Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 25.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ясен Поповнови  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 13:27



Някой знаели Ясен дали ще кара още.



Тема Re: Ясен Поповнови [re: Hяkoй cи]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано06.08.02 18:01



Ако намери пари ще кара... Тази година доколкото знам Ясен е имал нещо като уговорка Приста Ойл (най-вероятно) да му станат спонсор за цялата година и да кара навсякъде. Впоследствие около месец преди рали "България" ония се отказали - ако става дума за Приста Ойл - те в момента спонсорират мотоциклетизма основно. Ясен беше казал в едно интервю, че е много разочарован и няма откъде да се намерят пари 1 месец преди рали "България" и затова не участва. И заради липсата на пари не кара в момента... Пък и миналата година Ясен доста се набута с Хюндая на рали "Албена" и оттогава тръгнаха нещата зле за него. Дано да се оправи, защото е блестящ пилот!



Тема Re: Ясен Поповнови [re: DAMON]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано06.08.02 18:08



Бях чул че Димитър Агура го направил на нищо след проваленото рали Албена 2001 с Хюндая който ти спомена.



Тема Re: Ясен Поповнови [re: Hяkoй cи]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано07.08.02 00:16



Ами като си направиш сметката, че тоя Хюндай беше последна еволюция са дали най-малко 200 000 долара за наема. Представяш ли си как се събират тези пари! Не че пето място е чак толкова зле, но те бяха тръгнали за победа... Може би както каза тази година Нико Златков нашите пилоти трябва да го дават по-леко с колите за "България". Все пак с толкова пари ще си купиш често нов автомобил гр. N - Митсубиши или Субару.



Тема Re: Ясен Поповнови [re: DAMON]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано17.08.02 16:48



абе... адаша го спонсорираха Кастрол миналата година...
много съм разочарован да науча, че вече не е така... един от любимците ми е... обещавам да попитам кво се е случило :)



Тема Re: Ясен Поповнови [re: Aвaтapчe]  
АвторD_R_l_V_E_R (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 03:51



Jasen Popov za mene si ostava edin ot nai dobrite piloti vav Bulgaria.Niama spored mene dryg takav kato nego sas negovia talant.Minalata godina se izdani a ne zabraviame li prez 2000 godina kogato izprevari dosta Wrc.Ostana samo zad Citroena na Tiri i Toyotata na Lungard a pak da ne govorim kolko po dobri piloti imashe ot nego.Moga smelo da kaja 4e toi e nai atraktivnia pilot vav Bulgaria i edvali skoro shte ima niakoi kato ne go.Jalko 4e niama sponsori.Na nego my triabva zdrava kola i iaki sponsori i sam sigyren 4e shte jani yspehi.Shte se prestavi moje bi i po dobre i ot Dimitar Iliev.
Tova mi e mnenieo za Jasen



Тема Re: Ясен Поповнови [re: D_R_l_V_E_R]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано03.09.02 21:47



Да. Настина е един от най-добрите. Много жалко за него, дано другата година намери пари, защото след като спрат ладите ще има много малко участници по ралитата. Следващата година е много мъглява за Ники Златков, Гераджиев най-вероятно ще кара в световния шампионат и ще изпосталее ралито...



Тема Re: Ясен Поповнови [re: DAMON]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано04.09.02 10:34



мислиш ли че има Герата сили да опита догодина WRC...?
личното ми мнение е, че треа да поизчака още малко... ама.. тва лично де..



Тема Re: Ясен Поповнови [re: Aвaтapчe]  
Автор DAMON (клубаджия)
Публикувано04.09.02 10:54



Според мен е готов да се пробва! Като стане работата със световния шампионат ще се разбере. Най-вероятно догодина ще кара 206 в световния шампионат Super 1600 т.нар. Junior WRC.



Тема Re: Ясен Поповнови [re: DAMON]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано04.09.02 11:39



ще се радвам за него ... и за всички след него... :)))
но продължавам да си мисля че му е рано... :)
както и да е - той най добре си знае :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.