Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Приятен ден...нови [re: kaloyana1777O4]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано08.03.17 10:59



Честит празник момичета.
Да сте живи, здрави и обичани.
Днес бях на тържество за мама на малката си дъщеря която е 1 клас.
Бях толкова щастлива с прекрасното си малко момиченце.Но откакто съм се прибрала не спирам да рева.Не знам догодина тук ли ще съм.Кой ще го целуне и обича след такова тържество?На кого ще се усмихне в пълната с мами зала?
Извинявам се,но ми стана толкова тегаво и се надявам да ме разберете.



Тема Re:Приятен ден...нови [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.03.17 11:52



Честит празник дами!

batnacko май имаш нужда от сритване точно на празника!
Как къде ще си, там, на тържеството на момичето ти ще бъдеш и да не съм чула друго!
Стига ми се сополивила, а си вземи чаша червено вино и се отдай на празника!
И аз ще си сипя, наздраве за любовта! Може и парче шоколад, ей тъй за разкош!
Силна прегръдка от мен!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 08.03.17 11:52.



Тема Re:Приятен ден...нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано08.03.17 13:37



И аз пристигам с чаша вино ! Честит празник момичета !
Понеже видях ,че имаме ново момиче ,Евелина и то шие гоблени...Аз съм спряла със шиенето и дали пазя схеми се чудя...Защото в Плевен всичко изхвърлям ,подарявам ,продавам.В София нямат нужда от нищо ,ами и кенарите ми бяха порамили да изхвърлят...разбират им главите.Имам ушити гиблени - замъци ,мадони , ,,Класосъбирачките" (,на Миле е оригиналната картина).,,Възкресението " ми е започната ,но....
Ти какво шиеш ,Евче ?



Тема Re:Приятен ден...нови [re: Buba67]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано08.03.17 13:52



Благодаря ,Бубу за сритването.
Обикновено празниците и нощите са ми трудни.
Понеже от доста време ме боли кръст и често ме навестяват лошите мисли.Не ,че и преди не ме е болял ,но тогава гостенчето го нямаше.
Пийнах си червено винце на обяд , пък дано вдигна градуса на настроението.



Тема Re:Приятен ден...нови [re: batnacko]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано08.03.17 14:08



Ей, момичета, да си честитим празника! Пожелавам да сме здрави, усмихнати и танцуващи, включително и в мислите ! Нека добрите мисли подскачат около нас и ни напомнят колко прекрасни мигове имаме да изживеем още! /Това за батначко

/
Ето едно поздравче от мен:


Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re:Приятен ден...нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано08.03.17 14:28



Аз пък ,само да се позакрепи времето и да си получапарите и тръгвам по екскурзии.Малки - до Елена ,Жеравна ,Мелник ,Боженци - искам да гледам стари къщи и природа.Да вляза в приказка за ден - два.



Тема Re:Приятен ден...нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано08.03.17 18:16



Пожелавам ти го от сърце, Мани! Аз през септември бях в Жеравна, времето е спряло, тихо и възрожденски къщи. Разбрах от хората там, че навремето жителите са наброявали 5000!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Редактирано от kras4o_k на 08.03.17 18:21.



Тема Re:Приятен ден...нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано08.03.17 18:38



Честит празник и от мен, момичета! Аз си имам гости и се радвам на внуците! Взех си дори отпуск да съм повече време с тях... Батначко, вземай се в ръце! И аз имам болки в гърдите, но вчера докторът ми каза да ям, пия и още нещо...затова днес съм на пелиново вино и хич не ми пука за болките. Чака ни още живот! Весел празник и наздраве от мен!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re:Приятен ден..нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано08.03.17 19:03



Само така, Мамитка! Позитивна и бойна! Желая ти здраве и обич!



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re:Приятен ден..нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано08.03.17 19:11



Благодаря, Красе! Здраве, щастие и любов ти желая, но ти ги имаш...Прекрасна вечер и целувки за Вики!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.