Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За тромбоцититенови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.06.18 13:25





Вит. С с храната и като хранителна добавка - от 400 до 2000 мг дневно!

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 22.06.18 13:30.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: feniks_m]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.06.18 10:51



Маоло. То като цяло е за кръвната картина. Пробвано и от мен и от Красчо и от други наши приятели.

Макар че аз точно с тромбоцитите не съм имала проблем. Но като засиля дозата заради други показатели, тромбоцитите ми отиваха даже над горна граница.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано23.06.18 13:33



Благодаря, момичета! Златни сте!
Приятни почивни дни от мен.
💞 😎☺



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: feniks_m]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.06.18 08:55



Здравейте, нещо понеделнишки не съм в кондиция, ама ще се оправя.


Сядам с кафето и започвам работа.
Ароматна седмица, с дъх на кафе ви желая!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.06.18 18:09



От известно време се боря с гълъби, които са окупирали единия ми неостъклен балкон. Понеже рядко сме вкъщи и няма кой да ги плаши, още от 5-6 ч. сутринта долита цяло ято с всичкия шум, на който е способен. Ако беше само това, щях да ги изтърпя, дори да им се радвам, но след тях остават... купчини фекалии!

И ако имах възможност да почиствам всеки ден, щях пак сигурно да се примиря (какво ли не съм търпяла заради животинки!), но аз се връщам на седмицата веднъж и намирам планини от материално изразената им радост, че споделяме общ балкон! Сложихме мрежа, но закрепването й става с едно специално тиксо и те успели да си направят дупка, през която да влязат... но не и да излязат! Като се върнахме снощи, намерихме поне 20 гълъба, които кръжаха шумно и панически из терасата и едва успяхме да ги освободим. А на всичкото отгоре тази сутрин пак правеха опит да влязат. Докато миналата седмица, поставяйки мрежата, ги жалехме, че остават без "дом", тази сутрин вече си мислехме за пушка! Не знам как ще се оправяме, ако продължат да атакуват балкона ни (имали памет до 8 години за място!) Вероятно ще трябва да го остъкляваме, както са направили всички съседи (едва сега се огледах и констатирах).
Милите гълъби от всепризнат символ на мира се превърнаха в истинска напаст! То бива мир, мир, ама ме докараха да мисля за война!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.06.18 19:10



Момичета ето ме и мен. Успях най-сетне да влезна в клуба от друга програма и с помощта на Бубето.Ей много ми беше мъчно за вас,това си беше истинско изпитание.Сега ще ви чета няколко дена докато ви изчета.Иначе аз съм добре,надявам се и вие да сте така.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.06.18 19:55



Добре си дошла, мила Флорче! И на нас ни липсваше, но се надявам бързо да наваксаш отсъствието си.
И недей само да четеш, ами и пиши, че сигурно сме пропуснали много неща около теб.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано26.06.18 10:14



Добре си дошла,Флори!Липсваше ми!





Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.06.18 10:39



ЕСТЕСТВЕНО,ЧЕ ЩЕ ПИША...АМИ НАКРАТКО ДОКАТО ОТСЪСТВАХ ОТ КЛУБА СЕ СЛУЧИХА НЯКОЛКО СЪБИТИЯ В ЖИВОТА МИ.ВНУКА ЗАВЪРШИ СРЕДНО,ПРАВИХ МУ ИЗПРАЩАНЕ,БАЛА МИНА С ХУБАВ КОСТЮМ КАТО ДЖЕНТЪЛМЕН,ЧЕ И С ПУРА В УСТА. СЛЕД ТОВА СЕ ЗАПОЧНАХА ПОДГОТОВКИТЕ ЗА ПРИЕМНИ ИЗПИТИ,КАНДИДАТСТВА В ТРИ ИНСТИТУТА.В МОМЕНТА Е НА ТРЕТИ ИЗПИТ В СОФИЯ.СТИСКАМ МУ ПАЛЦИ.ПОДЛЕДНИЯ МУ Е НА 10.07 ПАК В СОФИЯ.ДАНО ГО ПРИЕМАТ В НЯКОЙ ИНСТИТУТ,ИСКА ДА УЧИ ДЕТЕТО. АЗ ОЩЕ МАЛКО ПОЧИВКА И ЗАПОЧВАМ ДА СЕ ПОДГОТВЯМ ЗА ИДВАНЕТО НА ДЕЦАТА С ВНУЦИТЕ ОТ ЧУЖБИНА.АВГУСТ Е НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ МИ МЕСЕЦ.ЩЕ ХОДИМ ЗА ЕДНА СЕДМИЦА НА МОРЕ ВСИЧКИТЕ.НО ОТ 0109 СЕ ЗАПОЧВАТ ТЪЖНИТЕ ДНИ ЗАЩОТО ЩЕ СИ ЗАМИНАТ. И ТАКА ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА. ПРЕЗ ЕСЕНТА МЕ ЧАКАТ ПРОФ.ПРЕГЛЕДИТЕ И ТАКА ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА.ТОВА Е ЗА МЕН.НИЩО ПО-РАЗЛИЧНО.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано26.06.18 10:45



Искрено ти съчувствам, Джулка!

. Дъщеря ми е в нов дом и си направи малка градина с цветя, но уличните котки прецениха, че за тях това е идеалната тоалетна и всичко приключи..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.