Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да,нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.02.17 10:45



При мен, мъгла и студ. Слънцето се опитва да пробие мъглата, но не се получава.
Гледаме се с малчо, за обяд ще има рибка, много обича.

Отивам да сложа картофи за салата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Да,нови [re: Buba67]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано02.02.17 11:48



При мен е слънце

Същият такъв ден - студен и слънчев беше преди 26 години, когато родих дъщеря ми. Не бих казала, че сякаш беше вчера , вече ми е малко далечно, но емоцията от този ден не се забравя - помня такива детайли, че явно те ще си останат завинаги толкова ярки и силни, колкото са били в самия ден на преживяването.



Тема Re: Да,нови [re: viara6767]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано02.02.17 19:16



Привет! И при нас не беше много топло, но пък се запознах с iliana.k! От толкова години сме в един град и в клуба, а чак сега се запознахме. Много чаровна дама, а сме и набори! Вече ще поддържаме връзка. Толкова е хубаво когато имаш приятели в твоя град!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Да,нови [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано03.02.17 08:35



Добро петъчно утро!

. Мамитка,аз също много се радвам на запознанството ни.Благодаря ти за съдействието!
Ами какво да ви кажа, в този клуб сме само добри и хубави хора.



Тема Re: Да,нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.02.17 11:11



Много се радвам за вас двете ми куклички от този прекрасен град. Събирайте се,веселете се....това ще ни остане.А, че сме все готини в клуба - спор няма!



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Да,нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.02.17 09:29



ДА ВИ КАЖА МНОГО ОБИЧАМ ДЕНЯ ПРЕДИ ПЕНСИЯ,ВДИГА МИ СЕ НАСТРОЕНИЕТО И ЗАПОЧВАМ ДА СИ МЕЧТАЯ КАК ЩЕ СИ ПОХАРЧА ПАРИЧКИТЕ....

ако останат след плащане ва всичките сметки.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Да,нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано05.02.17 10:14



Прекрасна неделя на всички! Флорче, с тази пенсия със сигурност ще свършиш всичко...



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Да,нови [re: flora bg]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано05.02.17 12:23



хи-хи, за какво ли ще ми стигнат моите 137,17 левчика от инв.пенсия

ще сложа зъбите си на рафта

, ако не е издръжка от моят скъпия- да е жив и здрав и да може още да работи!



Тема Re: Да,нови [re: LlDlru]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.02.17 15:05



Лиди, направо да се чудиш за какво да ги похарчиш. Фризьор или кафе с приятелки.

Неделя, дано не почивате като мен. Чистене, гладене.

На всичкото отгоре реших да отворя кутията на настолния компютър и там да изчистя и познайте, след сглобяването не тръгва /правя го веднъж годишно/. Ядосах се, сега ми е забавно. След измиване и на банята мирясах. До утре ще почивам. А компютъра ще иде на ремонт. Добре, че си взех малък лаптоп, та да мога да работя.
Оплаках се, сега ще си направя кафе, приятен следобед!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 05.02.17 15:08.



Тема Re: Раздумка №104нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.02.17 09:54



Добро утро, свърши почивката, сега грабвайте кафето и марш на работа!


Успешна седмица приятели!
Обичам ви!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.