Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: *jull**]  
Автор merylus (непознат )
Публикувано28.10.12 10:58



Аз се интересувам за Пл-в , ходил ли е някой там ?
На няколко пъти ми направи впечатление като четох , че хора които са спрели ваксината рецидивират . Минават ми мисли да не би да се получава с тая имунология обратен ефект - тялото без ваксина да си е изгубило способността да се преборва !? .. Сещам се за пример за хапчета за лениви черва - като се спрат - червата си загубили способността и не могат да се справят ..
Оф , кажете ми с моята объркана диагноза какъв лек да търся и какво да направя , мн. ме е страх да нямам пак химиот.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано28.10.12 12:27



jull,много благодарности за информацията!и аз намерих същото.
На дъщеря ми свърши химията преди 20 дена,сега продължава с херцептин и биофосфонатите.Малко се притесних,че ваксината се слага всеки месец и т.н.Не знам дали ще може дъщерята да лети от Италия всеки месец...съмнявам се!
Дано да се появи още някой с личното мнение за ваксината.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано29.10.12 16:06



пак прочетох всичко по темата,няма нова информация ни на сайта от 2008 година и тук не са се появили нови хора,това малко ме смущава.Щерка написа на тях,чакаме отговор.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано29.10.12 16:56



Проф. Нася Хаджиева беше гост в предаването на Карбовски и говори за лекарството във връзка с европейския патент. Каза, че лекарството не се продава свободно, те преценяват схемите на прилагане, плаща се само прегледа, а ваксината е безплатна. Досега са го прилагали на 10000 души. Ние се срещахме с нея преди 3 години, тогава ни каза, че ако не ходи на химиотерапия, тя ще го поддържа. Той за съжаление си избра химията.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: ramibolu]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано30.10.12 13:24



10000-внушителна цифра,но има ли данни колко от тях да с положителен резултат след прилагането на ваксината.Би било интересно и тези данни да знаем.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано31.10.12 16:40



Тя не даде такава информация, каза само, че имат болни от 25 години. Сигурно и при тях е различно, както и при другите терапии. Проф. Хаджиев прилага ваксината на моя свекър 4 години, от 1989 до 1993 година. Тогава работеше само с терминални пациенти, на които онколозите издаваха документ, че не могат да приложат никакво лечение. Божа работа.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: ramibolu]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано31.10.12 20:34



поне проф.Хаджиева беше честна и е казала каквото трябва:на едни помага,на други -не,това е ясно,то и химията така действа и цялото традиционно лечение,просто е интересно какъв процент от пациентите се повлиява положително.Сигурно но чак толкова много след като тя каза,че познават своите болни лично...колко ли са от 10000?извинете ме за черен хумор.



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: leonidas22]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано14.03.16 13:40



Момичета ,имаме нова съфорумка,но тя пише трудно поради лимфедем на ръката. Обаче ни чете!Питам от нейно име :Някой използвал ли е ваксината на проф . Хаджиев при рак на гърдата и какви са резултатите ?



Тема Re: Лекарството на Проф.Хаджиевнови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.03.16 16:03



Познавах млада жена, но беше с рак на щитовидната жлеза. Не помогна ваксината.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.