Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Пуйка с уиски (за мъже)нови [re: TheaO5]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.12.12 19:47



Хихи, Теа, тази рецепта аз съм я измислила!



"Совите не са това, което са..."

Тема Греяно винонови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано22.12.12 01:17





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Сливенски милинкинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано30.12.12 01:04



Няма я Фло и няма кой да сготви, я направете на домашните си по едни милинки, за закуска



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Тутманикнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано30.12.12 01:11





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Какво готвитенови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано03.01.13 17:56



сега като минаха постите, месните дни, давайте идеи, знам че ядете, но споделете.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Какво готвитенови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.01.13 18:05



Вярно е, ядат и мълчат... Ама ще видят, като се превърнат в едни малки будички или огромни сумисти...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Какво готвитенови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.01.13 14:36



Кали, доста от твоите рецепти съм си ги смъкнала а вчера смъкнах и направих тутманика.Е добре,че го опитах преди да го нарежа,щото докато се обърна и той беше изяден...



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Какво готвитенови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.01.13 14:39



Иначе от идването на сина ми до сега сме само на скара,бира,вино.синчето ми така се е затъжило за нашенската луканка,кебапчета,пържоли,че не иска манджи никакви. И аз шапка на тояга забравих за готвенето

Като си идат пак ще почна моите манджички и то още по-постни и по строга диета,че триглициридките ми са скочили. А иначе около къщата ни имаше едно,две свински погребения и солидно омирисване на въздуха...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Какво готвитенови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано04.01.13 17:32



Фло, от тази скара и това свинско-винско не само триглицеридите ще ти скочат, ами и холестирола, кръвната захар, почвай яко разтоварване, повече зеленчуци задушени или сурови, зеленчукова супа, постни храни, печени картофи или варени, махни я тази сол от живота си, спри да пиеш сол, сериозно ти казвам, солта и захарта са отрова за тялото. Похапвай и плодове, ядки, най вече орехчета, овесени ядки сутрин каша с банан или портокал - чудесна закуска. Временно спри и хляба, какъвто и да е, спри го. Никакви тутманици, баници, нищо с брашно. Спри временно и млечните продукти - мляко, сирена, кашкавали, абе нищо млечно. Ако ползваш месо все пак, яж пилешко без мазнина и риба ама да не е от развъдници, щото я тъпчат с хормони и антибиотици, разни смески и е вредна колкото си искаш. Ако е морска или океанска е пълна със токсини, тежки метали, радиация, това не го близвай изобщо. Почни да пиеш Омега 3 рибено масло, но качествени продукти, помага яко за триглицеридите. Пий и витамин В3, бе три, ниацин, също запарвай си канела на прах с вряла вода и като постои 15-20 минути я изпивай. За три месеца ще си като чисто нова.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Витамин В3нови [re: Kaлoянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.01.13 18:12



Калояна, много добре, че си посочила витамин В3, защото това ме подсети да пусна една статия за него:



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.