Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Лекарството на проф. Спартак Хаджиевнови  
Автортъpceщa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 08:19



Прегледах справочника,но не намерих тема за този вид лечение /може би не съм била достатъчно усърдна/.
Ако някой е ползвал това лекарство, моля да сподели. Благодаря!
"Лекарството на проф.Хаджиев "HD88" - ефективен метод за лечение на рак"



Редактирано от *jull** на 09.02.12 14:27.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: тъpceщa]  
АвтордOPИC (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 11:08



ТОВА Е ВИД ВАКСИНА,КОЯТО СЕ ПРИЛага по схема,според слу4ая.Дава добри резултати,ни трябва да е минала операция/пове4е инфо има в справо4ника/



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: дOPИC]  
Автор pirats (непознат )
Публикувано25.08.07 15:25



Баща ми е с рак на белия дроб с разсейки в мозъка.Имате ли информация за тази диагноза.Четох в клуба много и срещнах името на проф.Хаджийски и доц. Настя Хаджийска и за лекарството им.Иска ми се да се свържа с хора които са го ползвали.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: pirats]  
Автор darilka (непознат )
Публикувано26.11.07 23:48



Здравейте,

тъй като доста търсех информация за тази ваксина, моля някой който я е ползвал или чувал отзиви да ми пише на ЛС.
Майка ми е оперирана от рак на стомаха, изкара 4 курса на химиотерапия и сега смята да си слага тази ваксина.
Притеснявам се вместо положителен резултат, да няма странчни ефекти.
Моля пишете





Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: darilka]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 07:57



Здравейте! майка ми е с рак на гърдата, оперирана преди 2 години и половина, нехормонозависим. поради нередовно правене на контроли, сега има голяма разсейка в лимфен възел и маркер над 200. в резултат сега гледаме да включим всички средства, дано помогнат. ваксината представлява специфичен антиген на базата на бцж. няма странични ефекти, няма и вреда, за полза-още не мога да кажа, защото знам,че ако се яви такава е едва след 3-тото поставяне. на мама са сложени 2, горе-долу през месец.последният маркер е още по-завишен, но се надяваме на обратно развитие... Нася Хаджиева е много симпатична, позитивна и според мен си сртува поне да отидете. приема от понеделник до сряда на панайот волов 9а от 14 до 16.30 часа. давам линк.
http://www.spartakhadjiev.com/



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: мapa]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано27.11.07 08:59



Мила Мара, за контролите. Аз се лекувам в онкото в Младост. Никой не ми ги следи. Даже нямам лекуващ лекар, както аз го разбирам. Всеки път ми казват да отида при различен. Не можах да си харесам никого. Понякога дори само сестрата излиза, взима картоните, изписват ти лекарствата, дори без да влизаш в кабинета. Ако не си изискаш контроните прегледи, просто никой не го интересува.
Но аз съм досадна, държа да вляза и да си задам въпросите. Може би не навсякъде е така, но най-добре е да вземете нещата в свои ръце.
Благодаря, че съществува този клуб, от който научих много неща.
Желая ви късмет!



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: мapa]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 10:33



Не разчитайте на тази ваксина, на мен не ми подейства, а доста вярвах в нея, така че търсете други средства- горещо се надявам да намерите.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: инep]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 13:10



ми при нас въпросът изобщо не беше в лекуващия лекар-на протокола от февруари изрично пише: 'КОНТРОЛА СЛЕД 1 МЕСЕЦ' ...заради завишаващ се маркер. но дотогава аз бях оставила наштеда следят сами нещата, но се оказа голяма грешка!!! на всеки мой въпрос, майка ми казваше: да, следя си нещата, има време! едва сега, когато работата загрубя, почнах да ходя за всяко нещо и да разпитвам докторите след всяко нейно посещение. вероятно е синдрома на щрауса при нея, който за мен е непонятен

! а тя се лекува при доктор Бонева и мед. сестраМинчева- много усмихнати и свежи и двете. От тях-само най-добри впечатления! ма човек требе сам да гони нещата... най-малкото щот главите на тия хора не са компютри...
а за ваксината- ми аз имам усещането,че тая болест е толкова виртуозна, че квото работи при един, друг не го лови, както и обратното. мама има ефект от андийските билки и сега пак ги почва с пълна сила...дано помагат.



Тема андийски билкинови [re: мapa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 17:40



Мара, какво по-точно ползва от андийските билки, моля те изпиши, пък и дозите, времето, таблетки ли са, капки ли са



Тема Re: андийски билкинови [re: Kaлoянa]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 18:02



ми в момента в андийския център на "поп богомил"(не помня номера) има една много готина млада докторица-Лисичкова. та според състояние, маркери и прочее дава схема и дозировка. е, в случай с ракова диагноза, всичко е на мах

. най-добри са течните препарати-извлеци, най-добре се усвояват, макар че са гадни на вкус. мама почва по едно шише гравиола, сангре де драго и тахуари. май 2-те са за около месец и едното-за около 2. прословутата вилкакора май се дублира почти изцяло с натанала и засега няма да я пие. тва самата докторка го каза. мен логиката на нещата ми е ясна и много ме грабват хора, които гледат да ми спестят "търговския" момент
момичета и момчета, кажете на кой какво е свършило работа в подобна ситуация?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.