Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 19.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Панински Шампионат - след 3 кръгнови  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 08:43



Планински шампионат - ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ след 3 кръг





Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: redzone]  
АвторXU (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 21:39



tova e dosta interesna disciplina , a e prazno
dali vi e angaziral vnimanieto fakta ce tuk se razbira koi ima sarce da kara na
praga na vazmoznostite na sebe si i avtomobila



Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: XU]  
Автор PSolberg (Rally fen)
Публикувано18.07.03 22:08



За мен ралито е много по- показателна дисциплина, отколкото Планинския шампионат. Вярно е, че за изкачванията трябва пределно концентрация и да изцедиш всичко от колата, но ралито е много по- комплексно и се изискват много повече качества- бързина, разумно каране, стратегия и на всичкото отгоре е много по-атрактивно от планинския.Поне това се отнася до България, защото в чужбина в планинските изпитания се карат коли като за Световния.

Bulgari iunaci


Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: PSolberg]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано18.07.03 22:47



Абе не знам ама сигурно си гледал Ари Ватанен на Пайкс Пийк и ако това е малка атракция здраве му кажи! По принцип планинското иска перфекта концентрация и безгрешно минаване, но пък ралито като цяло е по-трудно...



Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: DAMON]  
Автор чoвekoлerлoxpaнoдeн (интригант)
Публикувано19.07.03 02:41



Планинското се учи по- лесно. Аз познавам пилтои, които могат да кажат повечето трасета завой по завой, но не се сещам някой да знае някое рали завой по завой.
Едвали някой в България си позволява да кара на предела по простата причина, че всичко струва пари, а сърцати пилоти имаме и това е хубавото.
Този видео клип, който всички сте гледали с Анри Ватанен се казва "Climb Dance" и е заснет по поръчка на Пежо по време на Pikes Peak, състезание, което се провежда в Коларадо в него има участват и камиони. Това филмче, ако не се лъжа е спечелило доста награди от филмови фестивали. Аз го имам в моята видеотека от 1992 година и сега мога да го гледам без звук и да бръмча вместо колата толкова пъти съм го гледал, ако някой все още не го е гледал и има Kazza, нека да сложи на търсачката това: Cars - Peugot Pikes Peak
___________________________
Не ме е страх от смъртта, но не ми се умира точно днес

Редактирано от чoвekoлerлoxpaнoдeн на 19.07.03 02:57.



Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Автор sla ()
Публикувано20.07.03 00:25



I az mislia 4e rallyto e dosta po tejko, dosta po goliamo izpitanie i za pilot, i za kola. No az mislia 4e po interesno i po atraktivno e planinskoto. Zashtoto prosto niama slabo minavane, dori i ladite mi palniat dushata, zashtoto se fu4at tolkova iako, abe cedka do dupka, dokato na rally znaete kak e, imam 4uvstvoto 4e niakoi ot pilotite s moia li4en avtomobil sha gi mina :-)))))))) (e to tova moje da e zaradi problemi, shtadene na kolata i t.n)
A za tova 4e triabva da imash sarce - da taka e, osobenno na planinsko, kadeto puskaneto na gazta za 1 zavoi te prashta nazad v klasiraneto.
No vse pak RALLY-to si e RALLY.



Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: sla]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано20.07.03 11:53



Абе не знам ама оня клип с Ватанен в Колорадо ми изпълни душата! Колата минаваше на сантиметри от пропасти в които ако падне ще се пуска един километър надолу. Просто колко трябва да си луд и да си преодолял всякакъв страх за да караш така! А това е група В - колата е над 600 к.с. и ускорява за нула време. В този ред на мисли ми изниква веднага в ума Илия Царски, който миналата година, когато имаше мъгла на Узана твърдо отказа да кара, щото можело да изхвърчи от някой завой. Ами Ватанен ако беше излетял, щяха да го намерят на парченца на стотици метри надолу, а не спрял се в някое дърво на два метра от асфалта!



Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: DAMON]  
Автор PSolberg (Rally fen)
Публикувано20.07.03 12:04



Ако си състезател с главно С, ще караш, защо всички други пилоти искаха да карат, защото щяха да си направят наистина яко състезание, но някои просто си напълниха гащите.И всичко знаем кой бе този индивид.

Bulgari iunaci


Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръг [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Автор Vladi (Фафлояд!)
Публикувано21.07.03 10:50




вече отдавна е изтеглено :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Панински Шампионат - след 3 кръгнови [re: sla]  
Автор Ferjancz (Rally driver)
Публикувано21.07.03 11:56



naistna planinskto e atrakciq i to golqma:))))) kazva6 4e i ladite ti pulneli du6ata :))) az mislq 4e te pravqt nai-golqmoto 6ou:))) e moje bi sam malko pristrastno nastroen kam ladite, no pak tova ne e samo moe mnenie:))))

Pozdravi!
Attila Ferjancz




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.