandolero (Нерегистриран)
Публикувано30.07.03 11:10



Че всички сме били на ралито, ама не се познаваме
Айде клубна среща около закрития парк на Сосер, какво ще кажете? С баджове с инициали rally.dir.bg и ника отдолу за разпознаване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.