Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Моето малко-голямо чудонови [re: viara67]  
Автор ramibolu (hope)
Публикувано16.02.12 11:13



Твоята изповед направо ме разтърси. Възхищавам ти се, че можеш да изразиш с думи това, което става вътре в теб и за вярата ти. Това ми дава надежда и съм ти безкрайно благодарна. В 13 часа ще бъда с теб с цялата си любов.



Тема Re: Моето малко-голямо чудонови [re: viara67]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано16.02.12 12:00



Вяра, казано е, написано е, така е! Благодаря ти още веднъж за напомнянето на този цитат!
Дами, обичам ви! От цялото си сърце ви БЛАГОДАРЯ! Вие сте част от моето голямо семейство! Вие сте мои сестри, с които аз съм безкрайно щастлива



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят животнови [re: megolina75]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано16.02.12 12:58



Мила Меги, надявам се да приемеш моята подкрепа и прегръдки. Не се познаваме, в семейството нямаме тежко болни, но човек не знае какво ще му дойде до глявата и трябва да е подготвен..........
Миналата година по това време се опитвах да помогна на моя близка и изчетох доста материали за рака. Но жената беше доста изтощена , възрастна.....и нещата там бяха ясни. Когато е млад и силен организъм вероятността да победи болестта е голяма.


Изпращам ти положителна енергия....
Тези дни ще постна рецепти..



Тема Re: Моето малко-голямо чудонови [re: megolina75]  
Автор doriis (член)
Публикувано16.02.12 15:40



Меги,не те познавам но искрено се възхищавам от това,което често пишеш и начина по който се изразяваш защото всички тук ,които са минали по този труден път с тази страшна диагноза имат нужда от такъв позитивен и борбен човек.Браво на теб за силата и духа и стискам палци за всичко.....





Тема Re: Моето малко-голямо чудонови [re: doriis]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано16.02.12 15:59



Дорис, благодаря от сърце! Винаги съм пишела нещата от сърце

Така ми е най-лесно, каквото чувствам го изливам върху лист хартия... Затова и винаги в себе си нося тефтерче - зелено на розови сърца с бял кант! Едно такова... весело

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят животнови [re: 4ereshka2]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано16.02.12 16:16



Черешке, мила, толкова се радвам, че нямате тежко болни в семейството

Дай Боже така да остане винаги! От сърце го желая!
Приемам прегръдката ти и подкрепата ти на драго сърце, като ти пращам моята прегръдка и приятелство

Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Моята фрезиянови [re: megolina75]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано16.02.12 16:20



Дами, бързам да постна снимки на цветето, за което говорих, че цъфна вчера- моето мало бебе фрезия!









Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Уроците на моят животнови [re: megolina75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.02.12 18:39





Меги, Меги, Мегиии .... как да изразя радостта и любовта, и вярата, и всичко останало... По принцип не ми е трудно да подбирам думите, но когато емоциите ми бликат ми става едно такова ... неописуемо ...!

До скоро, до утрешния 13-ти час на денонощието!

Целувам те!



Тема Re: Уроците на моят животнови [re: Ekna]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано16.02.12 18:41



Целувам те и те прегръщам, Екна!



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Тема Re: Моето малко-голямо чудонови [re: megolina75]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано17.02.12 22:39



Бог е добър и милостив!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.