Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: инep]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 18:09



инер, кажи моля те, за какво става въпрос при теб, защото не съм в час, пък не те открих у визитника ;) какви би препоръчал/а?



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: мapa]  
Авторrumi (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 16:58



ima li njakoj kojto da e dovolen ot tazi vaksina



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: rumi]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 19:53



Слагам я от девет години, а баща ми от 14. Факта ,че сме живи и здрави за мен е достатъчен!





Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: блara]  
Авторcнaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 15:52



Блага, моля те сподели по-подробно за тебе и баща ти.

Каква ви беше диагнозата, какви ви бяха схемите на лечение, правихте ли химио и лъчетерапия. Колко струва поставянето на ваксината? Колоко често се поставя????
Цял живот ли ще си я слагате?

И най-важен въпрос: Разрешена ли е тази ваксина за употреба?

Аз като научен работник да ви споделя, че се усъмних и прегледах сайта на професора с научните му публикации, ми се видя съмнителна работа. Нито една статия в международно списание.

Повечето публикации са отпечатани в пловдивско медицинско списание.

Най-"новата" публикация е от 1988 г!!!!!

След 1988 г ова няма нищо по темата публикувано. Това мирише на пълна несериозност, ако наистина се касае за васкина..... Никакъв научен подход при изпробването и работата с нея???????????????????



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: cнaxa]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 18:32



При мен диагнозата е инвазивен дуктален карцином, правена ми е химио и лъчетерапия. Операцията ми беше през 1998 г. и понеже баща ми беше вече си я слагал от 1993 г. и беше добре /карцином на пикочен мехур/ на мен не ми трябваха доказателства. Не мога да гарантирам за нея. Има много въпроси ,на които и аз търся отговор. Наистина подходих доста сляпо ,но се случи в момент, в който бях готова да се хвана за всичко. Имам познати,които я слагат и са живи и здрави ,оперирани и лекувани преди много години, но познавам и обратните случаи, т.е. хора ,на които не помогна. .. Така ,че ... това е от мен! Всеки си носи риска. Но определено не мисля,че вреди. Поне аз не усещам нищо от слагането й. Слагам я на 4 ри месеца от самото начало до днес, а колко не зная... страхувам се да я спра. Струва 20 лв. При някой в началото започват на всеки месец, а по-късно през 4 ри...





Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: блara]  
Авторcнaxa (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 15:12



Блага, благодаря!
При тебе ми се струва, че ваксината наистина действа и всъщност не е скъпо да даваш по 20 лева на 4 месеца. Така, че както усещаш интуитивно, така и постъпвай. С много вяра всичко се постига! Желая ти искрено много здраве и късмет.

Някой друг ще сподели ли опит?

Весела, ти какво ще кажеш?



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: darilka]  
АвторЛeйди (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 16:25



Хора, не знаете ли че при тази диагноза няма нищо сигурно - едно нещо помага на едни, друго-на други. Основното е да се опитат всички възможности на традиционната медицина за да не ви залъгват шарлатани ! Т.е. - пробва се: Операция, химио, лъче, хормонална и имунотерапия.
А лекарството на Проф. Хаджиев HD88 е имунотерапия, помогнало е на много хора - достатъчно е да поговорите с хората, които чакат пред кабинета (като моя мъж) за да получите информация от "извора" - горещо ви го препоръчвам и успех !



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Лeйди]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.05.08 16:49



Лейди, моля те да не пускаш едно и също мнение във всички теми, ние четем всичко! Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: vesela.bg]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано27.05.08 20:15



При въпросът ми към онколога за тази ваксина,той отговори,че някои хора си я слагали''нелегално'',не е разрешена от МЗ.
Говорих с хора от ''Дом за онкологично болни''-Варна,където др.Хаджиева идва веднъж месечно.Условието е пациента да е минал всички терапии.При едни действа при други не..........организъм



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Лoли]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 13:19



За съжаление на мен тази ваксина ,която слагах почти година през 1 месец, не ми подейства,получих рецидив. Аз съм с рак на гърдата. Вероятно други неща, прилагани покрай ваксината са свършили работа за излекуваните. Освен това бях свидетел как лекарите от този кабинет убеждаваха една жена да не ползва никакви други лечения освен тяхното,въпреки че от почти година при тях тя беше получила разсейки и изследванията и бяха доста лоши. Не ми хареса тяхното отношение, всичко беше някак автоматизирано, не пий билки, не взимай добавки, нашата ваксина е супер и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.