Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Уроците на моят животнови [re: AsqAsq2O746O]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано21.01.12 10:03



Да, мила Ася, заслужава си да се живее, защото живота е пъстър, а аз не обичам черно-бялото. Сутрин, когато отворя очи намирам поне 100 причини да стана от леглото и да се наслаждавам на деня, дори когато вали, а тук, повярвай ми, често вали! Но аз обичам да се разхождам под дъжда, обичам да си рисувам и да пиша. А моите бебета- това са цветята ми, всеки ден ми нашепват думички за любовта

А това е в основата на всичко!
Прегръдки!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят животнови [re: ivan4o17]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано21.01.12 10:06



ivan4o17, благодаря ти за подкрепата. Аз пия Деодан и се надявам страничните ефекти да са минимални. Тук, аз живея в Белгия, добре подържат с лекарства по време на терапията, но разбира се не са изключени лоши моменти. За косата не се притеснявам, като отида във вторник в болницата ще си купя перуки и готово. Всеки ден ще съм с нова коса, готино, нали? Кога друг път ще имам такава възможност

Но може и да не ми падне косата, така че пак ще си ги използвам!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема За Тианови [re: Tia maria]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано21.01.12 10:12



Благодаря ти, Тиа! Съгласна съм с теб и затова написах историят с циганката.
Аз както знаеш също започнах с традиционната терапия първо, после включих алтернативната, която донесе много добри резултати. Сега се съгласих на тази схема, защото знам че лекува, yraaa също ми каза, че има много добри резултати с нея, а и доктора ми е прекрасен! Е, много е натоварен, асистентите му не смеят да кажат дали да взимам един простичък витамин Д, защото съм пациент на професора, но...

От друга страна бях впечатлена от бързите реакции в болницата, заради поставянето на един портакат - анестезиолог веднага на телефона, асистенти...Толкова много внимание, че чак страх ме хваща! Дано и по време на терапията да е така, че аз както обичам да питам и да знам, в чудо ще се видят с мен

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Редактирано от megolina75 на 21.01.12 10:12.



Тема Re: Прегръщам ви!нови [re: megolina75]  
Авторpuma69 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.12 20:18



Здравей, отново!Меги, не зная за Деодана нищо , защото не сме го ползвали, но за АНСС виж тук-anticancer-bg.com Дано съм ти била полезна.Стискам палци, прегръщам те и ти желая здраве, сили и много поводи за истински усмивки!ще победиш!



Тема Re: Прегръщам ви!нови [re: puma69]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано23.01.12 14:11



Меги ,е това вече трябва да ти разкажа...Метнала съм се на диванчето със зверски болки в коленете и решавам да прочета малко от любимия си Джералд Даръл за да се поразсея ,взимам наслуки една от книгите му ,отварям произволно и чета:

И винаги бъди добър към странника:
нерядко ангелите се предрешват
и като странници при хората отиват.

Това е избрано за мото към Втора част на ,,Моето семейство и други животни"
стр. 119- ще ти покажа книгата!

И познай кой е ,,известният автор" ,за който глупавата Тиа Мариа не успя да се досети- апостол Павел,Послание към евреите,XІІ:2

Звучи като стих ,затова така съм го запомнила...

А ако се сещаш в Раздумката стана дума за Корфу ,за Дж. Даръл ,който е живял там ,а сега в негова книга намирам и стиха ,който пък се оказва цитат на апостол Павел, а ти напоследък често говориш за вярата ,прошката , молитвите...
Може да ти е объркано , но за мен нещата са ясни- Ще имаш страхотен успех със започнатото лечение !
Прегръщам те и ти изпращам цялата си позитивна енергия!



Тема Re: Уроците на моят животнови [re: megolina75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.01.12 23:23



Странно ... И аз срещнах една млада ромка още в болницата. Имаше толкова добри очи - големи, топли, черни очи.
Още там се сприятелихме. Разказваше ми за изцелителната сила на текстове в библията, за вярата - дълбоката, искрената и непоколебимата.
Разменихме телефоните си. Интересуваше се доста често как съм и така ме трогваше - с искрените си и простички думи, както много приятели не дръзнаха да го направят, сякаш се изправяха пред лицето на смъртта.
Един ден ми се обади и след като се увери, че съм добре каза, че нея вечер с нейни приятелки ще се молят за мен!

Аз също няма никога да я забравя! Но минаха години и още не съм й казала как искрено й благодаря и я обичам!

С теб съм и вярвам, че сърцето ти е твоят пътеводител!

Напоследък по-често ходя на църква и винаги включвам в тихите си молитви изцеление на хората от клуба - познати или пък не, без значение!

Прегръщам те!



Тема Re: Уроците на моят животнови [re: Ekna]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано24.01.12 09:51



Екна, благодаря ти от сърце! Точно това имах предвид, което си написала. Напълно непозната, но искрена, сърдечна и с любов в очите.Това е поразително... Когато най-много имах нужда от вяра Бог ми прати хора, които ми разказваха по същия начин, както на теб тази циганка, за Библията, за вярата и изцелителната сила на словата. Запознах се с едно прекрасно семейство от Бургас, които и до ден днешен ме подкрепят, най-вече жената, която ми пееше една песен, в която се казваше "ти си моя сестра, аз те обичам и няма да те оставя"! Днес, когато отивам в болницата, тези думи кънтят в главата ми. Думите на всички, които ми писахте тук са дълбоко запечатани в сърцето ми. Едно "Благодаря" никога не е достатъчно най-вероятно, но благодаря от цялото си сърчице, което сега се е свило, защото не знае какво да очаква, но пък има пълната вяра, че ще успее


Прегръщам ви всички!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема За Тиа!нови [re: Tia maria]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано24.01.12 09:55



Мила Тиа, благодаря ти за прекрасните думи, благодаря ти за стихчето и ти благодаря, че през цялото това време не спря да вярваш в мен и да ме подкрепяш! Тиа Мариа не е глупава, а разсеяна, но това е простено, защото понякога е дори чаровно


Прегръщам те и те обичам!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Пръви ден от новото лечениенови [re: megolina75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано25.01.12 15:52



Скъпи приятели, всички които държахте да знаете как съм - ами много съм добре. току що приключих с химиото, сега ще има малко физиологичен разтвор и после отивам да хапна нещо, че направо стомаха ми стърже вече...
Искам да ви кажа, че тук ми взеха кръв и вчера и днес, изследванията са на няколко страници, освен това микробиология от носа и свивката при крачето и малкия таз. Такова нещо в предишната болница не са ми правили! Много приятно изненадана съм. Вчера ми правиха и снимка на бял дроб заради портаката, изглежда е чист, нищо не казаха... Днес професорът дойде при мен, поговорихме си, толкова е приятен, естествено той ми забрани да взимам билки или витамини, за да няма проблем с лечението. Не му споменах за Деодана, защото да не ме гризе съвестта

Така не му знам мнението и на моя глава си го взимам,защото не виждам какво ще навреди, може само да помогне. Засега никакви странични ефекти, но то е и рано, но пък дай Боже да е все така. Нямам думи, с които да ви благодаря за подкрепата, прекрасни мои! Обичам ви, прегръщам ви!

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Пръви ден от новото лечениенови [re: megolina75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.01.12 16:19



Мина, най-страшно е първия път, защото човек не знае какво го очаква!
Сега ще си по спокойна и уверена, прегръдки!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.