Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: За Мегинови [re: megolina75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.04.12 21:42



Ужасни са на вкус'дърдонките'

,но помагат,пили сме ги някои клубари,така че не се оплаквай.Стегай кръста,прическата,маникюра и и всичко ще се нареди





Тема Re: За Мегинови [re: EFO75]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано08.04.12 16:05



Здравей,Меги


Всеки един от нас има и крачка назад по този така труден път.Това беше твоята крачка.Невероятен борец си,за това дай ръка и нека продължим напред.Някой някъде беше казал,че крачката назад не е отстъпление,а просто засилване напред.Ще има добри новини,знам,защото след дъжда винаги се усмихва слънце.Ние не опровергаваме природата,нали????опровергаваме само песимистите
Прегръщам те,силно



Тема Re: За Мегинови [re: marata122]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано08.04.12 16:09



Мила Меги! Както казва Марата, всеки има трудни моменти, но ти си боец и ще се справиш! Изпращам ти цялата си позитивна енергия!





Тема Re: За Мегинови [re: megolina75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.04.12 20:02



Нищо, Меги, нищо ... Аз ще продължавам. По няколко пъти на ден с цялата си обич си мисля за теб! Не тъгувам, не се тревожа. Весело е и ти си прекрасна - здрава и енергична!
Ти най-добре знаеш - от страха, унинието и песимизма няма никакъв смисъл! Остани насаме за малко, намери вътре в теб къде си разхвърлила семенцата Вяра и ги събери на едно и добави и нашата Вяра там. Ще се изправиш отново!

Прегръщам те!



Тема Re: За Мегинови [re: megolina75]  
Автор vedda ()
Публикувано08.04.12 20:05



Мила Меги, моят син пи 6 месеца "ужасните на вкус топченца", предписани от тибетския лечител. В началото ги стривах на прах, после свикна с тях и ги хрупаше като бонбони. Следя темата ти с интерес и вярвам в твоята победа. ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО КЪСМЕТ!



Тема Re: За Мегинови [re: vedda]  
Авторцвeтu (Нерегистриран)
Публикувано09.04.12 10:31



Мила Меги,имаш силната ми подкрепа в тази трудна борба. Мисля за теб, моля се и вярвям, че ще успееш. Ти си нашето слънчице във форума, имаме нужда от твойте мисли и разсъждения и ако подкрепата ни е достатъчна, знай че ще се справиш. Много, много прегръдки и сме в очаквания за добри новини.



Тема Re: За Мегинови [re: Ekna]  
Автор plamiluch-204388 (минаващ)
Публикувано09.04.12 12:54



Екна го е написала много хубаво - "По няколко пъти на ден с цялата си обич си мисля за теб!" и ще продължавам да го правя...Ти си талисманчето на клуба и всички тук , а и не само имаме нужда от теб, затова и ще се молим за твоята победа!!!Прегръщам те, Меги!



Тема Re: За Мегинови [re: megolina75]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано10.04.12 23:37



Мила Меги, имаш дух и сила, имаш и воля, знам, че няма да спреш и ще продължиш напред. Просто никога не спирай да вярваш в себе си и пътя, който си избрала. В тези светли дни, които предстоят, всички ние ще се молим за теб. И наистина, събери разпиляните зрънца вяра, сложи ги в доброто си сърце и се усмихни - Бог ще бъде с теб! ЗНАМ, ЧЕ СТАВАТ ЧУДЕСА, повярвай в чудото, то ще стане, просто трябва да се стане, ти го заслужаваш! Ние сме с теб!!!!



Тема Re: Може линови [re: Фakличka]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано10.04.12 23:52



Факличке, в момента, в който казваш, че не вярваш в нещо, ти вече си загубила в борбата. Не това е пътя. Има хора, които са се справили с болестта. И аз съм тук, защото ние с моя мъж се справихме. Когато той се разболя, най-близките му хора, като теб, бяха готови да приемат общоприетото правило, че това е краят. Ние го приехме като предизвикателство и се справихме, повярвай ми, вече три години той е здрав. Дано и при вас се върне вярата и успеете!!!



Тема Re: За Меги [re: laleto1]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.04.12 07:46



Ти си


Нали знаеш,че не се знае от каде ще изкочи заека




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.