Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 10.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Geradzhiev-Popovнови  
Авторsla (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 02:50



Abe pi4ove shto nikoi ne pishe nishto za Geradzhiev-Popov. Mislia 4e do otpadaneto im v 8SS mom4etata se dvijeha dosta prili4no, okolo 20 miasto (ot 47 u4astnika). Znam 4e vednaga niakoi shte kaje 4e e bilo izlagacia, no az mislia 4e tova e uspeh, vse pak i otpadaneto mu e poradi tehni4eski problem. Vse pak rally Argentina e dosta razli4no kato nastilka ot tova na koeto e karal Gerata....



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: sla]  
Автор Solberg (Rally Maniak)
Публикувано12.05.03 09:50



Виж сега, аз доста съм говорил по тази тема и лично за мен това е голяма грешка, от страна на Булгартабак. Защото щяха да дадат по - малко и да му направят една Европейска програма. Няма смисъл първи сезон с автомобил от група Н и веднага в Световния. Всички, които са там са адски добри и го мачкат. Наистина има талант момчето, но няма смисъл. А отдруга страна заличава следата, която остави Митко Илиев. Но нека се учи, като има пари да кара там , да кара. Дано успее да усвои как стоят нещата.



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: Solberg]  
Авторsla (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 16:09



Da taka e, i az sam na tova mnenie....... Vaprosa beshe do tova 4e nikoi ne pishe nishto za tiah, a se 4udiat za koia psevdo zapadna zvezda da pishat. A 4e mu e rano na Gerata - rano e, no pak po dobro ot tova niama, dano samo da ostiskat s parite i tova da ne e edinstvenia mu sezon v WRC gr.N. No napalno te podkrepiam 4e triabva da se pokara v Europeiskia shampionat parvo, a posle v WRC. Neka se radvame na nashite mom4eta v WRC i da gi podkrepiame....:-))))).



Тема Re: Geradzhiev-Popov [re: sla]  
Автор D_R_l_V_E_R (рали фен)
Публикувано12.05.03 16:19



Za gerata shte kaja samo da se radva na segashnoto karane zashtoto dog redpolagam che shte stane kato Mitko.I moje da go vidim v nashiq championat.Dano da ne stava taka.,no s teq rezultati i taiq greshka koqto naravi.one krum ne riskuva ochva ot super 1600 i sored men mu trebva oshte god dve i shte e vav forma.Shte vidim



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: D_R_l_V_E_R]  
Автор DAMON (ралиджия)
Публикувано12.05.03 18:06



И аз му гледах времената до отпадането и също ми харесаха. Цялата работа при тях е че при нас условията са такива - може тая година да има пари, а другата не. В Световния се учи много, много повече отколкото в европейския шампионат на цена не чак толкова по-висока от европейския... Това е причината предполагам да карат там и според мен е напълно правилно на тоя етап.



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: sla]  
Автор Solberg (Rally Maniak)
Публикувано12.05.03 20:38



До колкото ми е известно никой пилот не отива в Световния да се учи. А Гераджиев прави точно това. За мен Гераджиев първо не се е доказъл в България, за да излезе навън. Ще кажете, че е шампион в А6, ами как няма да бъде с това Пежо, то и аз ако го хвана след една - две тренировки пак ще ги бия момчетата с овехтелите лади. Също ще кажете, че е победил в Стари Столици - е как като Златков допусна грешка и Крум отпадна, а Герата само се разхождаше по отсечките. И не знам DRIVER какво говориш за Митко и какви сръвнения правиш, защото няма повод за такива. А че Булгартабак са толкова глупави, че само да наливат пари в пясъка не знам. Щото единствено те са единствените големи спонсори, а да отидат при пловдивчанина е казал бащата. А с тези пари много други момчета щяха да направят чудесен сезон в България, а не да се мъчат, като грешни дяволи.



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: Solberg]  
Автор sla (непознат)
Публикувано12.05.03 21:10



Neka ne badem 4ernogledi i da sravniavame edni s drugi. Da i az mislia 4e na toia etap ima dosta po dobri piloti v BG ot Gerata.......,no problema e drug - za da si dobar v toi sport, ne e neobhodimo samo da si debar zad volana. Triabvat pari i tova vseki go znae - e te nameriha, kak i koi ne e vajno. Ami Iasen ne napravili glupost s onia preskap Hunday na rally Albena 2001, a s tezi pari mojeshe da izkara cial sezon, da ne govorim 4e ot togava ne se e puskal nikade.....
A tova 4e balgarin u4astva v WRC gr.N moje samo da ni radva....... Dano sa pove4eto kato nego, a i Solberg zashto mislish 4e ne moje da se u4ish v WRC - naprotiv tova e miastoto kadeto se stava pilot, miastoto kadeto se u4i nai mnogo, miastoto kadeto se vijdat istinskite ka4estva na niakoi - tuk konkurenciata e nai goliama..... 4e Gerata presko4i niakolko etapa na razvitie - da presko4i gi, no v tova niama nishto losho.
NEKA PODKREPIAME VSEKI BALGARIN



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: sla]  
Автор Solberg (Rally Maniak)
Публикувано12.05.03 22:00



Оки
Обеди ме. Вече ще го подкрепям.Обещавам.



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: Solberg]  
Автор DAMON (ралиджия)
Публикувано12.05.03 23:38



А пък аз да вляза в ролята на проф. Брезински - Солберг пише се "убеди ме" ...
Иначе сериозно и аз си мисля, че в Световния шампионат се учи много много повече от европейския. Разликата е просто ограмна. И пак казвам - парите тук не са много повече отколкото ще дадеш ако караш в европейския с коеф. 20. А за по-малките ралита какво изобщо да говорим... А в свутовния може да се научи много повече дори от евро ралитата с коеф. 20...



Тема Re: Geradzhiev-Popovнови [re: DAMON]  
Автор Solberg (Rally Maniak)
Публикувано13.05.03 09:40



Ами то и аз да вляза в ролята на проф. Брезински. Пише се "световен"




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.