Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.06.18 18:18



Виждала съм кокетни оградки от мрежа, която би трябвало да са препятствия за котаците. Обикновено по форумите се споделят много добри идеи. Аз от там разбрах за мрежите за птици. Има и други начини за спасение от гълъби, но не ми допадат. Важното е мрежата да издържи, че много са си харесали балкона ми...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.06.18 18:19



Флорче, какво иска да учи внукът ти? Важното е, че има желание да се образова!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.06.18 19:58



В ЛЕСОТЕХНИЧЕСКИЯ-ПРОФИЛ МЕБЕЛЕН ДИЗАЙН ИНЖЕНЕР НА ВТОРО МЕСТО В СИМЕОНОВО МВР. И НА ТРЕТО В СПОРТНАТА АКАДЕМИЯ-КИНЕЗЕТЕРАПЕВТ. В КРОЯ НА ЮЛИ ЩЕ ВИДИМ КЪДЕ ЩЕ ГО ПРИЕМАТ.АКО НЕ ЩЕ РАБОТИ ДЕТЕТО И ДОГОДИНА ПАК ЩЕ СИ ОПИТА КЪСМЕТА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.06.18 20:01



А ВНУЧКАТА ОТ ДВЕ ГОДИНИ РАБОТИ В ИТАЛИЯ КАТО ФОТОМОДЕЛ. И ОБИКАЛЯ СВЕТА ТА СТИГНА ЧАК ДО КЕЙПТАУН БЕШЕ ТРИ МЕСЕЦА,.а ЕВРОПАТА ВСЯКА СЕДМИЦА Е В РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ ИЗ ДЪРЖАВИТЕ. И АЗ ОСТАВАМ ВЕЧЕ САМИЧКА ЕДНА ГОДИНА.ДОГОДИНА ОКОНЧАТЕЛНО СИ ИДВА СИНА С ДОМОЧАДИЕТО И НЯМА ДА СЪМ ВЕЧЕ САМА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.06.18 23:59



Е, щом си идва синът с цялото семейство, наистина ще имаш пълна къща. Какво по-хубаво от това!
Една година ще си почиваш, ще събираш сили, че като дойдат малките внуци, голям "фитнес" ще падне!



Успех на кандидат-студента, нещата да се наредят така, както е най-добре за него! А за сестра му
много се радвам. Как няма да оценят такава красавица! Браво на децата и на теб, че основната
заслуга по възпитанието им е основно твоя.

П.П. Флорче, не знам защо пишеш с главни букви. Ако нямаш специална причина, просто натисни Shift-а.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.06.18 09:11



СЕГА ЩЕ ТИ ОБЯСНЯ МИЛИЧКА.ЩРИФТА Е МНОГО МАЛЪК А АЗ ЧАКАМ ДА МИ СТАНАТ НОВИТЕ ОЧИЛА ТЕЗИ ДНИ.ЗАТОВА ПИША С ГЛАВНИ ЗА ДА ВИЖДАМ КАКВО ПИША И НАЧЕ ТРЯБВА ДА СИ ЗАВРА НОСА В МОНИТОРА И ПОСЛЕ ОЧИТЕ МНОГО МЕ БОЛЯТ. И ТАКА ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА В КЛУБА. ЕЙ,МНОГО ДЪЖД СЕ ИЗСИПА ВЧЕРА ПРИ НАС, НО ТИХ БЕЗ ВЯТЪР И ГРАДУШКА. А В ПАРИЖ БИЛО 30 ГРАДУСА И НЕ СЕ ДИШАЛО ОТ ЖЕГА....ЩУРАВО ВРЕМЕ НО И ОЩЕ ПО-ЛОШО ЩЯЛО ДА СТАВА ...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано27.06.18 09:19



Радвам се за хубавите неща,които ти се случват,Флорка!


Успешен ден ,приятели!



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано27.06.18 13:08



Джул ,в Плевен и аз имам гълъби.Каква мрежа и
откъде да я взема ?В специализираните магазини
ме посъветва ха да застрелям един - два и другите
щели да се отучат.





Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.06.18 00:10



Тиа, мрежата намерих в "Практикер" - сравнително ситна - 1/1 см, въпреки че аз търсех по-едра и от прозрачен силикон.
Имаше обаче само найлонова, светло зелена, но когато се опъне, цветът почти не се вижда. Цената беше около 2,60 лв за
линеен метър с ширина 2 м.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.06.18 09:13



Добро утро момичета. Ей не се наваля, ама да си траем, че има и по-лошо - я вижте какво става в Америката, Япония,Индонезия, Хавай......ужас. А сега и вулкана Етна....мани,мани не е за разправяне и писане.Трябва вече къщите да ги строят на два метра от земята на крака.А за пожарите да ги облицоват със стоманени обвивки.....знам ли нещо трябва да се измисли. И така приятен ден днес колкото може да е приятен в това лошо време, но живота си тече. Грабвам чадъра и до магазина за хляб,мляко....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.