Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.07.18 08:23



Добро утро в събота! Понеже се будя много рано и повечето TV-канали излъчват само детски предавания или повтарят сапунки, отидох на Канал 3 и попаднах на интервю с дъщерята на художника Боян Райнов (син на големия писател Николай Райнов и брат на Богомил Райнов). Сега ще се задълбая повече в тази материя, защото провокираха интереса ми. Прекрасно начало за деня, така че пожелавам на всички да намерят нещо интересно и любимо за тези почивни дни. Особено ако заради Червената Луна, Марс и Меркурий трябва да очакваме какви ли не космически и климатични изненади. Но щом си имаме клубен астролог, надявам се, че няма да са изненади.

Така че, Бубе, в теб ни е надеждата, давай разяснения какво да очакваме. И моля те препоръчай НИКАКВА работа, за да не объркаме с нещо вселенския замисъл...



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 28.07.18 08:51.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.07.18 17:09



Та щом питате да кажа,

от днес до 19 август е забранено да сменяте работа, да подписвате договори /това включва и купуване на техника, телефон/, преговори, инвестиции, ако все пак се налага, нека има клауза за преподписване.
Това съветва моята учителка Алена.
Иначе е прекрасен период да продължите вече започнатото, или да довършите нещо изоставено назад. Ретроградният Меркурий не забранява сключването на брак, развод, раждане.
п.п. имам личен опит относно поръчки по това време, горчив. И си налагам вето за такива покупки. Поръчах една книга, дойде друга. Купен телефон с договор, кошмар, само в сервиза висеше и все нищо му няма, а все не работи.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.07.18 23:02



"... или да довършите нещо изоставено назад."
Ох, знаех си, че не мога да се измъкна! Работата мен чака, няма кой друг
да я свърши. Пък и щом звездите го казват, съпротивата е безсмислена...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.07.18 13:34



Няма измъкване, хич не се надявай.

Отлагам, отлагам и запретна ръкави.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.07.18 13:55



Ти поне си лесна. Погледнеш хороскопа за деня и заявяваш на всеослушание:
"Днес звездите ми забраняват и пръста си да мръдна!" А аз нямам оправдание...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.07.18 08:55



Добро утро, аз нещо май ще се разболявам, главата ми тежи, гърлото ме боцка.


Отивам да си направя кафе и започвам задачите, така, че не се мотайте. Успешна седмица!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано30.07.18 11:02



Прекрасен ден и успешна нова седмица и от мен! Вече съм си в къщи и се възтановявам от терапиите. Този път по- тежко ги приех, но в нас е друго възтановяването. Бъдете здрави и само хубави емоции!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.07.18 11:08



У дома и стените помагат. Бързо възстановяване мамитка! Прегръдка от мен.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.07.18 23:08



Бубе, не кафенце, а чайче, мила! С лимон и мед. И гаргара със сода. И по една голяма ампула вит.С - сутрин и вечер.
И джинджифил със захар вместо бонбони... ей, такива работи. Че пустите вируси вече нямат сезон!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.07.18 23:10



Бързо възстановяване, Мамитка! И една хубава, голяма и спокойна почивка!
Прегръщам те!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.