Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано13.07.18 21:11



Ще се справиш ,Мами.Куражлийка си ,боец си !
Мисли за внучетата ,нека това ти дава сили !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано13.07.18 21:20



Ало , Пловдив ,тук София .Чуваме ли се ?
Антония замина в прекрасния ви град на гости на приятелка.И тъй като никога не се е делила от нас ,аз и майка й решихме да литнем след нея като големи и силни птици.
Търси се хубав и не скандално скъп хотел.Може и в Хисаря да отседнем ( това е по добрия вариант )
Давайте предложения.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано14.07.18 08:20



Добро утро и от мен, и от Пловдив!


Мамитка, надявам се да се държиш и да преминеш и това изпитание. Много те прегръщам!!
Аз вчера, петък 13-ти си имах един сладък рожденик. Отново беше петък 13-ти, както и преди 11 години и си спомних всичко с детайли. Няма такова щастие! Заведох 5 дечица на кино и после на Гребната база - торта и игра на воля. Много нестандартен, но пък летен Рожден ден. Рожденика беше много щастлив! А подаръка, който му направихме и всъщност е и за нашата 20 годишнина от брака /18 юли/ - Екскурзия до мечтаната Барселона. Уцелих много евтини билети по 77 лв отиване и връщане.
Много се вълнуваме.


Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.07.18 08:53



Мамитка, и това ще мине. Писано било да ти мине през главата (в случая - и буквално), но ти ще се справиш. Изключително важно е устойчивото психическо състояние, както и вярата, а ти ги имаш и двете. Между другото, в Youtube има много клипчета на руски, които могат да ти бъдат полезни. Включително прости и ефективни източни практики, които също са преведени на руски. Ако ти е трудно да се ориентираш, ще помогна.
Прегръщам те, слънчице!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.07.18 08:58



Браво, Крас4о, много умно сте организирали детския празник!
Обичам нестрандартните решения, защото именно те се запомнят.
А за подаръка - измислили сте го хитро 2 в 1.

Ах, вие!...

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано14.07.18 09:34



Прекрасни сте, момичета! С вашата подкрепа всичко се преодолява - за мен сте #1! И това ще мине, няма да се предаваме... Красчо, радвам се за вас! Най-страхотния подарък сте си направили, заслужавате го! Изживейте много незабравими мигове това лято!На всички желая слънце, море, планина - и приятно изкарване! Прекрасен ден!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано14.07.18 10:03



Мамитка, ако ти се говори.. Защо ще правиш лъчи на шейни прешлени и глава?

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано14.07.18 10:06



Благодаря, Джулче!


Подаръка сме го измислили и икономично .

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.07.18 12:55



Добър ден и от мен. Днес е `14.07 мина петъка 13 и всичко е наред ХИСАРЯ е хубаво място Тиа за почивка. Има минер ални басейни...а тук в града горещина,никаква прохлада,освен на гребната и малко по тепетата.Мамми всичко ще е наред но защо пък лъче на шийни прешлени???Я вземеи още едно лекарско мнение!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.07.18 13:54



Забавни сте, обаче аз съм за мрънкалника и отивам там.

Тука само да ви кажа, че ви обичам!

Мамми, не ни е леко, но ще се справяме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.