Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:10 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Голямата топлофикационна трагедия в Софиянови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано09.02.17 11:09



В Пл.апартамента е среден ,южен.Ако искате вярвайте,но не пускам никакво топло .Имам духалка от тия в Кауфланд ,но просто нр става нужда !А дограмата е стара....При нова ще бъде парник !Това е в студените дни.В топлите - отварям прозорците.



Тема Кенар ?нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано10.02.17 16:01



Момичета ,ще питам и на други места ,но ако някой
знае с какво се чисти кенар ? Имам планини - кърпи ,ризи ,покривки и т. н.Но от седенето са се образували ръждиви петънца ,а където има везба със сърма и синци е пуснало боя.Искат ми ги ,нотова подбива цената.Ще имат да вземат.Ястреб
плячка не дели!



Тема Трифон Зарезан е!нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано14.02.17 19:47



Добър вечер и наздраве от мен! Аз съм на розе /Горчивка на Свищов/!
Приятно е и ухае хубаво вкъщи ! Пожелавам на всички здраве!



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Трифон Зарезан е!нови [re: kras4o_k]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано15.02.17 13:11



Аз пък бях на домашно мерло

. Много интересно, че другарчето с пелиновото вино не пише как е почело празника.



Тема Re: Трифон Зарезан е!нови [re: iliana.k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано15.02.17 19:55



Аз бях на пелиново вино в къщи, но почетохме празника...Лошото е, че вече свършва, но съм запазила за срещите...



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Петък е!нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.02.17 11:09



Петък е, работната седмицата поне за мен приключва.


Приключих обучението, предстои ми дипломна работа. Силно се надявам да сте добре след седмицата на виното и любовта.
Приятни почивни дни!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема За протокола: Каква дипломна работа?нови [re: Buba67]  
Автор Phillip (Pompeo)
Публикувано17.02.17 11:57



Каква дипломна работа? Чия?



~~~
Посетих и други две цивилизации, защото и там самсарата ни беше отвела.

Lucky Eva

Тема Re: За протокола: Каква дипломна работа?нови [re: Phillip]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.02.17 12:10



Моята, уча нумерология. Късна есен, живот и здраве продължавам с Астрология.



Така и така не излизам 4 месеца през зимата и съм доброволен домашен арест, поне да уплътня времето с нещо полезно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 17.02.17 12:13.



Тема Re: За протокола: Каква дипломна работа?нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано18.02.17 06:20



Е - ха ,Бубе това е чудесно ! Аз също бих искала да уча астрология ,макар и Стрелците да не стават добри астролози .Веднъж ,преди да се рсзболея ми попадна книга от някой си Александер и по нея чертах ,изчислявах ( сега има готови програми ),получих картата ,в която излязоха доста квадрати,това не е...любаво. А Александер пише : ,,Ако получите такъв и такъв аспект , по - добре пийте една студена вода ...
Теглих една мсйна на звездоброрца и на себе си ,зсдето един час се занимавам с простоии.След няколко месеца шоуто започна.Интетересно ,че сама напуснах работа ,защото исках промяна.Е ,получих я...със знак минус.Една седмица след напускането се появиха признаци - свърших наличните си пари за лекари ...И се оказах беднс и самотна като библейския Йов.Ско не бях напуснала щях да имам защита на работното място ,но ....така било писано.



Тема Re:Приятен ден...нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.02.17 09:16



БРАВО БУБЕ, И АЗ ГИ ИМАМ КНИГИТЕ ПО АСТРОЛОГИЯ,ДНЕС МИ ДОНЕСОХА НОВИЯ ЛУНЕН КАЛЕНДАР ЗА ТАЗИ ГОДИНА И ВСЕКИ ДЕН СИ ЧЕТА КАКВО Е И КАКВО СЕ ПРАВИ И НЕ СЕ ПРАВИ.

НО МЕН МЕ ВЛЕЧЕ ПОВЕЧЕ ТЕОСОФИЯТА,КОСМОСА, ИЗВЪНЗЕМНИТЕ....ВЪПРОС НА ИНТЕРЕСИ. ОФ ИНАЧЕ СЕ МЪЧА ДА ПОНАУЧА МАЛКО ФРЕНСКИ - ОТДАВА МИ СЕ ЗАЩОТО В ГИМНАЗИЯТА ТОЗИ ЕЗИК УЧИХ. НО ВСЕ НЯМАМ ВРЕМЕ ОТ ПУСТАТА ДОМАШНА РАБОТА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.