Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 29.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Aide na6te !!!нови  
Автор jasen_dilian_fen (непознат)
Публикувано19.03.03 00:13



Taia sutrin kato izliazoh za rabota mi zamirisa na prolet. Dilian Popov 99-ta godina predi Albena kaza: Idvaneto na proletta zna4i idvane na rali Albena a ne to4no idvane na prolet. Demek da vzemame da. O6te pove4e 4e pusnaha "Evrosporta" po kabelnata , 4e ve4e mi se povry6ta6e ot taia deto komentira6e za "Ring+". Az ako iskah poeti4en recital 6tiah da si kupia niakoia kniga.
Aver4eta imam edna molba kym vas. Az ot 7 godini se zanimavam s 3d modelirane i animacia. No niamam ka4estveni snimki na systezateli /v profil i anfas/ i na koli /izgled otpred, otzad, otstrani i otgore/. A ujasno mnogo iskam da se narisuvam i da se sloja na tiahno miasto da vidia kvo 6te stane. Ako niakoi moje da mi pomogne 6te sym mu mnogo blagodaren. i 6te po4erpia estestveno...



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: jasen_dilian_fen]  
Автор Solberg (Rally Maniak)
Публикувано19.03.03 10:57



Правилно като запеят птичките не е време за пролет, а за рали Албена. Но вече никога няма пак да усетин за какво става дума.



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: Solberg]  
Автор Solberg (Rally Maniak)
Публикувано19.03.03 11:01



Какви по- точно снимки ти трябват. Защото имам от един макет на Пежо 206 скици, които не са оцветени, а само чартеж. Има всякакви планове. Отпред, отзад, отстрани и всякакви. Ако те интересува имаш ми телефона звънни.



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: jasen_dilian_fen]  
Автор burner (Бръммм...)
Публикувано19.03.03 12:11



Тва са 3-те най-ценни сайта с blueprints на коли!




Тук има на руски коли.

Това пък е сайт за продажба на макети. На част от колите ги има и схемите


Ае успех :-) и ако някаде намериш blueprints на 306 Макси давай насам че мноо ми трябват!



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: burner]  
АвторAURlOL (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 18:57



ABE NEZNAM NA KVA PROLET VI MIRISE AMA NA MEN MI SMARDI NA PROVAL ,MAHNAHA HUBAVOTO ALBENA ,DA MI SLZAT NIAKVO RALLY NA MESTO DETO OSVEN DA REZAT DARVA DRUGO NEZNAIAT, MINALATA GODINA NA OTSE4KATA PRI MIROVO 24.05 NA TEZI 18 KM BIAHME 3 -MA 4OVEKA DRUGITE DVAMA BIAHA ZA PRAV PAT NA RALLY.I ZA 2 DENA KVO SE VIDIM .DOKATO TOIA KITUK JANAKIEV E NA VLAST TAKA SE E .NISTO 4UDNO DOGODINA DA STANE KATO FINLANDSKO RALLY OT 1 DEN .



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: AURlOL]  
Автор Solberg (Rally Maniak)
Публикувано19.03.03 20:38



Така де. Аз какво ви казвам. Че му трябваше промяна ралито трябваше, обаче то стана по- лошо. А за Янакиев вече сам писал, така че ще цитирам любимата си рубрика от Euronews- No Coment!



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: Solberg]  
Автор jasen_dilian_fen (непознат)
Публикувано19.03.03 22:16



А да ве, сега се сещам какво исках да ви кажа. Миналата година казаха че прехода Варна - Шумен бил безмислено дълъг. Дори го изтъкваха като една от причините да изместят ралито. А знаете ли колко беше прехода Боровец - Пещера миналата година /третия ден/ - 88 километра 340 метра. Мноооооооооооооооооооооооооооого къс преход. Дет се вика докато завъртиш контактния ключ и си Пещера



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: jasen_dilian_fen]  
Автор DAMON (ралиджия)
Публикувано19.03.03 23:51



Да. 88,34 км от Боровец до Пещера. Като отсечки Албена беше доста добро рали, но пък беше много пръснато - това не може да бъде съвременно рали. Ако питате мен изместването на ралито е за добро и ще продължавам да го твърдя. А маршрута тази година е много добър на пръв поглед! Най-дългия преход мисля че е към 27 км... С малко промени може с увереност мога да кажа че няма да е по-лошо от световното рали Германия. А ония отсечки от Албена все пак си се карат на Сосер и на "Стари столици". Просто за мен ония етапи на Батак и Пещера са много добри и някак си трябваше да се вмъкнат...



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: DAMON]  
Автор jasen_dilian_fen (непознат)
Публикувано20.03.03 02:30



Тези етапи бяха единственото което ми хареса миналата година. Особено Батак. Пилотите много не я обичат, заради бордюра, но мен ме кефеше. А като добавим и природата , става направо ... Жалко, че миналата година валеше, че не можах да се насладя на пейзажа. Пък и Митко там отпадна, таман взе да става интересно. Добре, че нямаше сериозни последици за него и Петьо. Дано да карат тая година



Тема Re: Aide na6te !!!нови [re: jasen_dilian_fen]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано20.03.03 11:06



зася слабо вероятно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.